Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (17 Haziran 2018 Pazar)

Günlük Burç Yorumları (17 Haziran 2018 Pazar)

-

1- KOÇ BURÇLARI:
SAĞLIK: Koçlar bugün sindirim sistemi sorunu yaşayabilir. Beslenme düzeni bozulan koçlar bugün mide ağrısı çekebilir. Hafif beslenip aşırı yağlı ve tuzlu yemeklerden uzak durmaları gerekir.
EKONOMİ: Koçlar bugün karlı ve kazançlı işlere girişebilir. Birikimlerini güzel değerlendiren koçlar bugün yeni iş teklifleri alabilir. Ekonomide yakaladıkları çizgiyi bozmadan devam ettirmeleri tavsiye edilir.
AŞK: Koçlar bugün sevdikleri tarafından kıskanılabilir. Yanlış anlaşılmaya meydan vermemek adına dikkatli ve hassas olmaları gerekir.
YAŞAM: Koçlar bugün yeni tatil planları yapabilir. Seçim yaparken sevdiklerini işe dahil etmeleri sevdiklerini mutlu edebilir.

2- KOVA BURÇLARI:
SAĞLIK: Kovalar bugün solunum yolu hastalıklarına dikkat etmeleri gerekir. Özellikle nefes alma konusunda sıkıntılar yaşayabilir.
EKONOMİ: Kovalar bugün işe ara verip enerji toplayabilir. Bugün bazı fırsatları kaçırabilir. Harcamada ölçü bugün aşılabilir.
AŞK: Öfke bugün kovaların gözünü kör edebilir. Öfkelerine hakim olamayıp sevdiklerini kırabilir. Sakin olup öfkelerini kontrol etmeleri gerekir.
YAŞAM: Bugün kovalar önemli davetlerde yer alıp sosyal olarak aktif bir gün geçirebilir. Davletlerde yeni kişilerle tanışıp sosyal çevresini genişletebilirler.

3- BALIK BURÇLARI:
SAĞLIK: Yoğun çalışan balıklar bugün kas ve eklem ağrıları çekebilir. Uzun süre hareketsiz kalmak balıklarda bel tutulmasına neden olabilir.
EKONOMİ: Balıkların iş dünyasında bugün pozisyonu değişebilir. Önemli görevler için ciddi sorumluluklar verilebilir.
AŞK: Balıklar bugün sevdiklerine karşı nefret duygusu besleyebilir. Bazı gelişmeler balıkları sevdiğine düşman edebilir.
YAŞAM: Balıklar yoğun iş temposu yüzünden bazı toplantıları iptal etmek zorunda kalabilir.

4- BAŞAK BURÇLARI:
SAĞLIK: Başaklar bugün kalp sorunu yaşayabilir. Bazı gelişmeler başakların aşırı heyecan yaşamasına neden olabilir.
EKONOMİ: Başaklar bugün işleri biraz aksatabilir. Bu durum iş dünyasında bazı sıkıntılara neden olabilir. Dikkatli ve titiz olmaları gereken bir gün olabilir.
AŞK: Maddi durumu bozalan ve stres yaşayan başaklar bugün sevdiklerine negatif enerji verebilir. Maddi sorunlar yüzüne küçük tartışmalar yaşanabilir.
YAŞAM: Başaklar günün sonunda evlerinde misafir ağırlayabilir. Davetsiz ve çatkapı gelen misafir bazı programların iptal olmasına neden olabilir.

5- TERAZİ BURÇLARI:
SAĞLIK: Sabah kahvaltısını ihmal eden terazilerin enerjisi gün ortasında bitebilir. Sağlıksız ve dengesiz beslenen teraziler yakın zamanda ciddi sağlık sorunları yaşayabilir.
EKONOMİ: Çalışkan teraziler iş dünyasında önemli başarılara imza atabilir. Dikkatli ve titiz teraziler önemli sorunların çözümünde baş aktör olabilir.
AŞK: Dağınık bir yaşam süren teraziler bu özellikleri ile sevdiklerini üzebilirler. Düzenli olma konusunda kendilerine çekidüzen vermeleri gerekir.
YAŞAM: Teraziler bugün düğün dernek işlerine katılıp kurtlarını dökebilir. Yeni insanlarla tanışıp aktif bir yaşam sürebilirler.

6- İKİZLER BURÇLARI:
SAĞLIK: Uzun zamandır ağız bakımı ve sağlığını ihmal eden ikizler bugün özellikle diş ağrısı çekebilir. Acı içinde kıvranabilirler. Bugün yaşam kalitesi düşebilir.
EKONOMİ: Üretken bir kimliğe sahip ikizler bugün bütün dikkatleri üstüne toplayabilir. Sağlık sorunu yüzünden günü yarım mesai ile tamamlayabilirler.
AŞK: Cimri gibi algılanan ikizler bugün sevdiklerinin tepkisini alabilir. Tasarruf etme ile cimri olmayı bugün birbirine karıştırabilirler.
YAŞAM: Günün sonunda çok önemli bir spor faliyetinin içinde yer alabilirler. Stres atmak için güzel firsatlar elde edebilirler.

7- YAY BURÇLARI:
SAĞLIK: Yaylar bugün ciddi karın ağrısı çekebilir. Sağlıklarını ihmal eden yaylar günü hastane koridorlarında geçirebilir.
EKONOMİ: Mücadele etmeyi seven yaylar bugün yeni iş peşine düşebilir. Sağlık sorunları bugün bazı işlerin yarım kalmasına neden olabilir.
AŞK: Yaylar bugün sevdikleri tarafından bencillik ile suçlanabilirler. Kırılgan ve alıngan bir yapıya bürünebilirler.
YAŞAM: Ortamdan çok sıkılan yaylar yeni sosyal ortam arayışına yönelebilir. Bu durum yaylara pahalıya mal olabilir.

8- BOĞA BURÇLARI:
SAĞLIK: Boğalar bugün sıcak havanın etkisi ile ciddi baş ağrısı çekebilir. İlaçlar bugün boğaların baş ağrısını kesmekte yetersiz kalabilir.
EKONOMİ: İşbirlikçi yapıları ile önemli başarılara imza atan boğalar bugün iş dünyasından önemli dönütler alabilir. Bugün boğalar onure edilebilir.
AŞK: Acımasız bir görüntü sergileyen boğalar bugün sevdiklerinin hatalarını hoş görmeyebilir. Sevdiklerine karşı kırıcı ve acımasız olabilirler.
YAŞAM: Rutin yaşam temposu bugün boğaları yeni heyecan ve macera arayışına sürükleyebilir.

9- ASLAN BURÇLARI:
SAĞLIK: Aslan burçları bugün eski sağlığına kavuşabilir. Enerji toplayan aslanlar bugün kendilerini çok güçlü ve zihinde hissedebilir.
EKONOMİ: Maddi sıkıntı çeken aslanlar bugün iş değiştirebilir. Kazancı iyi olan düzenli bir işe geçebilirler. Yeni sürece alışmaları biraz zaman alabilir.
AŞK: Dalgın ve unutkan olmaları sevdikleri ile sorun yaşamasına neden olabilir. Çok önemli bir günü es geçip sevdiklerine karşı büyük gaf yapabilirler.
YAŞAM: Aslanlar bugün hayatlarını renklendirecek etkinlikler içinde yer alabilirler. Rutin hayat bugün terk edilebilir.

10- AKREP BURÇLARI:
SAĞLIK:Akrepler bugün tansiyon sorunu yaşayabilir. Beslenme alışkanlığı bozulan akrepler bugün ciddi sağlık sorunları yaşayabilir.
EKONOMİ: Planlı ve düzenli çalışan akrepler iş dünyasında yaşanan tüm olumsuzlukları bugün fırsata çevirebilir.
AŞK: Çok konuşan akrepler bugün güçlü mizah ve espiri anlayışı ile sevdiklerine hoş anlar yaşatabilir.
YAŞAM: Akrepler bugün güzel bir sinema filmine gidip sevdikleri ile hoş vakit geçirmenin planlarını yapabilir.

11- YENGEÇ BURÇLARI:
SAĞLIK: Beslenme alışkanlığı bozulan yengeçler bugün kilo sorunu yaşayabilir. İdeal vücut ölçülerine ulaşmak için radikal kararlar alabilirler.
EKONOMİ: Maddi durumu bozulan yengeçler yeni kaynak arayışına girebilir. Yakın çevrenin desteğini alamayan yengeçler bugün çok üzülebilir.
AŞK: Huzurlu, sakin ve relaks olmaları karşı tarafın tüm negatif enerjisini alabilir. Yengeçler bugün sevdiklerini çok mutlu edebilir.
YAŞAM: Yengeçler bugün önemli bir piknik organizasyonuna davet edilebilir. Bazı aksilkikler yüzünden bu daveti geri çevirebilirler.

12- OĞLAK BURÇLARI:
SAĞLIK: Sorunları kafaya çok takan oğlaklar bugün stres ve kaygı yaşayabilir. Psikolojik olarak bugün kendilerini güçsüz ve korumasız hissedebilirler.
EKONOMİ: Oğlaklar bugün bir dizi aksilikler yüzünden ciddi maddi kayıplar yaşayabilir. Ekonomisi bozulan oğlaklar ay sonuna ödeme güçlüğü çekebilir.
AŞK: Yardımsever ve cömert oğlaklar bugün sevdiklerinin sorunlarına derman olup kalplerini keşfedebilirler. Sevdiklerine bugün elektirik veren oğlaklar bugün yoğun duygular yaşayabilir.
YAŞAM: Oğlaklar bugün hayatlarına damga vuracak bir konuda ciddi ikilem yaşayabilir. Seçim yapma konusunda kararsızlık yaşayabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz