Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (15 Nisan 2018 Pazar)

Günlük Burç Yorumları (15 Nisan 2018 Pazar)

-

1- Koç Burcu
Koç burçları bugün çok güzel bir hafta sonu geçirebilir. Küçük davet ve pikniklerle enerji depolayabilir. Sevdikleri ile hoş vakit geçirebilir. Bazı sorunları bugün çözüme kavuşturabilir. Önemli daveler ve teklifler alabilir. Maddi olarak açılıp ekonomilerini zora sokabilirler. Günün tadını çıkartıp harcamalara dikkat etmeleri tavsiye edilir.

2- Kova Burcu
Kova burçları bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilir. İş dünyasına dalıp sağlıklarını ihmal eden koç burçları bugün bunun bedelini çok ağır ödeyebilir. Sağlık sorunları bazi davet ve organizasyonların iptal edilmesine neden olabilir. Aşk hayatı durgun bir döneme girebilir. Maddi anlamda rahata kavuşarak harcama yapabilirler.

3- Balık Burcu
Balık burçları bugün aşk hayatında dönüm noktası yaşayabilir. Bazı birliktelikleri sona erdirebilir. Duyguları netlik kazanabilir. Hayatlarına ilişkin çok önemli karalar alabilirler. Hızlı ve ani karar alan balıklar bir takım yanlışlıklar yapıp pişmanlık yaşayabilir. Sevdikleri ile aralarında küçük sorunlar çıkabilir. Kararlar alırken daha sakin olup aceleci olmamaları tavsiye edilir.

4- Başak Burcu
Başak burçları bugün stresli ve zor bir gün geçirebilir. Sinirlerine hakim olma konusunda dirayetlerini kaybedebilirler. Beklenmedik gelişmeler başakları çileden çıkarabilir. İş dünyasında sinirli ve agresif tavırları ile negatif enerji saçabilirler. Bugün çekilmez tavırları ile yalnız kalabilirler. Sakin olup öfkelerine hakim olmaları tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu
Terazi burçları bugün büyük kavgalara şahit olup arada kalabilirler. Tarafsız olmak adına iki tarafında tepkisini alabilir. Yapmadıkları bir işin faturası bugün terazilere kesilebilir. Bugün büyük haksızlığa uğrayabilirler. Olaylara sert ve aşırı tepkiler verip sevdiklerini üzebilirler. Sakinliği koruyup olaylara duygusal değil mantıklı yaklaşmaları tavsiye edilir.

6- İkizler Burcu
İkizler burçları bugün parasal sıkıntı çekebilir. Gelir ve gider arasındaki makas açılabilir. Bazı ekonomik tedbirler almaları gerekebilir. Bazı harcamaları kısmaları bazı organizasyonları iptal etmek zorunda kalabilirler. Ekonomik tedbirler sevdikleri ile bazı sorunlar yaşamasına neden olabilir. Harcamalarına dikkat edip sevdiklerine daha yumuşak yaklaşmaları tavsiye edilir.

7- Yay Burcu
Yay burçları bugün sosyal ve kültürel bir davete katılabilir. Bu davette çok önemli fırsatlar elde edebilir. Yeni kişilerle tanışıp sosyal çevrelerini genişletebilir. Aşk hayatı hareketli bir gün geçirebilir. Duygular netlik kazanabilir. Kendilerini rahat ifade edip güzel kazanımlar elde edebilir. Bu güzel günü iyi değerlendirip günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu
Boğa burçları bugün enerjilerini boşa harcayabilir. Günü bitkin ve bezgin bitirebilir. Daveler ve yarım kalan işler bugün boğaların bütün enerjisini alabilir. Sevdiklerini bu süreçte ihmal edebilir ve sorunlar yaşayabilir. Gereksiz işlere vakit ayırıp zaman kaybedebilirler. Enerjileriji dengeli kullanıp işlere daha yapıcı yaklaşmaları tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu
Aslan burçları bugün bütün sakinliğini kaybedebilir. İyi niyetleri suistimal edilen ve bunu fark eden aslanlar bu duruma çok kızabilirler. Aslanlar bugün hayata bakış açılarını değiştirebilir. Daha acımasız ve katı olma kararı alabilirler. Sevdiklerine karşı mesafeli olabilirler. Yeni iş teklifleri alabilir. Aşk hayatına daha mantıklı yaklaşabilirler.

10- Akrep Burcu
Akrep burçları bugün büyük bir olaya şahit olabilir. Beklentileri ve öngörüleri bugün akreplerin ne kadar ileri görüşlü olduğunu destekleyebilir. Büyük süprizlerle karşılaşıp mutlu olabilirler. Önemli bir davette yerini alıp çok samimi bir ortamda bulunup hoş vakit geçirebilir. Duygularını ifade ederken aceleci olup yanlış anlaşılabilirler. Duygusal konularda acele etmeden mantıklı hareket etmeleri tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu
Yengeç burçları bugün güzel haberler alabilir. Uzun zamandır bekledikleri bir gelişme bugün istedikleri gibi sonuçlanabilir. Bugün son derece karlı ve kazançlı bir gün olabilir. Bugün alışveriş yapıp parasal konularda biraz ölçüyü kaçırabilir. Sevdikleri ile hoş vakitler geçirebilir. Aşk hayatında bazı sorunları bugün çözebilirler. Sevdiklerinin kalbini bir kez daha kazanabilirler. Günün tadını çıkarmaya bakın.

12- Oğlak Burçları
Oğlak burçları bugün ihmalkar olup bazı sıkıntılara kapı açabilirler. İş biriktirme ve yarım bırakma huyları yüzünden iş dünyasında istenmeyen adam ilan edilebilir. Bazı fırsatları ve imkanları bugün geri tepebilirler. Enerjileri bugün çabuk tükenebilir. Önemli davetler alıp bu davetleri geri çevirmek zorunda kalabilirler. İş dünyasında daha yapıcı olup işlerine daha sıkı sarılmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz