Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (13 Mayıs 2018 Pazar )

Günlük Burç Yorumları (13 Mayıs 2018 Pazar )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün bazı rahatsızlıklar yüzden uykusuzluk sorunun yaşayabilir. Uykusuz kalan koçlar bugün huysuz ve gergin olabilir. Günü verimli ve etkili kullanma konusunda ciddi sıkıntılar çekebilir. Kendini doğru ifade edemeyen koçlar bugün yanlış anlaşılabilirler. Sağlık durumuna dikkat edip günü etkili kullanmaları tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün büyük hatalar yapabilir. Bu hatanın bedelini çok ağır ödeyebilir. Hızlı kararlar alıp bu kararlar sonunda ağır bedel ödeyebilir. Yarım kalmış işleri bitirmek bütün gün vakitlerini alabilir. Bugün süpriz gelişmeler yaşanabilir. Gün sonunda alınan mutlu ve sevindirici haber kovaların günü mutlu bitirmesini sağlayabilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün aile bireyleri ile bazı konularda tartışabilir. sosyal yaşam yoğunluğu, iş dünyasında işlerin birikmesi balıklar ile sevdikleri arasına çalı gibi girebilir. Sevdiklerini ihmal eden balıklar bugünü sevdiklerine ayırabilir. Aşk dünyasında istediklerini almayan balıklar günü gergin ve stresli bitirebilirler

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün duygu ve düşüncelerini çok güzel ifade edip aşk hatatında dönüm noktasına gelebilir. Romantik söz ve davrsnışlarla sevdiklerinin kalbini kolayca kazanabilirler. Başaklar bugün önemli işlere imza atabilir. İş dünyasında ne kadar önemli birisi olduğunu göstermek için fırsatlar elde edebilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün zor durumda kalıp yakın çevresinin desteğine ihtiyaç duyabilirler. Bazı dostlarından desteğin gelmemesi terazilerin üzülmesine neden olabilir. Teraziler bugün hassas ve kırılgan olabilir. Farklı duyguları bir arad yaşayan terazilerin bugün hayata bakış açısı değişebilir. Yalnız kalmak insanlardan uzaklaşmak ve kafa dinlemek isteyebilirler.

6- İKİZLER BURCU :
İkizlerin bugün ayakları yere sağlam basabilir. İş dünyasında ısrarcı ve mücadeleci yapıları ile çevrelerine güven verebilirler. Bugün çok önemli başarılara imza atabilirler. Terfi ve yükselme yaşayabilirler. Hafta sonu olmasına rağmen azimli ve yüksek tempoda çalışmaları patron ve amirlerinin dikkatini çekebilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün olumsuz duyguların esiri olabilir. İş dünyasında kolay pes etmeleri vs mücadeleyi bırakmaları dikkat çekebilir. Karamsar yapıları ile bugün iş dünyasında verimsiz bir gün geçirebilirler. Bugün bütün işlere olumsuz yönden bakan yaylar isteksiz çalışma temposu ilc çevrelerine negatif enerji saçabilirler. Bir an önce bu olumsuz duygulardan kurtulup hayata ve işlere 4 elle sarılmaları tavsiye edilir

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün gövde gösterisi yapabilir. Alanı ile ilgili işlerde kendini ispat etme fırsatı elde edebilir. Boğalar bugün bir çok fırsat elde edip bu fırsatları hoyratça harcayabilir. Boğalar bugün kırıcı olabilir. Açık sözlü olan boğalar kırıcı sözlerle sevdiklerini derinden yaralayabilir. Çevresindeki insanların duygularını önemseyip daha yumuşak bir uslüp takınmaları tavsiye edilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün keyif dolu anlar yaşayabilir. Önemli davet ve toplantılara katılabilir. Yoğun iş temposundan uzaklaşıp enerji toplayabilirler. Yeni insanlarla tanışıp güzel birlikteliklere imza atabilirler. Sağlık açısından iyi durumda olan aslanlar çok yorulup günün sonuna yorgun ve bitkin girebilir. Maddi açıdan karlı ve kazançlı bir gün geçirebilirler.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün oldukça hareketli bir gün geçirebilir. Çevresindeki insanların tartışmalarına şahit olup taraf tutmadan çözümün bir parçası olabilirler. Akrepler bugün günün adamı olabilir. İşbirliği yapmayı seven akrepler uyumlu halleri ile çevrelerinde olumlu izlenim uyandırabilirler. Akrepler bugün duygularını çok güzel ifade edebilir. Aşk hayatında bugün güzel gelişmeler yaşayabilir. Günün tadını çıkarmaya bakın.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün isteksiz ve içine kapanık bir görüntü çizebilir. Yalnız kalmak ve başını toplamak isteyebilir. Yalnız kalma isteği çevrelerince yanlış anlaşılabilir. Bugün net olma konusunda zorlanan yengeçler ifade güçlüğü çekebilir. Sosyal yaşamda bazı davetleri iptal edebilirler. Bugün alışverişe çıkmak isteyen yengeçler dengesiz harcamalar yapıp bütçelerini zora sokabilir. Parasal konularda sevdikleri ile fikir ayrılığına düşebilirler.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün çok mutlu olabilir. Maddi durumu düzelten, işlerini yoluna koyan, sosyal yaşamı canlı ve hareketli geçen oğlaklar bugün sevindirici haberler alabilir. Sevdiklerine zaman ayıran oğlaklar bugün aşk dünyasında romantik anlar yaşayabilir. Ne kadar çok sevildiğini anlama fırsatı elde eden oğlaklar bugün sevdiklerini küçük süprizlerle mutlu edebilir. Günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz