Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (14 Nisan 2018 Cumartesi)

Günlük Burç Yorumları (14 Nisan 2018 Cumartesi)

-

1- Koç Burcu
Koç burçları bugün zor ve sıkıntılı bir gün geçirebilir. Kalpleri kırılıp kendilerini sosyal ortamdan soyutlayabilir. İş dünyasında verimsiz bir gün geçirip bazı fırsatları geri tepebilirler. Gün sonunda önemli davetler alabilir. Bazı davetleri geri çevirip sevdikleri ile küçük çaplı bir tartışma yapabilirler. Üzerindeki negatif durumdan kurtulup yapıcı olmaları tavsiye edilir.

2- Kova Burcu
Kova burçları bugün güzel bir gün geçirebilir. Hafta sonu küçük piknik ve davet organizasyonları ile stresten ve yorucu iş temposundan uzaklaşabilir. Enerji toplayıp haftaya iyi başlayabilir. Bugün maddi konularda açılıp bütçelerini zor duruma sokabilir. Küçük hesaplar peşinde koşup çevrelerinin tepkisini alabilirler. Harcamalara dikkat edip günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

3- Balık Burcu
Balık burçları bugün önemli haberler alabilir. Bugün çanlar balıklar için çalabilir. Olay ve durumlar balıklar için olumlu yönde sonuçlanabilir. Bugün son derece karlı ve verimli geçebilir. Önemli iş teklifler alıp karşısına fırsatlar çıkabilir. Bugün yakaladıkları olumlu hava ile çok önemli sorunları zorlanmadan çözüme kavuşturabilir. Bugünü iyi değerlendirmeleri ve fırsatları kaçırmamaları tavsiye edilir.

4- Başak Burcu
Başak burçları bugün küçük süprizlerle sevdiklerinin gönlünü keşfedebilir. Duygusal açıdan verimli bir gün geçirip kendilerini çok güzel ifade edebilir. Duygularını net cümlelerle açıklayıp duygusal yaşantılarını şekillendirebilirler. Başaklar bugün duygusal hareket edip bazı yanlışlar yapabilir. Mantıklarını devre dışı bırakıp pişmanlık yaşayabilirler. Maddi konuda ölçüyü bugün aşabilirler.

5- Terazi Burcu
Terazi burçları bugün halsiz ve yorgun düşebilir. İş temposu ve sosyal yaşamın çok hareketli geçmesi terazilerin bütün enerjisini alabilir. İş ve sosyal hayat yoğunluğu terazilerin sevdiklerini ihmal etmesine neden olabilir. Aile bireyleri ile küçük bir tartışma yaşayabilir. Kalpleri kırılıp acı çekebilirler. Hayatı daha yavaş bir tempoda yaşayıp sevdiklerini ihmal etmemeleri tavsiye edilir.

6- İkizler Burcu
İkizler burçları bugün gergin ve saldırgan olabilir. Bugün sinirlerine hakim olma konusunda dengeyi kaybedebilirler. Bazı durumlar ikizleri çileden çıkarabilir. Bazı olumsuz durumlara aşırı tepkiler verebilirler. Haklı iken haksız duruma düşebilirler. Güne pozitif duygularla başlayıp günü negatif enerji ile bitirebilir. Sakin olup sinirlerine hakim olmaları tavsiye edilir.

7- Yay Burcu
Yay burçları bugün vicdan azabı çekebilir. Bazı hatalar yapıp hu hatalardan geri dönemde zorluklar yaşayabilirler. Hatalardan pişmanlık yaşayabilirler. Net ve şeffaf olma konusunda zorlanıp yanlış anlaşılabilirler. Karar alırken hızlı hareket etmenin ve birilerine danışmamanın faturasını çok ağır ödeyebilirler. Mantıklı olup bazı konularda çevresindeki kişilere fikir danışmaları tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu
Boğa burçları bugün ekonomik sıkıntı çekebilir. Ödeme konusunda yetersiz kalabilir. Bazı iş projeleri iptal olabilir. Hesapta olmayan durumlar boğalara masraf çıkarabilir. Sevdikleri ile maddi konular yüzünden küçük tartışma yaşayabilir. Ekonomik sorunlar iş ve aşk yasantısına olumsuz yansıyabilir. Harcamalara dikkat edip iş dünyasında daha dikkatli ve sabırlı olmaları tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu
Aslan burçları bugün çok önemli itiraflarda bulunup sevdiklerinin beğeni ve taktirini alabilir. Dürüst olmaları sebebi ila aslanlara bugün yeni görev ve sorumluluk yüklenebilir. İş dünyasında harikalar yaratıp terfi alabilirler. Dikkatli ve titiz olmaları iş dünyasında kısa sürede önemli işler başarmasını sağlayabilir. İş dünyasında enerjisini verimli kullanıp fırsatları iyi değerlendirmeleri tavsiye edilir.

10- Akrep Burcu
Akrep burçları bugün neşeli ve duygusal özellikleri ile dikkat çekebilir. Bazı durumlara duygusal yaklaşabilir. Sorunlara duygusal yaklaşıp aşırı tepkiler verebilir. Yoğun duygular yaşayan akrepler gerçekci yaşamdan uzaklaşıp bazı fırsatları kaçırabilir. Aşk hayatı bugün olumsuz sonuçlanabilir. Duygusal açılımda bulunup olumsuz cevsp alabilirler. Sakin olup mantıklı davranmaları tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu
Yengeç burçları bugün ağır sorumluluk altına girebilir. İş dünyası yoğun ve hareketli gecebilir. İşleri yetiştirme konusunda sıkıntı çekebilir. Zamanı etkili ve verimli kullanma konusunda yetersiz kalabilir. Bazı işleri ertelemek zorunda kalabilir. Bazı iş tekliflerini kaçırabilir. İş dünyası ekonomik yapılarını düzeltip tatil planları yapmalarına imkan sağlayabilir. Fedakar olmaları ve iyi niyetleri suistimal edilebilir.

12- Oğlak Burcu
Oğlak burçları bugün önemli sağlık sorunu ile uğraşabilir. Sevdikleri bir yakınının sağlık sorununu çözmek için bütün enerjilerini harcayabilir. Bazı davetleri kabul etmeyip planlarında değişiklik yapabilirler. Aşk hayatı duraklama dönemine girebilir. Duygularının netlik kazanması zaman alabilir. Temkinli olması ve mesafeli davranmaları çevreleri tarafından yanlış anlaşılabilir. Enerjilerini dengeli kullanıp çevreleri ile daha sıcak ve samimi ilişkiler kurmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz