Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (14 Mayıs 2018 Pazartesi)

Günlük Burç Yorumları (14 Mayıs 2018 Pazartesi)

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün heyecan fırtınası yaşayabilir. Aşk dünyasında yaşanan süprizler koçları heyecanlandırabilir. Duygularını net ifade eden koçlar bugün istediklerini elde etmeyi kolay başarabilirler. Yumuşak huylu ve yardımsever olmaları sevdiklerinin hoşuna gidebilir. Bugün çevrelerinde olumlu izlenim uyandıran koçlar beğeni ve taktir toplayabilirler.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün iş dünyasında büyük yaralar alabilir. Yarım kalan işler yüzünden bazı projeler iptal edilebilir. İş yerinde gergin ve stresli bir ortam oluşabilir. Güçlü mizahı ile ortamı yumuşatmak isteyen kovalarda bu gerginliğe dahil olabilir. Günün sonunda bitkin ve moralsiz eve dönen kovalar akşam bir takım organizasyonları iptal edebilir. Maddi yönden iyi durumda olan kovalar bugün ölçüyü biraz kaçırabilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün çok önemli bir imtihana tabi tutulabilir. Sevdikleri tarafından sadakat ve dürüst olup olmadıkları test edilmek istenebilir. İlişkilerinde samimi ve içten davranan balıklar olumlu izlenim bırakabilirler. Bugün balıklar için hayati önem taşıyabilir. Sevdikleri ile fikir ayrılığına düşse de pamuk gibi bir uslüp ile düşüncelerini karşı tarafa kolay kabul ettirebilir. /

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün ciddi sağlık sorunu yaşayabilir. Dengesiz ve düzensiz beslenen başaklar bugün enerjilerini bitirip güçsüz düşebilir. Sabah kahvaltısına önem vermeyen başakları bugün ciddi sağlık sorunları bekleyebilir. Dengesiz beslenme mide ve bağırsak sistemini bozabilir. Bozulan sağlık durumu iş dünyasında verimsiz bir gün geçirmelerine neden olabilir. Sağlıklarına dikkat edip dengeli ve düzenli beslenmeleri tavsiye edilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün özlem duygusu çekebilir. Uzun zamandır görmediği bir yakınını özleyebilir. Geçmişte yaşanan güzel günler aklına gelebilir. Teraziler bugün gerçek yaşamdan kopup hayal dünyasında yaşayabilir. Terazilerin ayakları bugün yere sağlam basmayabilir. İş dünyasında kısır ve verimsiz bir gün geçirmeleri bekleniyor. Bir an önce bu psikolojiden kurtulup gerçek hayata dönemeleri tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün acıma duyglarını kaybedebilirler. İyilik yapıp karşılığında kötülük görebilirler. Bu durum ikizlerin hayata bakış açışını değiştirebilir. İş dünyasında işbirliği içinde çalışmayı reddedip bireysel çalışmak isteyebilir. İşlemediğini suçların bedeli bugün ikizlere ödetilmek istenebilir. Haksızlık bugün ikizleri çizgiden çıkarabilir. Duygu ve düşüncelerini ifade ederken daha yumuşak bir uslüp takınmaları tavsiye edilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün maddi açıdan zor günler geçirebilir. Ay başında yapılan gereksiz harcamalar yayları ay ortasında zor duruma sokabilir. Bugün bazı ödemeleri yapmakta güçlük çekebilir. Ay sonuna kadar kemer sıkmak zorunda kalabilirler. Hesapta olmayan bazı durumlar yayların hassas ekonomik bünyesini bozabilir. Sevdikleri ile maddi konularda gerginlik yaşayabilir. Harcamalara dikkat edip sevdiklerini üzmemeleri tavsiye edilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün istedikleri her şeyi elde edebilir. Güzel bir gün geçirmeleri bekleniyor. İş hayatında yeni siparişler alabilirler. Sosyal yaşamda yeni davetler ve teklifler elde edebilir. Aşk hayatında bugün yeni gelişmeler yaşanabilir. Geleceğe dönük planlar bugün yapılabilir. Ekonomisi düzelen boğalar bugün alışveriş yapabilirler. Kendilerini güçlü ve zihinde hissesen boğalar bugün yoğun ve tempolu bir gün geçirebilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün parasal konularda sevdiklerini üzebilir. Ay ortasında ödeme güçlüğü çekebilir. Tatil planları suya düşebilir. Bugün dikkatsiz oldukları için iş dünyasında verim düşüklüğü yaşayabilirler. Bazı işleri yarım bırakabilirler. Dikkatini toplamada ve zamanı verimli kullanma konusunda güçlük çekebilir. Duygu ve düşüncelerini ifade ederken yanlış anlaşılabilirler.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün sevdiklerini üzmemek adına yalan söylemek zorunda kalabilirler. Tutarsız davranışlar akrepleri bugün toplum içinde dengesiz biri gibi gösterebilir. Yoğun duygular yaşayan akrepler bugün nerede nasıl davranması gerektiği konusunda yetersizlik yaşayabilir. Ani tepkiler vermeleri ve küçük şeyleri büyütmeleri çevrelerinde hoş karşılanmayabilir. Dengeli ve düzenli olup duygularına hakim olmaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün ciddi kararlar alabilirler. Bu kararlar yüzünden sevdikleri ile küçük gerginlikler yaşayabilir. Yaşam biçiminde ciddi değişiklik yapabilirler. Hayatın rutin yapısı yengeçleri bugün sıkabilir. Sıradışı farklı şeyler yapmak isteyebilir. Evde eşyaların yerini değiştirebilir. İş yerinde çalışma masasının yerini değistirmek isteyebilir. Yengeçler bugün kabuklarını kırmak isteyebilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün büyük sorumluluk altına girebilir. Sorumluluk duygusuna titizlik de eklenince oğlaklar bugün kaygı ve endişe yaşayabilir. Kendilerine güven duygusu yüksek olan oğlaklar bugün büyük başarılara imza atabilirler. Duygularını ustaca ifade edip aşk hayatına damga vurabilir. Sosyal yaşam bugün pozitif oğlakları içine çekebilir. Günün tadını çıkarıp bu çizgide devam etmeleri tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz