Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları ( 15 Mayıs 2018 Salı)

Günlük Burç Yorumları ( 15 Mayıs 2018 Salı)

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün üzülebilirler. Sevdiklerinin bazı sözleri koçları derinden etkileyebilir. Koçlar bugün alıngan olabilir. Bugün güçlerini dengesiz harcayabilirler. İş dünyasında yoğun tempolu bir gün geçiren koçlar bazı sağlık sorunları yaşayabilir. Maddi açıdan kötü günler geçiren koçlar bugün gereksiz harcama yapabilir. Duygusal konularda hassas olabilirler. Alıngan tavırları bırakıp maddi konulara yoğunlaşmaları tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün güzel kazançlar elde edebilirler. Karlı ve kazançlı işlere imza atabilirler. Önemli projelerde yer alıp güne damga vurabilirler. Maddi açıdan rahatlayan kovalar bugün gereksiz harcama yapabilirler. Sevdiklerini mutlu etmek adına güzel planlar yayabilirler. Bazı konularda sosyal çevre ile sorunlar yaşayabilir. Duygularını ifade etme noktasında güçlük çekebilir. Harcamalarına dikkat edip duygularına hakim olmaları tavsiye edilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün büyük kayıplar yaşayabilir. Zamanı etkili ve verimli kullanamayan balıklar önemli fırsatları geri tepebilirler. Başarısız girişimlerde bulunup azim ve şevkleri kırılabilir. Balıklar bugün negatif duygularla işleri çıkmaza sokabilir. Aşk hayatı hareketli geçen balıklar bugün sevdiklerini mutlu edebilirler. İş dünyasına daha organize olup zamanı etkili ve verimli kullanmaları tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün sıcakkanlı özellikleri ile çevrelerine güven telkin edebilir. Sözüne sadık olan ve dürüst olan başaklar bugün sosyal çevrelerinde taktir görebilir. Duygularını çok güzel ifade eden başaklar bugün yoğun duygular yaşayabilir. Yoğun iş temposu bugün başakların tüm enerjisini alabilir. Maddi olarak iyi durumda olan başaklar yeni iş teklifleri alabilirler. Günün tadını çıkarıp bu çizgide devam etmeleri tavsiye edilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün güzel haberler alabilir. Güzel haberler terazileri maddi ve manevi anlamda kalkındırabilir. Sağlık sorunlarını çözen, aşk hayatını düzene sokan teraziler bugün maddi anlamda sıkıntıları da aşabilir. Sosyal yaşam bakımından kısır bir yaşantıya sahip olan teraziler rutin yaşamaktan sıkılabilir. Hayatı renklendirmek adına yeni harcamalar yapabilirler. Bazı şeyleri akışına bırakıp hayattan keyif almaları tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün yanlış anlaşılabilir. Bu durum ikizlere itibar kaybettirebilir. Kendilerini ifade etmede sorun yaşayan ikizler bugün tutarsız davranışlar sergileyebilirler. Hatalı davranışlar sergileyip çevrelerinin dikkatini çekebilir. Sevdiklerini bazı konularda üzebilirler. Davetlere hayır cevabı vermeleri sosyal yaşamda kısır bir döngüye neden olabilir. Tutarsız davranışlardan sakınıp yanlış anlaşılmalara kapı açmamaları tavsiye edilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün sevdiklerini kıskanabilir. Kıskançlık duygusu yayların bugün gözlerini karartabilir. Bugün bir dizi yanlışlar yapıp bu yanlışta diretebilirler. Yaylar bugün hoşgörü ve anlayışlarını yitirebilir. Olumsuz duygular yayları bugün çok üzebilirler. Psikolojik dengeleri bozulabilir. Sakin olmaları, olayları büyütmeden ele alıp olumsuz duygulardan bir an önce kurtulmaları tavsiye edilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün ciddi uyku sorunları çekebilir. İş dünyasına kendini kaptıran boğalar enerjilerini erken bitirebilir. Günün sonunda yorgun ve bitkin eve dönen boğalar beslenmelerini de ihmal edebilir. Aile bireyleri ile beslenme ve sağlık konularında fikir ayrılığına düşebilir. Duygularını ifade eden boğalar bugün istediklerini elde edebilir. Gereksiz harcama yapan boğalar bugün ekonomik durumları bozulabilir. Maddi konularda ölçülü olmaları tavsiye edilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün dostları ile güzel vakitler geçirebilirler. Güzel bir organizasyonda yer alıp keyifli dakikalar geçirebilirler. Yeni insanlarla tanışmak aslanların sosyal çevresini zenginleştirebilir. Aslanlar bugün bazı işlerde büyük başarılar elde edebilir. Bu durum iş yerinde olumlu havalar estirebilir. Çevresi tarafından taktir edilmek bugün aslanlara moral kazandırabilir. Kazançlı bir gün geçiren aslanlar günün tadını çıkarmaya baksın.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün bazı davet ve organizasyonu iptal etmek zorunda kalabilir. Akrepler bugün bazı yanlışları düzeltip sevdiklerinin kalbini yeniden kazanabilir. Duygularına hakim olma noktasında zorluk çeken akrepler ani tepkiler verip çevreye negatif enerji saçabilirler. Akrepler bugün bazı hatalarının bedelini çok ağır ödeyebilir. Maddi açıdan ölçülü harcama yapan akrepler bugün kesenin ağzını açabilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün isteksiz bir görüntü çizebilir. Bu durum çevrelerinden tepki almalarına neden olabilir. Bazı işleri özenmeden yapmaları işlerin niteliksiz olmasına neden olabilir. Bazı önemli iş ve projeler bugün iptal olabilir. Moral bozukluğu yengeçleri iş dünyasında pasifize edebilir. İşleri yarım bırakma gibi kötü alışkanlığı iş yerinde bugün sorunlar çıkmasına neden olabilir. İçinde bulundukları bu kötü havadan bir an önce kurtulmaları tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün çok önemli sanatsal faliyetlere katılabilir. Hayata bakış açıları değişen oğlaklar bugün sağ duyulu ve ılımlı tavırlar ile çevrenin taktirini ve onayını alabilirler. Parasal sorunlar bugün oğlak burçlarını derinden üzebilir. Para harcama konusunda acemi olan oğlaklar bugün sınırları zorlayabilirler. İnatlaşmak bugün oğlaklara büyük itibar kaybettirebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz