Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları 18 Nisan 2018 Çarşamba

Günlük Burç Yorumları 18 Nisan 2018 Çarşamba

-

1- Koç Burcu

Koç burçları bugün mutlu haberler alıp güne pozitif bir şekilde başlayabilir. Uzun zamandır bekledikleri bir durum koç burçlarına büyük fırsat kapıları açabilir. İş dünyasında bugün zamanı verimli kullanma konusunda sıkıntı yaşayabilir. Bazı işleri yarım kalabilir, bazı işlerini de erteleyebilir. Maddi konularda bugün ekstra masraflar çıkabilir. Ödeme konusunda bugün yetersiz kalabilir.

2- Kova Burcu

Kova burçları bugün aşk hayatına şekil verecek önemli gelişmeler yaşayabilir. Duygular netlik kazanabilir. Sevdikleri ile hoş bir ortamda bulunabilir. Kendilerini çok iyi ifade edebilir. Aile bireyleri ile bazı konularda fikir ayrılığına düşebilir. Fikirlerini dile getirirken öfkesine hakim olamayıp sevdiklerini kırabilir. Fikirlerini ifade ederken daha sakin ve nazik olmaları tavsiye edilir.

3- Balık Burcu

Balık burçları bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilir. Bazı sakarlıklar yapıp iş dünyasından kısa bir süre uzaklaşabilir. İhmalkar olup kazalara davetiye çıkarabilirler. Dikkat toplama ve yoğunlaşma konusunda zorluk çekebilir. İş dünyasında verimsiz ve kısır bir gün geçirmeleri bekleniyor. Bazı fırsatlar elde edip ekonomik sorunlarından bir parça kurtulabilirler. İş dünyasında daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

4- Başak Burcu

Başak burçları bugün duygusal bir yapıya bürünebilir. Mantıktan uzaklaşıp olaylara duygusal yaklaşabilir. Olaylara aşırı tepki verebilir. Aşırı hassas olup kırılgan bir yapıya sahip olabilir. Çıtkırıldım olması başakları bugün çekilmez hale getirebilir. Fırsatları değerlendirme konusunda yetersiz kalabilir. Olaylara daha mantıklı yaklaşmaları ve duygusal yapıdan uzaklaşmaları tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu

Terazi burçları bugün büyük hata yapıp pişmanlık duyabilir. Adalet gücü yüksek olan teraziler hatalarını düzeltmek için harekete geçebilir. Olayları kendi penceresinden değerlendirip karşı tarafı anlama konusunda zorluk çekebilir. Kırıcı ve kaba olup çevrelerine negatif enerji saçabilir. İletişim kurarken empati yapıp daha kibar ve nazik olmaları tavsiye edilir.

6- İkizler Burcu

İkizler burçları bugün önemli teklifler alabilir. Bu teklifler ikizlerin hayatına yön verebilir. Sosyal açıdan son derece hareketli ve canlı bir gün geçirebilir. Enerjilerini bugün erken bitirebilir. Yorucu ve iş temposu ağır bir gün ikizleri bekliyor. Çalışkan ve azimli olmaları iş yerinde taktir edilebilir. Fırsatları değerlendirme konusunda bugün harikalar yaratabilir. Günü iyi değerlendirip enerjilerini dengeli harcamaları tavsiye edilir.

7- Yay Burcu

Yay burçları bugün sevdikleri ile alışverişe çıkabilir. Parasal konularda bazı sorunları bugün aşabilir. Bazı davetler yay burçlarına yeni fırsatlar sunabilir. Fırsatları değerlendirme konusunda ciddi sıkıntılar yaşayabilir. Sağ duyulu olmaları gereken bir konuda fevri çıkışlar yaparak çevresindeki insanları kırabilirler. Öfkelerine hakim olup olaylara daha sakin yaklaşmaları tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu

Boğa burçları bugün iş dünyasında güzel gelişmeler yaşayabilir. Uzun zamandır üzerinde çalıştıkları bir işten olumlu sonuçlar gelebilir. Bugün önemli ekonomik kaynaklar elde edebilir. Kaynakları bugün gereksiz yere kullanabilirler. Tasarruf etme konusunda bugün ölçüyü kaçırabilirler. Sevdiklerini hoş sürprizlerle şaşırtabilirler.

9- Aslan Burcu

Aslan burçları bugün derin üzüntü yaşayabilir. Çok sevdikleri bir yakınları tarafından derinden yaralanabilirler. Sevdiklerinden beklemedikleri muamele görebilirler. Aslanlar bugün kendini güçsüz ve soyutlanmış hissedebilir. Aslanlar bugünü yalnız geçirmek isteyebilirler. Bazı davetleri reddedebilirler. Aşk hayatları durgun bir döneme girebilir. Ekonomik anlamda rahat oldukları bir döneme geçiş yapabilirler.

10- Akrep Burcu

Akrep burçları bugün çok kırıcı olabilir. Hayatı hafife almanın bedelini ödeyebilir. Rakiplerini küçük görme özellikleri bu fırsatları kaçırmalarına neden olabilir. Sert uslüp ve mizacı ile bugün akrepler istediklerini alma konusunda zorlanabilir. Küçük bir kaza yapıp iş dünyasından kısa bir süreliğine uzaklaşabilir. Dikkatlerini toplama ve yoğunlaşma konusunda zorlanan akrepler bugün bazı işleri erteleyebilirler. Yumuşak huylu olup, hayata daha dikkatli sarılmaları tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu

Yengeç burçları bugün güzel haberler alabilir. Uzun zamandır bekledikleri bir gelişme bugün istedikleri gibi sonuçlanabilir. Bugün son derece karlı ve kazançlı bir gün olabilir. Bugün alışveriş yapıp parasal konularda biraz ölçüyü kaçırabilir. Sevdikleri ile hoş vakitler geçirebilir. Aşk hayatında bazı sorunları bugün çözebilirler. Sevdiklerinin kalbini bir kez daha kazanabilirler. Günün tadını çıkarmaya bakın.

12- Oğlak Burcu

Oğlak burçları bugün karar vermede ikilem yaşayabilirler. Yanlış tercihlerde bulunabilirler. Bazı fırsatları kaçırabilirler. Asabi ve gergin olup çevrelerinden tepki alabilirler. Çevrelerine negatif enerji saçabilirler. Sakin olmaları, fırsatlara daha pozitif yaklaşmaları ve kendilerini bir an önce toparlamaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz