Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (18 Mayıs 2018 Cuma)

Günlük Burç Yorumları (18 Mayıs 2018 Cuma)

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün yorgun ve halsiz bir gün geçirebilir. Enerjilerini dengeli harcama konusunda sıkıntı çekebilir. İş dünyasında yoğun bir gün koçları bekliyor. Yeni işler ve siparişler alabilirler. Maddi açıdan son derece rahat bir döneme giren koçlar bugün bir dizi gereksiz harcama yapabilir. Sevdikleri ile parasal konularda fikir ayrılığına düşebilirler.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün sevdiklerini mutlu etmek adına küçük sürprizler yapabilirler. Kovalar bugün çevrelerine son derece hoşgörülü ve ılımlı yaklaşabilirler. Yumuşak huylu olmaları çevrelerinde taktir edilebilir. Kovalar bugün bazı yanlışlar yapsa da kısa sürede yanlışlarını düzeltebilirler. Bazı konularda dostlarının fikrini almaya ihtiyaç duyabilirler. Kovalar bugün sağduyuları ile bir çok sorunun üstesinden gelebilirler.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün sağlık sorunları ile uğraşabilir. Özellikle sindirim sistemi hastalıkları ile uğraşabilir. Yeterli ve dengeli beslenmede sorunu olan balıklar bugün bunun bedelini ağır ödeyebilir. İş dünyasından kısa sürede erken paydos edebilir. Zamanı etkili ve verimli kullanma konusunda usta balıklar bugün bu konuda aynı başarıyı gösteremeyebilir. Balıklar bugün işleri yetiştirme konusunda zorlanabilirler.Sağlıklarını ihmal etmemeleri beslenmelerine dikkat etmeleri tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün sinirlerine hakim olma noktasında kontrolü kaybedebilir. Bazı gelişmeler başak burçlarını gergin hale getirebilir. İşlerin kötü gitmesi ve bazı haksızlıklar başakları bugün fazlasıyla üzebilir. Başaklar bugün stresli hareketlerle çevrelerine negatif enerji saçabilirler. Sürekli şikayet etmeleri çevrelerince hoş karşılanmayabilir. Başaklar bugün kalp kırmamaya dikkat etmelidir. Duygularına hakim olup sakin olmaları tavsiye edilir.

5- TERAZİ BURCU :
Terazilerin hayatında bugün olumlu gelişmeler yaşanabilir. Alacakları güzel haberler terazilerin keyfini yerine getirebilir. Uzun süredir beklenen bir durum bugün olumlu sonuçlanabilir. Teraziler bugün harcama yaparken kontrolü kaybedebilir. Bir dizi gereksiz harcamalar yapabilir. Sevdiklerine sürpriz yapmak için kesenin ağzını sonuna kadar açabilirler. Bu durum ay sonunda terazilere ödeme güçlüğü çıkartabilir. Harcama konusunda kendilerini dizginlemeleri tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün önemli işlere imza atabilir. Gelişmeleri ve ilerlemeleri önündeki en büyük engelleri bugün ortadan kaldırabilirler. Geleceğe yönelik radikal kararlar alıp bugün uygulamaya koyabilirler. İkizler bugün hayata bakış açılarını değiştirebilirler. Bazı dostlarını hayatlarından çıkarabilirler. Mantıklı ve duygusal olan ikizler bugün kararlarında olumlu sonuçlar elde edebilir. İkizler için son derece verimli bir gün yaşanması bekleniyor.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün yorgun ve bitkin düşebilir. Yarım bırakılan işler ve yeni siparişler yaylara bugün fazla mesai yaptırabilir. Yaylar bugün iş dünyasında bazı sorunlar yaşayabilir. Bu sorunlar yayların iş pozisyonunu değiştirebilir. Maddi açıdan bazı gelişmeler yaylara rahatlama sağlayabilir. Yeni kaynak arayışları bugün olumlu sonuçlanabilir. Yaylar ekonomiyi düzeltip yaz için tatil planı yapabilirler.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün çevrelerince yanlış anlaşılabilir. Kendilerini yanlış ifade edebilirler. Boğalar bugün çevrelerince dışlanabilir. Haksızlığa uğrayıp duygusal bir çöküntü içine girebilirler. Kendilerini ifade etmek için çaba sarf etmek istemeyebilirler. Tutarsız davranışları ile çevrelerinin tepkilerini alabilirler. Boğalar bugün bir dostun sıcaklığına ihtiyaç duyabilirler. İlişkilerde daha samimi ve net olmaları kendilerini doğru biçimde ifade etmeleri tavsiye edilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün güzel bir gün geçirebilir. İş çıkışı sosyal ortamda hoş vakitler geçirip üzerindeki negatif enerjiyi atabilirler. Önemli toplantı ve davetlere katılabilirler. Yeni fırsatlar elde etmek için ideal bir gün yaşayabilirler. Hafta sonu için güzel planlar yapabilirler. Aşk dünyasında yeni bir döneme geçiş yapabilirler. Duygusal açılımda bulunup ilişkilerine yön verebilirler.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün kıskançlıkta doruk noktasına ulaşabilirler. Kıskanç tavırları ile sevdiklerine hayatı zindan edebilirler. Akrepler bugün çevresindeki insanların kalbini kırabilir. Güvensiz tavırlar ile insanları üzebilirler. Sevdiklerine sürpriz yapıp onların kalbini kazanmak isteyebilir. Bugün bazı planlar ters tepebilir. Duygularına hakim olup kıskançlığı dozajında yaşamaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün beklenmedik gelişmeler yaşayabilir. Bazı durumlar yengeçleri hayattan soğutabilir. Güven duyguları fena halde zedelenebilir. Çok sevdikleri bir yakınları tarafından zor duruma düşürülebilirler. Yengeçler bugün bir takım tuzaklara maruz kalabilir. Mantıklı olması gerektiği yerde duygusal davranarak hatalar yapabilir. İnsanlara yaklaşırken dengeli olup beklentileri düşük tutmaları tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün durgun bir gün geçirmeleri bekleniyor. İş dünyasında işlerin durgun geçmesi, aşk hayatında rutin döneme girmeleri oğlakların canını sıkabilir. Hayatlarını renklendirmek için yeni deneyimler yaşamak isteyebilirler. Oğlaklar bugün gereksiz harcamalar yapabilir. Maddi durumları kötü olan oğlaklar ay sonuna ödeme güçlüğü içinde girebilir. Harcama konusunda ölçülü olup içinde bulundukları bu kötü durumdan bir an önce kurtulmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz