Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (16 Mayıs 2018 Çarşamba)

Günlük Burç Yorumları (16 Mayıs 2018 Çarşamba)

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün güzel duygularla çevrelerine pozitif enerji saçabilir. Anlayış ve hoşgörülü olan koçlar bugün sevdikleri tarafından taktir edilebilir. Uyumlu ve işbirliğine açık olan koçlar bugün çok önemli başarılar elde edebilir. Ağır sorumluluk altına giren koçlar bugün yoğun tempoda çalışıp enerjilerini erken bitirebilir. Kendilerine ve sevdiklerine zaman ayırma konusunda bugün yetersiz kalabilirler.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün sevdiklerini bazı konularda üzüp hayal kırıklığı yaşatabilir. Kovalar bugün kendilerinden beklenen performansı sergilemekte zorlanabilirler. Düşük tempoda çalışan kovalar isteksiz halleri ile iş dünyasına negatif enerji saçabilirler. Parasal konuda bugün ödeme güçlüğü çekebilirler. Gereksiz harcamalar hassas olan ekonomik durumunu bozabilir. Maddi konuda ölçüyü bozmadan harcama yapmaları tavsiye edilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün bazı gerçeklerle yüzleşebilir. Bazı gerçekleri kabullenme konusunda zorluk çekebilir. Mutlu olmak, üzülmemek adına bazı şeyleri görmezden gelmek isteyebilirler. Balıklar bugün olaylara aşırı tepki verebilir. Aşırı tepkiler bugün balıklara dengesiz bir kişilik kazandırabilir. Güzel gelişmeler yaşayan balıklar iş dünyasında yeni teklifler ve projeler içinde yer alabilirler.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün yoğun heyecan duygusu yaşayabilir. Saflığı ve temiz duyguları sevdikleri tarafından fark edilebilir. Bugün kendilerini ifade etme konusunda başarılı bir grafik izleyen başaklar aşk dünyasında istediklerini kolay elde edebilirler. Başaklar bugün küçük bir yolculuğa çıkabilir. Küçük iş gezisinde sosyal çevresini geliştirip farklı kişilerle tanışabilir. Günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün ayakları yere sağlam basan, tuttuğunu koparan özellikleri ile dikkat çekebilir. İş dünyasında önemli sorunları çözebilirler. Problem çözme yeteneği gelişmiş olan teraziler hayatlarında büyük engel teşkil eden sorunları bugün çözüme kavuşturabilir. Hızlı ve doğru karar vermeleri gereken durumlar oluşabilir. Kararlarında pişmanlık yaşasalar da en doğru kararı verdiklerini kısa sürede anlayabilirler.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün yanlış adımlar atıp derin pişmanlıklar yaşayabilir. Bazı işlerin iptal olmasında büyük pay sahibi olabilirler. İşleri yarım bırakmaları iş dünyasında dikkatleri üstüne çekebilir. İkizler bugün gelir daralması yaşayabilir. Gereksiz harcamalar bugün ikizlere ödeme güçlüğü yaşatabilir. Sevdiklerini küçük süprizlerle mutlu edebilirler. Harcamaya dikkat edip iş dünyasına daha sıkı sarılmaları tavsiye edilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün öfke patlaması yaşayabilir. Olaylara aşırı tepkiler veren yaylar bugün haksızlığa uğrayabilirler. Hak arama konusunda bugün yetersiz kalabilir. Haklı iken haksız duruma düşebilir. Tutarsız davranışlar bugün yaylara dengesiz imajı verebilir. Duygularını ifade ederken yanlış anlaşılabilir. Yaylar bugün duygularına hakim olup tutarlı bir yaşam sürmeleri tavsiye edilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün sabır etme konusunda tahammülsüzlük örneğin sergileyebilir. Sabır etmeleri gereken bir konuda aceleci davranıp büyük yanlışlar yapabilirler. Aceleci davranıp işleri büyük bir girdaba sokabilirler. Zamanı verimli kullanma konusunda bugün başarısız bir grafik çizebilirler. Bazı işleri yetiştirmek adına hızlı yapmaları iş kalitesini düşürebilir. Sakin olup işleri acele etmeden yapmaları tavsiye edilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün asil ve örnek davranışlar sergileyip çevresinin taktir ve onayını alabilir. Önemli görev ve sorumlulukları gönüllü olarak alan aslanlar bugün iş dünyasında başarılı bir grafik çizebilirler. Yeni iş teklifleri ve fırsatları elde edebilirler. Aslanlar bugün enerjilerini erken tüketebilirler. Günün sonunda akşam eve yorgun ve bitkin bir şekilde dönebilir. Akşam önemli davetleri geri çevirebilirler.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün hırslarının kurbanı olup büyük yanlışlar yapabilirler. Bugün sevdiklerini derinden üzebilirler. Duygularını ifade ederken kırıcı ve kaba olabilir. İş dünyasında bencil bir tutum sergileyip ortama negatif enerji saçabilirler. Kazanmak, başarılı olmak adına erdemli davranışlardan uzak bir tutum sergileyebilir. Akrepler bugün çekilmez bir kişiliğe bürünebilir. Çevreleri tarafından dışlanabilir. Akrepler bugün duygularına hakim olup sakin olmaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün manevi yönden kendilerini çok güçlü hissedebilir. Yardımsever yengeçler bugün anlayış ve hoşgörülü tavırlar ile çevreye pozitif enerji saçabilirler. Para harcama ve tutum konusunda bugün sınıfta kalabilirler. Gereksiz harcama yapıp sevdikleri ile maddi konularda tartışma yaşayabilirler. Aşk hayatları durgun bir döneme giriş yapabilir. İsteksiz tavırları yanlış değerlendirilebilir. Yengeçler bugün kullanılmak istenebilir. Bu yüzden ilişkileri daha gerçekci değerlendirip tehlikenin farkına varmaları tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün ciddi maddi kazanç elde edebilir. Maddi yönden ciddi atılımlar yapan ve tasarruflu davranmaya özen gösteren oğlaklar bugün alışveriş yapmaya çıkabilir. Yalnız kalmayı seven oğlaklar bugün yalnız kalmak isteyebilir. Bu istekleri yakın çevreleri tarafından yanlış anlaşılabilir. Oğlaklar bugün ifade güçlüğü çekebilir. Aşk hayatında yeni bir dönem başlayabilir. Geleceğe yönelik ciddi kararlar alabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz