Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (16 Haziran 2018 Cumartesi )

Günlük Burç Yorumları (16 Haziran 2018 Cumartesi )

-

KOÇ:
Koç burçları bugün sevdiklerini kıskanabilir. Bu duyguyu biraz abartıp sevdiklerinin kırmızı çizgilerine dokunabilir. Bu durum sevdikleri ile sorunlar yaşamasına neden olabilir. İş dünyasında karlı ve kazançlı işler yapabilir. Ciddi gelir elde edebilir, ekonomik durumlarını düzeltebilir. Koçlar bugün ciddi baş ağrısı çekebilir. Baş ağrısı bugün kovaların yaşam kalitesini düşürebilir. Günün sonunda soluğu hastanede alabilirler.

KOVA:
Kova burçları bugün öfkelerine yenik düşüp ortaklığı kırıp dökebilir. Duygu ve düşüncelerini dile getirirken kaba bir uslüp kullanan kovalar bugün itici olabilir. Kovalar bugün yanlış seçimlerde bulunup ciddi para kaybı yaşayabilir. Seçimlerinin pişmanlığını derinden yaşayabilir. Kovalar bugün sevdikleri ile tartışmalar yaşayabilir. Kovalar bugün enerjilerini gereksiz yere harcayıp günün sonuna bitkin ve halsiz girebilir.

BALIK:
Balık burçları bugün uzun zamandır görmedikleri bir dostun özlemini çekebilir. Özlemlerini sona erdirmek için küçük tatil planları yapabilir. Balıklar iş dünyasında yeni projelere imza atabilir. Önemli görevleri üstlenebilir. Balıkların iş dünyasında pozisyonları bugün değişebilir. Sevdikleri ile fikir ayrılığına düşebilir. Bakıklar bugün eklem ağrısı sorunları çekebilir. Uzun süre hareketsiz kalmak balıklarda ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

BAŞAK:
Başak burçları bugün anlayışlı ve hoşgörülü özellikleri ile çevrelerine pozitif enerji saçabilir. Sorunları büyütmeyen ve alttan alan balıklar yumuşak huyları ile beğeni ve taktir toplayabilir. İş dünyasında bugün bazı işler iptal olabilir. İş iptali başaklarda ciddi para kaybı yaşayabilir. Para kaybı başaklarda gerginliğe neden olabilir. Başaklar bugün sağlıklı ve dinç yapıları ile kısa sürede bir çok iş yapabilirler.

TERAZİ:
Terazi burçları bugün sakin yapıları ile önemli sorunları çözüme kavuşturabilir. Bugün bir dizi aksilikler yaşamasına rağmen olumlu özelliklerini kaybetmeyen teraziler sorunları kısa sürede çözüme kavuşturabilir. Teraziler bugün ciddi iş teklifi alabilir. Teklifi iş yoğunluğu nedeniyle kabul etmeyebilirler. Karar verme konusunda hızlı hareket eden teraziler yanlış kararlar verip pişmanlıklar yaşayabilirler.

İKİZLER:
İkizler burcu bugün yardımsever yapıları ile çevrelerinin beğeni ve taktirini alabilir. Dostlarının sorunlarını çözmek için seferber olan ikizler bugün bütün enerjilerini ve zamanını harcayabilir. Akılcı yaklaşımlar sergileyen ikizler sorunları kısa sürede çözüme kavuşturabilir. İkizler bugün iş dünyasında güzel işler yapıp maaşlarına zam alabilir. İkizler bugün sevdiklerine sevdiğini itiraf edebilir.

YAY:
Yay burçları bugün uyumlu yapıları ile dikkat çekebilir. Bütün olumsuz şartlara rağmen performansını işlerine yansıtan yaylar başarılı sonuçlar elde edebilir. Yaylar bugün görev değişikliği yaşayabilir. Önemli görev ve sorumluluklar alan yaylar bugün aldığı görev ve sorumluluklar altında ezilebilir. İsyan etmeyi sevmeyen ve itaatkar yapıları yüzünden yaylara bugün aşırı yüklenebilir. İyi niyetli olmaları suistimal edilebilir.

BOĞA:
Boğa burçları bugün sevdiklerini kaybetme korkusu yaşayabilir. Sürekli yanlış anlaşılan boğalar dengesiz ve tutarsız davranışlar yüzünden sevdiklerini kaybedebilir. İş dünyasında yaşanan yoğunluk bugün boğaların tüm enerjisini alabilir. Rutin işlerden sıkılan boğalar yeni maceras arayışına yönelebilir. Aşk hayatları tehlike sinyali veren boğalar bugün gerginlik ve stres duyguları yaşayabilir.

ASLAN:
Aslan burçları bugün huysuzluk yaparak sevdiklerini zor duruma sokabilir. Sürekli şikayet eden ve olumsuzluklara dem vuran aslanlar çevrelerine negatif enerji saçabilir. Aslanlar bugün czn sıkıntısından kurtulmak için alışveriş yapabilir. Gereksiz harcamalar ile maddi anlamda kendilerini zor duruma sokabilir. Aşk hayatında geleceğe yönelik planlar yapabilirler. Ciddi kararlar alabilirler.

AKREP:
Akrep burçları bugün mutlu, sakin ve huzurlu bir gün geçirebilir. İş dünyasından kopan ve sevdikleri ile hoş vakit geçiren akrepler bugün üzerindeki olumsuz havadan kurtulabilirler. Sağlıklarını ihmal eden akrepler bugün ciddi sindirim sistemi problemleri yaşayabilir. Sağlık sorunları akreplerin sosyal yaşamda bazı davet ve toplantıları iptal etmelerine neden olabilir.

YENGEÇ:
Yengeç burçları bugün çalışkan yapıları ile beğeni toplayabilirler. Aldıkları görev ve sorumluluğu kısa sürede yerine getiren yengeçler zamanı çok iyi kullanarak kısa sürede önemli başarılar elde edebilir. Gereksiz harcama yapan yengeçler sevdikleri ile parasal nedenlerle tartışmalar yaşayabilir. Yengeçler bugün sert konuşmalar ile sevdiklerini kendinden uzaklaştırabilir. Dengesiz ve düzensiz beslenen yengeçler bugün kilo problemleri yaşayabilir.

OĞLAK:
Oğlak burçları bugün vurdumduymaz tavırları ile çevrelerindeki insanları çileden çıkartabilir. Relaks olmayı bir yaşam felsefesi haline getiren oğlaklar rahatlıkları yüzüne bir çok sorunla karşılaşabilir. Maddi durumu bozulan oğlaklar bugün dostlarından borç almak zorunda kalabilir. Sevdiklerine karşı sevgi, saygı ve hürmetini kaybetmeyen oğlaklar bugün aşk hayatında hareketli bir gün geçirebilir. Ciddi teklifler alabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz