Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (13 Nisan 2018 Cuma)

Günlük Burç Yorumları (13 Nisan 2018 Cuma)

-

1- Koç Burcu

Koç burçları bugün önemli kararlar alabilir. Aldıkları kararlarla çevrelerindeki insanları üzebilirler. Çok önemli bir viraja gelebilirler. Bazı davranışları yanlış anlaşılabilir. Kendilerini yanlış ifade edebilirler. İş dünyasında bazı olumsuz gelişmeler yaşayabilir. Bazı işler ters gidebilir. Kararlı ve azimli olarak sorunların üstesinden gelebilirler. Çok önemli bir daveti kaçırabilirler. Dalgın ve unutkan olabilirler.

2- Kova Burcu

Kova burçları bugün sevdikleri ile hoş vakit geçirebilirler. İş dünyasının stresinden uzak küçük bir tatil yapabilirler. Hafta sonu için güzel planlar yapabilirler. Bazı planları tek başına yapmaları sevdikleri ile aralarının gerilmesine neden olabilir. Karar alırken tek başına hareket edebililer. Bütçelerini zorlayacak alışverişler yapabilirler. Bazı hesapta olmayan işlere para aktarabilirler.

3- Balık Burcu

Balık burçları uzun zamandır bekledikleri bir haberi alabilirler. Bazı durumlar balıklara kazanç sağlayabilir. Güne karlı ve kazançlı bir iş yaparak başlayabilirler. Bugün bazı iş teklifleri alıp ekonomik sıkıntılarını hafifletebilirler. Uzun zamandır planladıkları bir işi bugün sonuçlandırabilirler. Duygusal anlamda çalkantılı bir sürece girebilirler. Duygularına karşılık bulmada zorlanabilirler. Net olmamaları yanlış anlaşılmalarına neden olabilir.

4- Başak Burcu

Başak burçları bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilir. Günü hasta ziyareti ile yada hastanede geçirebilir. Dikkatsiz ve dalgın olmaları kaza yapmalarına neden olabilir. İş dünyasındaki yoğun tempo bugün başakların dikkatini dağıtabilir. Yoğun iş temposu başakların streslerini arttırabilir. Aşk hayatında gerilim yaşayabilirler. Dikkatli olmaları, sağlıklarına önem vermeleri ve stresten uzaklaşmaları tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu

Terazi burçları bugün ani çıkışlarla çevrelerindeki insanları şaşırtabilirler. Önemli sorunların çözümünde rol oynayıp çevrelerinin beğeni ve taktirini alabilirler. İş dünyasında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bugün bazı fırsatlar karşılarına çıkabilir. İş dünyasında yaşanan olumlu gelişme bozulan ekonomik düzeylerini düzeltebilir. Kontrollü ve dengeli bir harcama yapıp bazı ekonomik sorunları aşabilirler. Kırıcı sözlerle sevdiklerinin kalbini kırabileler. Ani çıkışlardan uzak olup sağ duyulu olmaları tavsiye edilir.

6- İkizler Burcu

İkizler burçları bugün çok önemli teklif alabilirler. Bu teklifle birlikte ikizlerin hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir. Aşk hayatlarını şekillendirip geleceğe yönelik kararlar alabilir. İkizler bugün çok mutlu bir gün geçirebilir. Olumlu bir hava yakalayıp çok önemli sorunların üstesinden gelebilir. İkizler bugün aşk ve parasal konularda güzel bir gün geçirmesi bekleniyor. Rehavete kapılıp ekonomik olarak durumlarını sıkıntıya sokmamaları tavsiye edilir.

7- Yay Burcu

Yay burçları bugün çevrelerinden çok sert tepkiler alabilir. Bazı konularda bencil ve egoist olabilirler. Bu durum çevrelerince yayların dışlanmasına neden olabilir. Duygularını ifade ederken daha net olmaları gerekir. Kendilerini ifade etme konusunda sıkıntı çekebilirler. Ani çıkışlardan ve hızlı karar alıp vermeden uzak durmaları tavsiye edilir. Bugün bazı yanlışlar yaşayıp büyük pişmanlıklar yaşayabilirler.

8- Boğa Burcu

Boğa burçları bugün güzel haberler alabilirler. Maddi konularda sıkıntı çekebilir. Gereksiz harcama yapıp ödeme güçlüğü çekebilir. Yeni iş peşinde koşabilir. Bazı işleri yetiştirmekte zorlanabilir. Uzun zamandır bekledikleri ödemeyi bugün tahsil edebilirler. Bazı dostlarına borç verebilirler. Bazı aksilikler ekonomik sıkıntı çekmesine neden olabilir. Gelir ve gider dengesini bozabilirler. Bazı konularda tutumlu olmaları sevdiklerince yanlış anlaşılabilir.

9- Aslan Burcu

Aslan burçları bugün stresli bir gün geçirebilir. Bazı olumsuz durumlar aslan burçlarını bugün pasif hale getirebilir. İş dünyasında son derece verimsiz bir gün geçirebilir. İşleri biriktirmeleri, bazı ,işleri ihmal etmeleri aslan burçlarını bugün sıkıntıya sokabilir. Yoğun iş temposu aslanları bugün bazı aktivitelerden uzak tutabilir. Bazı davetleri ve fırsatları kaçırmalarına neden olabilir.

10- Akrep Burcu

Akrep burçları bugün küçük bir tatil yapabilir. Bu tatil sağlık nedeni ile başka bir şehre gidiş şeklinde olabilir. Beklenmedik gelişmeler akreplerin hayat planlarını bozabilir. Bazı planları suya düşebilir. Sevdiklerini bazı konularda ihmal edebilirler. Duygusal açıdan verimli ve güzel bir gün geçirebilirler. Yeni insanlarla tanışıp çevrelerini genişletebilirler. Bazı olumsuz durumları sakin olarak çözüme kavuşturabilirler.

11- Yengeç Burcu

Yengeç burçları bugün kendilerini büyük bir tartışmanın içinde bulabilirler. Tarafsız olmak isterken yanlış anlaşılabilirler. Bazı dostlarının tepkisini alabilirler. İş dünyasında çalışkan ve azimli olmalarının meyvesini bugün toplayabilirler. Bazı sorunları kısa sürede çözüme kavuşturabilirler. Sinirlerine hakim olmaları gereken bir gün olabilir. Tartışmalara daha sağ duyulu yaklaşıp olayları çözüme kavuşturabilirler.

12- Oğlak Burcu

Oğlak burçları bugün büyük hayal kırıklığına uğrayabilirler. Bekledikleri bir olay ters sonuçlanabilir. Bazı işleri erken bitirebilmek için özentisiz yapabilir. Bu durum iş dünyasında tepkiler almasına neden olabilir. İşlerine dikkatlerini vermekte zorlanabilirler. İş arkadaşları ile küçük çaplı bir tartışma yaşayabilir. Günün sonunda bazı davetleri geri çevirebilirler. Beklentilerini yüksek tutmamaları ve işlerini daha özenli yapmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz