Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (19 Mayıs 2018 Cumartesi )

Günlük Burç Yorumları (19 Mayıs 2018 Cumartesi )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün çevresindeki insanlara samimi ve içten davranarak kalpleri keşfedebilir. Sosyal yaşamı çok hareketli geçen koçlar bugün hayata ilişkin önemli firsatlar elde edebilir. Sorunları çözerken akılcı davranıp zamandan tasarruf sağlayabilir. Maddi açıdan zor günler geçiren koçlar bugün büyük bir rahatlama yaşayabilir. Harcama konusunda dikkatli olmaları yakaladıkları hiç güzel havayı devam ettirmeleri tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün sevdiklerini üzmemek adına yalan söylemek zorunda kalabilir. Bu durum kovalards bir iç sıkıntıya neden olabilir. Açıksōzlü olan kovalar bugün bu özellikleri ile bazı sorunların üstesinden gelebilir. Zamanı etkili ve verimli kullanan kovalar karlı ve kazançlı bir gün geçirebilir. Enerjilerini kullanma noktasında bugün bazı sıkıntılar yaşayabilirler. Ne olursa olsun dürüstlükten ayrılmamaları tavsiye edilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün kendini ifade etme konusunda güçlük çekebilir. Bazı gelişmeler balıkların yanlış anlaşılmasına neden olabilir. Kendini ifade edememek balıklarda büyük sıkıntıya neden olabilir. Kendine güven duygusunu kaybeden balıklar bugün bir takım işlerde başarısız olabilir. İçe kapanık olmaları ve sürekli şikayet etmeleri çevrelerinden olumsuz tepki almalarına neden olabilir. Üzerindeki negatif havadan bir an önce kurtulmaları tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün aşk hayatında yeni gelişmeler yaşayabilir. Duygularına olumlu karşılık alabilir. Bugün geleceğe yönelik ciddi adımlar atabilirler. Başaklar bugün mutlu ve huzurlu bir gün geçirebilir. Bugün hiçbir olumsuzluk başakların moralini bozamaz. İş dünyasında verimli bir gün geçiren başaklar güzel davetlerle sosyal yaşamları da renklenebilir. Güzel bir gün olacak tadını çıkarın.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün bazı sağlık sorunları ile uğraşabilirler. Sosyal yaşam yoğunluğu ve iş dünyasında yaşanan gelişmeler terazilerin sağlıklarını ihmal etmelerine neden olabilir. Güçten düşen teraziler yorgun ve bitap düşebilir. Teraziler bugün iş dünyasından erken paydos edebilir. Bazı işleri yarım bırakmak zorunda kalabilir. Teraziler bugün kafa dinlemek ve yoğunluktan kurtulmak isteyebilir. Sağlıklarına dikkat edip enerjilerini doğru biçimde kullanmaları tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün hayatlarına şekil verecek olumlu gelişmeler yaşayabilir. Güzel haberler alıp moral seviyeleri yükselebilir. Uzun zamandır bekledikleri bir durum bugün ikizlerin istediği şekilde sonuçlanabilir. Maddi açıdan durumu düzelten ikizler yeni iş teklifleri ile karşılaşabilir. Sevdiklerini küçük süprizlerle mutlu edebilirler. Sosyal yaşamda durgun bir hafta sonu geçirebilirler. Sevdiklerine zaman ayırıp onları mutlu etmek adına tüm vakitlerini harcayabilirler.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün uyku sorunu yaşayabilir. Değerlerinden ve inançlarından ödün vermeyen yaylar bugün iç dünyasında huzuru bulabilir. Yumuşak huylu ve yardımsever yaylar bugün çevrelerine karşı büyük destek olup olumlu izlenimler uyandırabilirler. Bugün bazı gelişmeler yayları masrafa sokabilir. Maddi anlamda zor günler geçiren yaylar bugün ödeme güçlüğü yaşayabilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün küçük sorunları büyütüp kafaya takabilirler. Olay ve durumlara negatif yaklaşıp sonunda başarısız olabilirler. Problem çözme konusunda bugün bir takım başarısız girişimlerde bulunabilir. Dikkat toplama ve yoğunlaşma konusunda ciddi sıkıntılar çekebilir. Verimsiz bir gün geçiren boğalar bugün kendilerini yetersiz hissedebilir. Boğalar bir an önce toparlanıp olumsuz duygulardan kurtulmaya çalışmaları tavsiye edilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün kendini yalnız hissedebilir. Bazı konularda çevrenin desteğini almak isteyen aslanlar bu konuda bugün istediklerini elde edemeyebilirler. Sorunlar ile tek başına mücadele etmek zorunda kalabilirler. Küçük sorunlar bugün aslanlara büyük bir sorun gibi görünebilir. Aslanlar bugün ayakları yere sağlam basıp sorunların üstesinden gelebilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün bir takım aksilikler yaşayabilir. Aksilikler akrepleri bugün sinirli ve gergin yapabilir. Olaylara aşırı reaksiyon gösterip çevresindeki insanları kırabilir. Hatalarını kısa sürede fark edip düzeltmek için harekete geçebilirler. Akrepler bugün büyük erdemli davranışlar sergileyebilir. Maddi konuda bazı gelişmeler akreplere ödeme güçlüğü yaşatabilir. Sorunları çevrelerine yansıtmadan çözemeye çalışmaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün geleceğe ilişkin bazı korkular besleyebilir. İş dünyasında yaşanan olumsuz gelişmeler, bazı işlerin olumsuz sonuçlanması, maddi sorunların devam etmesi yengeçleri karamsarlığa itebilir. Kemer sıkmaya devam eden yengeçler bugün kendilerini güçsüz ve çaresiz hissedebilir. Yeni kaynak arayışına yönelebilirler. Mücadele ruhunu kaybetmeden sorunların üstüne daha kararlı ve azimli gitmeleri tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün bir takım tuzaklara maruz kalabilir. Sağ duyular ve mantıkları ile bugün bu tuzaklardan kurtulabilir. Çevrelerinde samimiyetsiz ilişkileri kolay fark eden oğlaklar bugün sosyal çevreden kopup yalnız kalmak isteyebilirler. Yeni girişimlerde bulunup bu girişimlerden olumlu sonuçlar elde edebilirler. İnsanlara olan güven duygusunu bugün kaybedebilirler. İlişkilerde dikkatli olup sosyal yaşamdan kendilerini soyutlamamaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz