Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (16 Nisan 2018 Pazartesi)

Günlük Burç Yorumları (16 Nisan 2018 Pazartesi)

-

Günlük burç yorumlarını derlediğimiz yazımızda bugünkü (16 Nisan 2018 Pazartesi) burçlar hakkında tüm detayları okuyabilirsiniz.

1- Koç Burcu

Koç burçları bugün iş dünyasında önemli projelere imza atabilir. Çok önemli bir iş teklifi alabilir. Günü karlı ve kazançlı bitirebilir. Çalışkan ve sağ duyulu olmalarının meyvelerini bugün toplayabilir. Önemli bir toplantıya katılıp kaliteli insanlarla tanışabilir. Aşk hayatları hareketli bir döneme girebilir. Sevdikleri ile bugün hoş vakit geçirebilir.

2- Kova Burcu

Kova burçları bugün çok mutlu olabilirler. İşleri yolunda gidebilir. Maddi sıkıntılarından kurtulabilir. Planlı ve hesaplı para harcayan kovalar bugün ölçüyü biraz aşabilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına kesenin ağzını açabilirler. Bugün bazı kötü haberler alsa da pozitif bir yaklaşım sergileyerek mutluluklarını koruyabilir. Harcama konusunda dikkatli olmaları tavsiye edilir.

3- Balık Burcu

Balık burçları bugün dağınık ve düzensiz olmalarının faturasını çok ağır ödeyebilir. İş dünyasında düzensiz olmaları sorun çıkarabilir. Parasal anlamda refaha kavuşabilirler. Yeni işler alıp kazançlar elde edebilirler.  Sevdiklerine süprizler yapıp sevdiklerini şaşırtabilirler. Aşk hayatında yeni gelişmeler yaşayabilir. Duyguları bugün netlik kazanabilir.

4- Başak Burcu

Başak burçları bugün sevdikleri ile sorun yaşayabilir. Bugün yanlış anlaşılabilirler. Kötü bir haber alıp güne negatif enerjiyle başlayabilir. Çelişkili davranışlar sergileyip çevrelerinde dengesiz bir kişilik imajı uyandırabilirler. Parasal olarak bazı işler iptal olup gelirde azalma olabilir. Davranışlarda net olup yanlış anlaşılmaların önüne geçmeleri tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu

Terazi burçları bugün güzel bir tatil planı yapabilir. İşleri yoluna koyma adına yeni fırsatlar elde edebilir. Bazı kaynaklar elde edip bozuk olan ekonomik durumlarını düzene sokabilir. Bugün yüklü alışveriş yapıp ihtiyaçlarını giderebilir. Aşk hayatında büyük hayal kırıklığı yaşayabilir. Duygularına karşılık bulmakta zorlanabilir. Aile bireyleri ile sıcak ve samimi ilişkiler kurabilir.

6- İkizler Burcu

İkizler burçları bugün ciddi baş ağrısı sorunu ile karşı karşıya kalabilir. Baş ağrısı ikizlerin iş dünyasında pasif bir yapıya bürünmesine neden olabilir. İş verimi düşen ikizler bugün bazı işleri yarım bırakabilir. İhmalkar olmaları bazı sorunlarla karşılaşmalarına neden olabilir. Bugun verimsiz ve çevreye negatif enerji saçan bir yapıya sahip olabilirler. Sakin olmaları, sağlıklarını ihmal etmemeleri tavsiye edilir.

7- Yay Burcu

Yay burçları bugün sevdikleri ile alışverişe çıkabilir. Parasal konularda bazı sorunları bugün aşabilir. Bazı davetler yay burçlarına yeni fırsatlar sunabilir. Fırsatları değerlendirme konusunda ciddi sıkıntılar yaşayabilir. Sağ duyulu olmaları gereken bir konuda fevri çıkışlar yaparak çevresindeki insanları kırabilirler. Öfkelerine hakim olup olaylara daha sakin yaklaşmaları tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu

Boğa burçları bugün yeni aşklara yelken açabilir. Geçmişe dair defterleri kapatabilirler. Bugün kendilerini toparlayıp hayata daha sıkı tutunabilir. Üzücü bir haber alsalar da güçlü benlik yapısı ile bu durumu kolayca atlatabilir. Bazı sağlık sorunları boğaları iş dünyasından soğutabilir. Aşk konusunda aceleci olmayıp sağlıklarına dikkat etmeleri tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu

Aslan burçları bugün son derece dinamik ve enerjik bir gün geçirebilir. Çok önemli işlere ve projelere imza atabilir. Bitmeyen bazı işleri bugün bitirebilirler. İş dünyasında yakaladıkları bu ivme aşk ve parasal dünyalarını da düzene sokabilir. Bugün bir dizi gereksiz harcama yapabilirler. Duygulardan emin olmadan duygusal açılım yapmamaları tavsiye edikir

10- Akrep Burcu

Akrep burçları bugün çok kırıcı olabilir. Hayatı hafife almanın bedelini ödeyebilir. Rakiplerini küçük görme özellikleri bu fırsatları kaçırmalarına neden olabilir. Sert uslüp ve mizacı ile bugün akrepler istediklerini alma konusunda zorlanabilir. Küçük bir kaza yapıp iş dünyasından kısa bir süreliğine uzaklaşabilir. Dikkatlerini toplama ve yoğunlaşma konusunda zorlanan akrepler bugün bazı işleri erteleyebilirler. Yumuşak huylu olup, hayata daha dikkatli sarılmaları tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu

Yengeç burçları bugün hoş olmayan durumlara tanık olabilir. Büyük ikilem yaşayan yengeçler karar verme konusunda zorlanabilir. Hızlı ve ani karar vermeleri gereken bir durum karşısında yanlış kararlar verip pişmanlık yaşayabilir. Aşk hayatında güzel kazanımlar elde edebilir. Kendilerini güzel ifade edip aşk hayatlarına şekil verebilir. Sevdikleri ile hoş vakit geçirebilir. Önemli toplantı ve davetlerde bulunup güzel vakit geçirebilirler. Karar verme konusunda acele etmemeleri ve dostlarının fikirlerine danışmaları tavsiye edilir.

12- Oğlak Burcu

Oğlak burçları bugün karamsar ve içine kapanık bir gün geçirebilir. Kendini ve duygularını ifade etme konusunda yetersiz kalabilir. Aşk hayatları hareketli bir gün geçirebilir. Duyghusal açılımda bulunabilirler. Yeni iş teklifleri alabilir. Atılgan ve girişimci özellikleri ile iş yerinde dikkat çeken oğlaklar aynı başarıyı aşk hayatına taşımakta zorlanabilir. Bugün kalpleri çok hızlı atabilir. Önemli davetler ve teklifler alabilir. Davetlerde çok önemli kişilerle bir araya gelip sıcak ve samimi bir ortamds bulunabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz