Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları ( 17 Mayıs 2018 Perşembe)

Günlük Burç Yorumları ( 17 Mayıs 2018 Perşembe)

-

1- KOÇ BURCU :
Koç burçları bugün anlayış ve hoşgörüde okyanus gibi olabilir. Sakin ve dingin yapıları ile çevresindeki insanlar için güvenli bir sığınak olabilir. Sorunların çözümünde bugün kilit rollerde yer alabilir. Bugün çevrelerine pozitif enseji yayan koçlar çevreleri tarafından taktirle karşılanabilir. İstikametini bozmadan bu yolda ilerlemeye devam etmeleri tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün çok hareketli bir gün geçirebilir. İş dünyasındaki yoğunluğa sosyal yaşam yoğunluğu eklenebilir. Güzel iş teklifleri alabilir. Fırsatları bugün güzel değerlendirebilirler. Aşk hayatında istdiklerini elde edemeyebilirler. Bugün sevdiklerini bazı konularda üzebilirler. Hayır demeyi beceremeyen kovalar bugün bunun bedelini ağır ödeyebilir.

3- BALIK BURCU :
Balık burçları bugün dağınık ve düzensiz olmalarının faturasını çok ağır ödeyebilir. İş dünyasında düzensiz olmaları sorun çıkarabilir. Parasal anlamda refaha kavuşabilirler. Yeni işler alıp kazançlar elde edebilirler. Sevdiklerine süprizler yapıp sevdiklerini şaşırtabilirler. Aşk hayatında yeni gelişmeler yaşayabilir. Duyguları bugün netlik kazanabilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başak burçları bugün stresli ve zor bir gün geçirebilir. Sinirlerine hakim olma konusunda dirayetlerini kaybedebilirler. Beklenmedik gelişmeler başakları çileden çıkarabilir. İş dünyasında sinirli ve agresif tavırları ile negatif enerji saçabilirler. Bugün çekilmez tavırları ile yalnız kalabilirler. Sakin olup öfkelerine hakim olmaları tavsiye edilir.

5- TERAZİ BURCU :
Terazi burçları bugün haksızlığa uğrayabilir. Bu durum terazileri çılgına çevirebilir. Olaylara aşırı tepki verip çevrelerinin tepkilerini çekebilir. Bazı görev ve sorumluluklar terazilere ağır gelebilir. Kısa zamanda bir çok işi bitirmek isteyebilir. Aşk hayatı bugün farklı boyutta şekil alabilir. Duygularından emin olmak için bugün sevdiklerini imtihan edebilir. Öfkelerine hakim olmaları olaylara aşırı tepki vermemeleri tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler burçları bugün önemli teklifler alabilir. Bu teklifler ikizlerin hayatına yön verebilir. Sosyal açıdan son derece hareketli ve canlı bir gün geçirebilir. Enerjilerini bugün erken bitirebilir. Yorucu ve iş temposu ağır bir gün ikizleri bekliyor. Çalışkan ve azimli olmaları iş yerinde taktir edilebilir. Fırsatları değerlendirme konusunda bugün harikalar yaratabilir. Günü iyi değerlendirip enerjilerini dengeli harcamaları tavsiye edilir.

7- YAY BURCU :
Yay burçları bugün aktif bir gün geçirebilir. Çok önemli davetler alabilir. İş çıkışı güzel bir ortamda bulunup sosyal açıdan kendilerini geliştirebilir. Bugün fırsatları değerlendirme adına çok önemli bir gün olabilir. Yaylar bugün dalgın olabilir. Çok önemli detayları unutup sevdiklerini üzebilirler. İş dünyasına dalıp sevdiklerini ihmal edebilirler. Sosyal yaşama kendini kaptırıp sevdiklerini ihmal etmemeleri tavsiye edilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğa burçları bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilir. Şiddetli baş ağrısı geçirebilir. Sağlık sorunları iş dünyasında boğaları devre dışı bırakabilir. Boğalar bugün halsiz, bitkin ve solgun olabilir. Çevrelerine negatif enerji saçabilirler. Olaylara ve durumlara daha yapıcı ve iyimser yaklaşmaları tavsiye edilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslan burçları bugün bütün sakinliğini kaybedebilir. İyi niyetleri suistimal edilen ve bunu fark eden aslanlar bu duruma çok kızabilirler. Aslanlar bugün hayata bakış açılarını değiştirebilir. Daha acımasız ve katı olma kararı alabilirler. Sevdiklerine karşı mesafeli olabilirler. Yeni iş teklifleri alabilir. Aşk hayatına daha mantıklı yaklaşabilirler.

10- AKREP BURCU :
Akrep burçları bugün çok kırıcı olabilir. Hayatı hafife almanın bedelini ödeyebilir. Rakiplerini küçük görme özellikleri bu fırsatları kaçırmalarına neden olabilir. Sert uslüp ve mizacı ile bugün akrepler istediklerini alma konusunda zorlanabilir. Küçük bir kaza yapıp iş dünyasından kısa bir süreliğine uzaklaşabilir. Dikkatlerini toplama ve yoğunlaşma konusunda zorlanan akrepler bugün bazı işleri erteleyebilirler. Yumuşak huylu olup, hayata daha dikkatli sarılmaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün sinirlerine hakim olma konusunda güçlük çekebilirler. Duygularını ifade ederken zorlanabilirler. Tutarsız davranmaları çevrelerinde insanların kuşku dolu yaklaşmasına neden olabilir. Önemli işleri bugün zamanı iyi kullanamadığı için ertelemek zorunda kalabilirler. Zamanı etkili ve verimli kullanma konusunda bugün sınıfta kalabilirler. İşlerine daha titiz yaklaşıp olumlu davranışlar sergilemeleri tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlak burçları bugün kendini güçsüz ve halsiz hissedebilir. Eneejilerini yanlış yönetip erken bitirebilir. İsteksiz çalışmaları iş dünyasında negatif etkilere neden olabilir. Odaklanma ve problem çözme konusunda bugün yetersiz kalabilirler. Bazı fırsatlar bugün kaçırılabilir. Bazı davetler alsa da bugün bu davetlere katılmak istemeyecekler. İçinde bulundukları bu durumdan bir an önce kurtulup topalanmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz