Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları ( 14 Haziran 2018 Perşembe)

Günlük Burç Yorumları ( 14 Haziran 2018 Perşembe)

-

KOÇ:
Koç burçları bugün sevdikleri tarafından aldatılabilir. İnsanlara kolay güvenen ve kalbi temiz koçlar bugün iyi niyetlerinin kurbanı olabilir. Koçların iyi niyetleri bugün kullanılabilir. Kullanıldığını hissetmek koçlara acı verebilir. Çok sevdikleri bir yakınının yalanını yakalayan koçlar insanlara olan güven duygusunu kaybedebilir. Güven konusunda daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

KOVA:
Kova burçları bugün parasal yönden sıkıntıya girebilir. Harcamalar yaparken gereksiz harcamalara dikkat etmeyen kovalar ay ortsına ödeme güçlüğü ile girebilir. Sosyal hayatın hareketli olması kovalara masraf çıkarabilir. Kemer sıkmaları gereken bir dönemde bazı aksilikler kovalara ekstrs masraf çıkarabilir. Sevdikleri ile parasal konularda sorun yaşayabilir. Maddi sorunları bir an önce aşıp hayatlarını düzene sokmaları tavsiye edilir.

BALIK:
Balık burçları bugün aşk hayatında süpriz gelişmeler yaşayabilir. Aşklarına bugün karşılık alabilirler. Efendi ve ağır başlı olmaları bugün balıkların aşk hayatında kazanmalarını sağlayabilir. Yardımsever ve hoşgörülü balıklar bugün çevresindeki insanların sorunlarını çözmek için tüm enerjisini ve vaktini harcayabilir. Önemli soru ve sorunlar bugün balıkların hayatından çıkabilir.

BAŞAK:
Başak burçları bugün düzenli ve disiplinli çalışma yapıları ile iş dünyasında ciddi başarılar elde edebilir. İşler bugün kendiliğinden yoluna girebilir. Çevresi ile olumlu iletişim kuran başaklar sosyal özellikleri ile dikkatleri üzerine çekebilir. Başaklar bugün üzücü haberler alabilir. Yoğun duygular yaşayan başaklar bugün duygularına hakim olmakta zorlanabilir. Fevri çıkışlarla sevdiklerini zor duruma sokabilir.

TERAZİ:
Terazi burçları bugün kazançlı bir gün geçirebilir. Yeni iş teklifleri ile bozulan ekonomik yapıları düzelen teraziler ertelenen ödemeleri bugün gercekleştirebilir. Sevdiklerine hediyeler alıp onlara süprizler yapan teraziler bugün kırılan kalpleri tamir edebilir. Teraziler bugün küslük ve kırgınlıklara son verebilirler. Sosyal yaşam yoğunluğu ve davetler terazilerin bütün enerjisini alabilir. Günün sonunda yorgun bir şekilde giren teraziler yakın zamanda sağlık sorunu yaşayabilir.

İKİZLER:
İkizler burcu bugün sinirli ve hırçın tavırları ile sevdiklerini çileden çıkarabilir. Söz dinlemeyen ve egoist yapıları öne çıkan ikizler bugün çevrelerine negatif enerji saçabilir. Empati becerisini bugün kullanmayan ikizler olaylara kendi penceresinden bakıp yanılgıya düşebilirler. Karar alma ve uygulama konusunda büyük ikileme düşebilirler. Yanlış kararlar alıp bu kararların pişmanlığını yaşayabilirler. Sosyal yaşam bugün ikizleri kendi kabuğuna itebilir. Sakin olmaları ve olaylara daha mantıklı yaklaşmaları tavsiye edilir.

YAY:
Yay burçları bugün sosyal çevrelerinden değer ve taktir görebilir. Ne kadar değerli ve önemli birisi olduğu bugün bir kez daha anlaşılabilir. Önemli sorunların çözüme kavuşmasında kilit rol oynayabilir. Özverili ve disiplini çalışan yaylar bugün patronlarının gözünde yükselebilir. Önemli iş ve projelerin başına getirilebilir. Yaylar bugün maddi anlamda ödeme güçlüğü çekebilir. Parasal konularda sevdiklerini üzebilir. Yeni kaynak arayışına giren yaylar bugün sonuçsuz kalabilir.

BOĞA:
Boğa burçları bugün güzel bir gün geçirebilir. Sevdiklerinin suprizleri ile karşılaşabilir. Sevildiğini bilmek ve bunu derinden yaşamak boğaları bugün pozitif havaya sokabilir. Kariyer yaşamlarına yön verecek ciddi adımlar bugün atılabilir. Boğalar bugün günah çıkarıp geçmişte yaptıkları hataları telafi edebilirler. Özür dileyerek geçmişte kırdıkları kalpleri bugün tamir edebilirler. Olumlu kişisel özellikleri ile çevrenin sempatisini çekebilirler.

ASLAN:
Aslan burçları bugün aşk acısı çekebilir. Sevdiklerine duygularını ifade etmekte zorlanan aslanlar bugün hırçın bir hal alabilir. Sağ duyu ve empati yeteneklerini bugün yitirebilir. Bencilce davranıp sevdiklerini bazı konularda üzebilirler. Bazı yakın çevrelerinin yardım taleplerine olumsuz yaklaşan aslanlar bugün tepkiler alabilir. Sosyal yaşamda bazı sorunlar aslanların psikolojisini bozabilir. Moral bozukluğu ile bazı iş kayıpları yaşayabilirler.

AKREP:
Akrep burçları bugün doğru yerde doğru hamleler yaparak kısa sürede başarı elde edebilir. Planlı ve sistemli çalışan akrepler bugün problemleri kısa sürede çözebilir. Olumlu ve pozitif yaklaşımlar sergileyen akrepler bugün çevrelerinden aferin alabilir. İyiliksever akrepler sevdiklerine süprizler yapıp kalplerin keşfine çıkabilir. Akrepler bugün maddi ve manevi anlamda güzel kazançlar elde edebilir. Bugünün kahramanı olup güne damgasını vurabilir.

YENGEÇ:
Yengeç burçları bugün iş dünyasına ara verip kabuğuna çekilebilir. Yaşanan olumsuz gelişmeler yengeçleri isteksiz ve boş vermiş bir yapıya sokabilir. Verimsiz bir gün geçiren yengeçler çevrelerine negatif enerji saçabilirler. Bugün dünya yıkılsa yengeçlerin ilgisini çekmeyebilir. Sosyal çevreleri ile iletişim kurmakta zorlanan yengeçler yeni ortam arayışına girebilir. Sağduyulu olma ve mantıklı düşünme yetilerini bugün kaybedebilirler.

OĞLAK:
Oğlak burçları bugün bazı oyun ve entrikalara şahit olabilir. Çevresinde yaşanan olaylara kayıtsız kalamayan oğlaklar bugün ortalığın karışmasına neden olabilir. Çok konuşan oğlaklar bugün büyük gaflar yapabilir. Kırıcı ve ağır sözlerle çevresindeki insanlara zor anlar yaşatabilirler. Oğlaklar bugün ciddi iş teklifleri alabilir. Teklifleri değerlendirme konusunda bugün sınıfta kalabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz