Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...
Ana Sayfa Moda Günlük Burç Yorumları ( 18 Haziran 2018 Pazartesi)

Günlük Burç Yorumları ( 18 Haziran 2018 Pazartesi)

-

1- KOÇ BURÇLARI:

SAĞLIK: Koçlar bugün nefes alıp vermede güçlük çekebilir. Yoğun iş temposu bugün koçların nefesini kesebilir.

EKONOMİ:Koçlar bugün firsatları değerlendirip ciddi ekonomik kazanç elde edebilir. Hızlı ve doğru kararlar verip işleri yoluna sokabilirler.

AŞK: Meraklı koçlar sevdiklerini soru yağmuruna tutup sevdiklerini üzebilirler. Merak duygusu bugün koçların başını belaya sokabilir.

YAŞAM: Günün sonunda beklenmedik gelişmeler koçların canını sıkabilir. Planları bozup ekonomik dengeleri kaybolabilir.

2- KOVA BURÇLARI:

SAĞLIK: Kovalar bugün psikolojik olarak kendilerini çok iyi hissedebilir. Bugün enerji dolu yapıları ile bütün sorunlarına çözüm üretebilirler.

EKONOMİ: Fırsatçı özellikleri ile krizi fırsata çeviren kovalar yeni atılımlar yaparak ciddi ekonomik kazançlar elde edebilir.

AŞK: Lider özellikleri ile aşk dünyasını çok iyi yöneten kovalar,sevdiklerinin fikrini alarak onları önemsediğini gösterebilir.

YAŞAM: Kovalar bugün gaza gelip bir takım yanlışlar yapıp sosyal çevrenin tepkisini alabilir.

3- BALIK BURÇLARI:

SAĞLIK: Balıklar alacakları üzücü haberle psikolojik çöküntü içine girebilir. İyimserliği kaybedip hayata karamsar bakış açısı geliştirebilir.

EKONOMİ: Balıklar dikkatsiz davranıp küçük kazalar yapabilir. Bu kazalar balıkları maddi açıdan zor ve sıkıntılı bir döneme sokabilir.

AŞK: Balıklar sevdiklerine ne kadar çok sadık olduklarını göstermek için fırsatlar elde edebilir. Sadakatları ile sevdiklerinin kalbini yeniden keşfedebilirler.

YAŞAM: Balıklar hayatlarına yön verecek bir kursa katılıp kariyer yaşantılarına yön verebilir. Ani kararlar alıp bu kararları hızlıca uygulamaya koyabilirler.

4- BAŞAK BURÇLARI:

SAĞLIK: Başaklar bugün kendilerini çok iyi hissedebilir. Ağrı ve sızılardan kurtulan başaklar bugün enerjilerini toplayıp kısa zamanda bir çok iş yapabilir.

EKONOMİ:Başaklar bugün alışverişe çıkıp kendileri için birşeyler alabilir. Uzun zamandır ihtiyaçlarını erteyelen başaklar bugün ihtiyaçlarını giderebilir.

AŞK: Nazik ve kibar başaklar bugün sevdiklerinin kalbini keşfedebilir. Mutlu olmayı ve mutlu etmeyi bugün ustaca yapan başaklar geleceğe yönelik ciddi kararlar alabilirler.

YAŞAM: Başaklar bugün sosyal yaşamda güçlü kişiliğe sahip kimselerle tanışabilir. Bu tanışma başaklara büyük katkı sağlayabilir.

5- TERAZİ BURÇLARI:

SAĞLIK:Teraziler bugün dengesiz beslenme alışkanlıkları yüzünden ciddi sindirim sorunları yaşayabilir. Beslenme alışkanlıklarını düzene sokmaları gerekir.

EKONOMİ: Teraziler bugün ekonomik olarak bütçe açığı verebilir. Gelir ve gider dengesini bozan teraziler ay sonuna ödeme güçlüğü çekebilir. Harcamaları kontrol etmeleri gerekir.

AŞK: Atik olmaları, kafalarına esen her şeyi hemen yapmak isteyen teraziler sevdiklerini bugün üzebilirler. Bencilce hareket edip sevdiklerini kendilerinden uzaklaştırabilirler.

YAŞAM: Hırçın ve asabi tavırlarla sosyal yaşamın tepkisini alabilirler. Bugün teraziler itici bir kimliğe bürünebilir.

6- İKİZLER BURÇLARI:

SAĞLIK: Uyku sorunu yaşayan ikizler bugün enerjilerini toplamada zorluk çekebilir. Sağlıklarını ihmal eden ikizler yakın zamanda ciddi sağlık sorunu yaşayabilir.

EKONOMİ: Ekonomik sorunlar yüzünden bugün ikizler işlerini küçüktebilir. İş dünyasında tasarrufa giden ikizler bazı projeleri rafa kaldırabilir.

AŞK: Romantik davranan ikizler bugün sevdiklerini aşkın doruklarına çıkarabilir. Sevgilerini bugün güzel ifade edebilirler.

YAŞAM: İkizler bugün hayatlarına heyecan katacak macera arayışına girebilir. Rutin yaşamdan kurtulmak adına bazı masraflar yapabilirler.

7- YAY BURÇLARI:

SAĞLIK: Yaylar bugün aşırı ağır yük kaldırıp ciddi bel ve eklem ağrısı çekebilir. Vücutlarını aşırı zorlayan yaylar ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabilir.

EKONOMİ: Yaylar bugün karlı ve kazançlı ortaklıklara imza atabilir. İş değişikliği yapıp bozuk olan ekonomik durumlarını düzlüğe sokabilir.

AŞK: Anlayışlı ve hoşgörülü yaylar bugün sevdiklerinin kalbine dokunabilir. Sevdikleri ile hoş vakit geçirmek için fırsatlar kollayabilir.

YAŞAM: Yaylar sıkıcı ortamlardan uzaklaşıp bugün yalnız kalabilir. Yeni ortam ve mekan arayışına girebilirler.

8- BOĞA BURÇLARI:

SAĞLIK: Boğalar bugün migren benzeri şiddetli baş ağrısı çekebilir. Uzun süre kapalı ortamda kalmak boğaların başını ağrıtabilir. Açık hava gezisi boğalara iyi gelebilir.

EKONOMİ: Boğalar bugün yaşadıkları evi değiştirme kararı alabilir. Bu karar değişikliği boğalara ekonomik yük getirse de ekonomisi düzgün olan boğalar bu konuda zorlanmadan karşılayabilir.

AŞK: Uyumlu yapıları ile sevdikleriyle mükemmel ikili oluşturan boğalar bugün güzel bir gün geçirebilir. Sevdiklerini bugün mutlu edebilirler.

YAŞAM: Yardımsever boğalar bugün çevresindeki insanların sorunlarını çözmek için yoğun çaba sarfedebilir.

9- ASLAN BURÇLARI:

SAĞLIK: Aslanlar bugün yoğun çalışıp günü yorgun ve bitkin tamamlayabilir. Beslenme düzeni bozulan aslanlar ciddi sağlık sorunu yaşayabilir. Özellikle kahvaltıyı ihmal etmemeleri gerekir.

EKONOMİ: Aslanlar bugün süpriz bir ödeme alıp ekonomik durumlarını düzene sokabilir. Harcamada ölçüyü elden bırakmayan aslanlar bazı ihtiyaclarını erteleyebilir.

AŞK: Tutumlu ve ölçülü davranışlar sergileyen aslanlar bu özellikleri ile sevdiklerinin kalbinde taht kurabilir.

YAŞAM: Aslanlar bugün bulundukları ortamı fikirleri ile zenginleştirebilir. Ortama renk ve heyecan katabilir.

10- AKREP BURÇLARI:

SAĞLIK: Akrepler bugün kilo vermek için diyet kararı alabilir. Beslenme alışkanlığında değişikliğe giden akreplerin bugün kan şekeri düşebilir.

EKONOMİ: Akrepler bugün alışveriş yaparken aceleci davranıp bunun pişmanlığını derinden yaşayabilir.

AŞK: Akrepler bugün ayrılık kararı alabilir. Maddi ve manevi anlamda huzursuz günler geçiren akrepler sevdiklerini üzebilirler.

YAŞAM: Akrepler gün sonunda önemli bir kültürel etkinlik içine girebilir. Üzerindeki negatif enerjiden kurtulmak için fırsatlar elde edebilir.

11- YENGEÇ BURÇLARI:

SAĞLIK: Yengeçler bugün ciddi tansiyon sorunu yaşayabilir. Yoğun iş temposunun yanı sıra yetersiz ve dengesiz beslenme yengeçlerin sağlık durumunu bozabilir.

EKONOMİ: Yengeçler tüm vaktini fatura ve ödeme işlerine ayırabilir. Bugün zaman etkisiz ve verimsiz geçebilir. Bazı işleri ertelemek zorunda kalabilirler.

AŞK: Yengeçler yakın zamanda aşk hayatına yön verecek ciddi adımlar atabilirler. Ekonomisi düzelen yengeçler sevdiklerine daha çok vakit ayırabilir.

YAŞAM: Güzel haberler alan yengeçler yakın zamanda küçük bir iş gezisine çıkabilir.

12- OĞLAK BURÇLARI:

SAĞLIK: Oğlaklar bugün sağlık olarak iyi durumdalar. Ağrı ve sızılardan kurtulan oğlaklar güne zihinde başlayabilir.

EKONOMİ: Oğlaklar bugün karlı ve kazançlı işlere imza atabilir. Maddi durumu düzelen oğlaklar bugün alışverişe çıkabilir.

AŞK: Oğlaklar bugün sevdikleri ile yıldızı barışabilir. Hatalarını telafi etmek için önemli fırsatlar elde edebilir.

YAŞAM: Oğlaklar bugün sosyal çevreden kopop yalnız kalmak istebilirler. Sıkıcı ve rutin işlerden sıyrılıp macera arayışına girebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı buraya yazın

Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...

Eşinizi Anlayın…

Eşinizi Anlamaya Çalışmak Size Kendinizi Anlamanızı Kolaylaştırır. Aşkı, sevgiliniz veya eşiniz hakkında düşünmeniz gereken bazı şeyler. 1 İlk hareketi yapmayı düşünün. 21. yüzyıl, ama genelde...

Seni Yeneceğim ” HAYAT “

Seni Yeneceğim “ HAYAT ” Hayat her zaman bize pembe pamuk şekeri tadında görünmez. Bir sürü inişler, çıkışlarla karşı karşıya kalırız. “Düşmem” der düşeriz, “Şaşmam”...

Sapyoseksüel Bir Kişi İle Çıktığınızı Gösteren 7 İşaret

Sapyoseksüel Bir Sevgiliniz Varsa Zekanız Onaylıdır! Bulunduğunuz kişiyle neden çıktığınızı her zaman tam olarak belirleyemeyebilirsiniz, ancak büyük olasılıkla, diğerlerinin sizi başlangıçta onlara çeken özelliklerine...

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?Erkekler ve kadınlar eşit muamele görmeyi hak ederken, meselenin gerçeği, iki cinsiyet arasında belirli toplumsal farklılıklar olmasıdır. Bu makale size bu temel...