Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (15 Haziran 2018 Cuma )

Günlük Burç Yorumları (15 Haziran 2018 Cuma )

-

KOÇ:
Koç burçları bugün aşk dünyasında romsntizmin doruklarına ulaşabilir. Romantik koçlar sevdiklerini kendisine bir kere daha aşık edebilir. İş dünyasında paylaşımcı özellikleri ile sorunların çözümünde baş aktör olabilirler. Parasal anlamda bugün kazançlı ve karlı bir gün geçirebilir. Yeni işler koçlars para kazandırabilir. Özlem duygusu bugün özlem duyulan kişi görülerek giderilebilir.

KOVA:
Kova burçları bugün aşk dünyasında ayrılık sinyali alabilir. Sevdikleri ile ciddi fikir ayrılığı yaşayan kovalar bugün ayrılık kararına tepki göstermeyebilir. Girişimci yapıları ile iş dünyasında önemli başarılar elde edebilirler. Beklenmedik gelişmeler kovaların maddi durumunu bozabilir. Süpriz masraflar kovaların maddi dengesini bozabili. Kovalar bugün çevrelerinden yeteri kadar destek göremeyip hayal kırıklığı yaşayabilir.

BALIK:
Balık burçları bugün sevdikleri ile ciddi tartışmalar yapıp kırılabilirler. Ağır sözleri kaldıramayan balıklar bugün sevdiklerinden uzaklaşabilir. Duygusal açıdan hassas olan balıklar bugün alıngan olabilir. Planlı ve programlı çalışan balıklar bugün kısa sürede bir çok iş yapabilir. Parasal konularda zor duruma düşen balıklar yeni kaynak arayışı bugün olumlu sonuçlanabilir. Balıklar bugün öfke duygusu ile hoş olmayan şeyler yapabilirler.

BAŞAK:
Başak burçları bugün aşk hayatları için ciddi planlar yapabilir. Geleceğe dönük plan yaparken sevdiklerinin fikrini almamaları sorun yaratabilir. Dikkatli ve titiz başaklar bugün iş dünyasında güzel işler yapabilir. İş yerine olumlu hava kalabilirler. Parasal konularda yeni yatırım ve iş fikirleri ile kazançlı bir gün geçirebilirler. Karamsar yapıları ile bazı firsatları kaçırabilirler. Aceleci olmanın bedelini bugün ağır ödeyebilir.

TERAZİ:
Terazi burçları bugün sevdikleri ile arası açılabilir. Anlamamak ve yanlış anlaşılmak terazilerin aşk dünyasını darmadağan edebilir. Dağınık olmaları iş dünyasında tepkiler almasına neden olabilir. İşleri toparlamak ve düzene sokmak zaman alabilir. Teraziler bugün yanlış hamleler yapıp ciddi parasal kayıplar yaşayabilir. İyimser özellikleri ile sosyal çevreden olumlu tepkiler alan teraziler bugün mutlu olabilir.

İKİZLER:
İkizler burcu bugün kıskançlık duygusunun esiri olup sevdiklerinin güven duygusunu zedeleyebilir. Sevdiklerine güvensiz tavırlar sergileyip sevdiklerini kendilerinden uzaklaştırabilirler. Dalgın ve dikkatsiz olmaları bazı projelerin başarısızlığa uğramasına neden olabilir. İkizler tüm vaktini fatura, kredi, ödeme ve alışverişe harcayabilir. Ödemeleri yetiştirme konusunda zorlanabilir. İhtiyaç ve zevkleri birbirine giren ikizler gereksiz harcama yapabilir.

YAY:
Yay burçları bugün süprizlerle partnerlerini şaşırtabilir. Kırılan kalpler bugün romantik davranışlarla tamir edilebilir. Yaylar bugün sevdiklerini mutlu edebilir. İş dünyasında bazı projelerin iptal edilmesi yaylarda moral bozukluğuna neden olabilir. Yaylar bugün dengeli harcama yapıp bozuk ekonomi yapılarına destek olabilir. Yaylar bugün heyecanlı yapıları ile sosyal yaşama renk katabilir.

BOĞA:
Boğa burçları bugün sevdikleri ile geleceğe dair konularda fikir ayrılığına düşebilir. Duygu ve düşüncelerini ifade ederken kaba bir uslüp kullanıp sevdiklerini üzebilirler. Dinleme ve sakin olma konusunda yeterli olgunluk göstermeyen boğalar bugün toplum dışına itilebilir. Yeni iş projeleri ile iş dünyasına kan gelebilir. Bozuk ekonomik yapıları yeni işlerle birlikte düzene girebilir. Alacak verecek konularında başları fena halde ağrıyabilir.

ASLAN:
Aslan burçları bugün sevdikleri ile mükemmel bir uyum sağlayabilir. Sevdikleri ile her yere birlikte giden, elmanın iki yarısı olmayı başaran aslanlar bugün herkesin imreneceği bir uyum sergileyebilirler. İş dünyasında önemli görev ve sorumluluklar verilebilir. İş konumu, maaşı ve pozisyonu değişebilir. Aslanlar bugün tatil planları yapabilir. Maddi durumu düzelen aslanlar tatil sürelerini uzatabilirler. Stres duygusunan uzaklaşan aslanlar günü rahat ve huzurlu bir şekilde gerçekleşebilir.

AKREP:
Akrep burçları bugün sevdikleri ile uyumlu bir birliktelik kurabilir. Güzel bir davet ve toplantıya katılıp zerafret ve ince yapısını yansıtabilir. Akrepler iş dünyasında konum değişikliği yapabilir. Yaptığı işte mutlu olmayan akrepler iş değişikliğine gidebilir. Akrepler bugün yakın çevresine borç verebilir. Zor durumda kalan bir yakınına yardımcı olmanın mutluluğunu yaşayabilir.

YENGEÇ:
Yengeç burçları bugün ciddi hayalkırıklığı yaşayabilir. Beklentileri karşılanmayan yengeçler geleceğe karamsar bir bakış açısı geliştirebilir. Yengeçler bugün yoğun bir gün geçirebilir. Bazı işlerini ertelemek zorunda kalabilir. Parasal sıkıntı çeken yengeçler bugün ödeme yapabilmek için yakın çevrelerinden borç almak zorunda kalabilir. Yakın çevresinden borç alamayan yengeçler hayalkırıklığına uğrayabilirler.

OĞLAK:
Oğlak burçları bugün yanlış anlaşılabilir. Kendini doğru biçimde ifade edemeyen tutarsız davranışlar sergileyen oğlaklar bugün çevreye negatif enerji verebilir. Zamanı etkili kullanan oğlaklar bugün önemli başarılara imza atabilir. Oğlaklar bugün özverili çalışmalarının karşılığını alabilirler. Mutlu olmak için özel bir çaba sarfetmelerine gerek kalmayabilir. Süpriz gelişmeler oğlakları mutlu edebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz