Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları ( 18 Haziran 2018 Pazartesi)

Günlük Burç Yorumları ( 18 Haziran 2018 Pazartesi)

-

1- KOÇ BURÇLARI:

SAĞLIK: Koçlar bugün nefes alıp vermede güçlük çekebilir. Yoğun iş temposu bugün koçların nefesini kesebilir.

EKONOMİ:Koçlar bugün firsatları değerlendirip ciddi ekonomik kazanç elde edebilir. Hızlı ve doğru kararlar verip işleri yoluna sokabilirler.

AŞK: Meraklı koçlar sevdiklerini soru yağmuruna tutup sevdiklerini üzebilirler. Merak duygusu bugün koçların başını belaya sokabilir.

YAŞAM: Günün sonunda beklenmedik gelişmeler koçların canını sıkabilir. Planları bozup ekonomik dengeleri kaybolabilir.

2- KOVA BURÇLARI:

SAĞLIK: Kovalar bugün psikolojik olarak kendilerini çok iyi hissedebilir. Bugün enerji dolu yapıları ile bütün sorunlarına çözüm üretebilirler.

EKONOMİ: Fırsatçı özellikleri ile krizi fırsata çeviren kovalar yeni atılımlar yaparak ciddi ekonomik kazançlar elde edebilir.

AŞK: Lider özellikleri ile aşk dünyasını çok iyi yöneten kovalar,sevdiklerinin fikrini alarak onları önemsediğini gösterebilir.

YAŞAM: Kovalar bugün gaza gelip bir takım yanlışlar yapıp sosyal çevrenin tepkisini alabilir.

3- BALIK BURÇLARI:

SAĞLIK: Balıklar alacakları üzücü haberle psikolojik çöküntü içine girebilir. İyimserliği kaybedip hayata karamsar bakış açısı geliştirebilir.

EKONOMİ: Balıklar dikkatsiz davranıp küçük kazalar yapabilir. Bu kazalar balıkları maddi açıdan zor ve sıkıntılı bir döneme sokabilir.

AŞK: Balıklar sevdiklerine ne kadar çok sadık olduklarını göstermek için fırsatlar elde edebilir. Sadakatları ile sevdiklerinin kalbini yeniden keşfedebilirler.

YAŞAM: Balıklar hayatlarına yön verecek bir kursa katılıp kariyer yaşantılarına yön verebilir. Ani kararlar alıp bu kararları hızlıca uygulamaya koyabilirler.

4- BAŞAK BURÇLARI:

SAĞLIK: Başaklar bugün kendilerini çok iyi hissedebilir. Ağrı ve sızılardan kurtulan başaklar bugün enerjilerini toplayıp kısa zamanda bir çok iş yapabilir.

EKONOMİ:Başaklar bugün alışverişe çıkıp kendileri için birşeyler alabilir. Uzun zamandır ihtiyaçlarını erteyelen başaklar bugün ihtiyaçlarını giderebilir.

AŞK: Nazik ve kibar başaklar bugün sevdiklerinin kalbini keşfedebilir. Mutlu olmayı ve mutlu etmeyi bugün ustaca yapan başaklar geleceğe yönelik ciddi kararlar alabilirler.

YAŞAM: Başaklar bugün sosyal yaşamda güçlü kişiliğe sahip kimselerle tanışabilir. Bu tanışma başaklara büyük katkı sağlayabilir.

5- TERAZİ BURÇLARI:

SAĞLIK:Teraziler bugün dengesiz beslenme alışkanlıkları yüzünden ciddi sindirim sorunları yaşayabilir. Beslenme alışkanlıklarını düzene sokmaları gerekir.

EKONOMİ: Teraziler bugün ekonomik olarak bütçe açığı verebilir. Gelir ve gider dengesini bozan teraziler ay sonuna ödeme güçlüğü çekebilir. Harcamaları kontrol etmeleri gerekir.

AŞK: Atik olmaları, kafalarına esen her şeyi hemen yapmak isteyen teraziler sevdiklerini bugün üzebilirler. Bencilce hareket edip sevdiklerini kendilerinden uzaklaştırabilirler.

YAŞAM: Hırçın ve asabi tavırlarla sosyal yaşamın tepkisini alabilirler. Bugün teraziler itici bir kimliğe bürünebilir.

6- İKİZLER BURÇLARI:

SAĞLIK: Uyku sorunu yaşayan ikizler bugün enerjilerini toplamada zorluk çekebilir. Sağlıklarını ihmal eden ikizler yakın zamanda ciddi sağlık sorunu yaşayabilir.

EKONOMİ: Ekonomik sorunlar yüzünden bugün ikizler işlerini küçüktebilir. İş dünyasında tasarrufa giden ikizler bazı projeleri rafa kaldırabilir.

AŞK: Romantik davranan ikizler bugün sevdiklerini aşkın doruklarına çıkarabilir. Sevgilerini bugün güzel ifade edebilirler.

YAŞAM: İkizler bugün hayatlarına heyecan katacak macera arayışına girebilir. Rutin yaşamdan kurtulmak adına bazı masraflar yapabilirler.

7- YAY BURÇLARI:

SAĞLIK: Yaylar bugün aşırı ağır yük kaldırıp ciddi bel ve eklem ağrısı çekebilir. Vücutlarını aşırı zorlayan yaylar ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabilir.

EKONOMİ: Yaylar bugün karlı ve kazançlı ortaklıklara imza atabilir. İş değişikliği yapıp bozuk olan ekonomik durumlarını düzlüğe sokabilir.

AŞK: Anlayışlı ve hoşgörülü yaylar bugün sevdiklerinin kalbine dokunabilir. Sevdikleri ile hoş vakit geçirmek için fırsatlar kollayabilir.

YAŞAM: Yaylar sıkıcı ortamlardan uzaklaşıp bugün yalnız kalabilir. Yeni ortam ve mekan arayışına girebilirler.

8- BOĞA BURÇLARI:

SAĞLIK: Boğalar bugün migren benzeri şiddetli baş ağrısı çekebilir. Uzun süre kapalı ortamda kalmak boğaların başını ağrıtabilir. Açık hava gezisi boğalara iyi gelebilir.

EKONOMİ: Boğalar bugün yaşadıkları evi değiştirme kararı alabilir. Bu karar değişikliği boğalara ekonomik yük getirse de ekonomisi düzgün olan boğalar bu konuda zorlanmadan karşılayabilir.

AŞK: Uyumlu yapıları ile sevdikleriyle mükemmel ikili oluşturan boğalar bugün güzel bir gün geçirebilir. Sevdiklerini bugün mutlu edebilirler.

YAŞAM: Yardımsever boğalar bugün çevresindeki insanların sorunlarını çözmek için yoğun çaba sarfedebilir.

9- ASLAN BURÇLARI:

SAĞLIK: Aslanlar bugün yoğun çalışıp günü yorgun ve bitkin tamamlayabilir. Beslenme düzeni bozulan aslanlar ciddi sağlık sorunu yaşayabilir. Özellikle kahvaltıyı ihmal etmemeleri gerekir.

EKONOMİ: Aslanlar bugün süpriz bir ödeme alıp ekonomik durumlarını düzene sokabilir. Harcamada ölçüyü elden bırakmayan aslanlar bazı ihtiyaclarını erteleyebilir.

AŞK: Tutumlu ve ölçülü davranışlar sergileyen aslanlar bu özellikleri ile sevdiklerinin kalbinde taht kurabilir.

YAŞAM: Aslanlar bugün bulundukları ortamı fikirleri ile zenginleştirebilir. Ortama renk ve heyecan katabilir.

10- AKREP BURÇLARI:

SAĞLIK: Akrepler bugün kilo vermek için diyet kararı alabilir. Beslenme alışkanlığında değişikliğe giden akreplerin bugün kan şekeri düşebilir.

EKONOMİ: Akrepler bugün alışveriş yaparken aceleci davranıp bunun pişmanlığını derinden yaşayabilir.

AŞK: Akrepler bugün ayrılık kararı alabilir. Maddi ve manevi anlamda huzursuz günler geçiren akrepler sevdiklerini üzebilirler.

YAŞAM: Akrepler gün sonunda önemli bir kültürel etkinlik içine girebilir. Üzerindeki negatif enerjiden kurtulmak için fırsatlar elde edebilir.

11- YENGEÇ BURÇLARI:

SAĞLIK: Yengeçler bugün ciddi tansiyon sorunu yaşayabilir. Yoğun iş temposunun yanı sıra yetersiz ve dengesiz beslenme yengeçlerin sağlık durumunu bozabilir.

EKONOMİ: Yengeçler tüm vaktini fatura ve ödeme işlerine ayırabilir. Bugün zaman etkisiz ve verimsiz geçebilir. Bazı işleri ertelemek zorunda kalabilirler.

AŞK: Yengeçler yakın zamanda aşk hayatına yön verecek ciddi adımlar atabilirler. Ekonomisi düzelen yengeçler sevdiklerine daha çok vakit ayırabilir.

YAŞAM: Güzel haberler alan yengeçler yakın zamanda küçük bir iş gezisine çıkabilir.

12- OĞLAK BURÇLARI:

SAĞLIK: Oğlaklar bugün sağlık olarak iyi durumdalar. Ağrı ve sızılardan kurtulan oğlaklar güne zihinde başlayabilir.

EKONOMİ: Oğlaklar bugün karlı ve kazançlı işlere imza atabilir. Maddi durumu düzelen oğlaklar bugün alışverişe çıkabilir.

AŞK: Oğlaklar bugün sevdikleri ile yıldızı barışabilir. Hatalarını telafi etmek için önemli fırsatlar elde edebilir.

YAŞAM: Oğlaklar bugün sosyal çevreden kopop yalnız kalmak istebilirler. Sıkıcı ve rutin işlerden sıyrılıp macera arayışına girebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz