Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (12 Nisan 2018 Perşembe)

Günlük Burç Yorumları (12 Nisan 2018 Perşembe)

-

1- Koç Burcu

Koç burçları bugün güne çok aktif başlayabilir. İş ve aşk dünyasında yaşanan yoğunluk koçların enerjisini erken bitirebilir. Yeni iş teklifleri ile karşı karşıya kalabilir. Bugün işleri yetiştirme konusunda zorluk yaşayabilir. İş dünyasında yaşanan olumlu gelişme ekonomik durumlarını düzeltebilir. Bugün koçlar alışverişe çıkabilir. Alışverişte ölçüyü kaçırabilir. Harcama yaparken ölçülü olmaları tavsiye edilir.

2- Kova Burcu

Kova burçları bugün gergin bir gün geçirebilir. Hesap edilmeyen bazı durumlar kovaladı müşkül duruma sokabilir. Aile bireyleri ile bazı konularda anlaşmazlık yaşayabilir. İyi niyetlerinin kurbanı olabilirler. Aşırı hassas olan kovalar bugün küçük çaplı bir depresyon yaşayabilir. Önemli kararlar almak adına çok sakıncakı bir gün olabilir. Bugün önemli işlere ara verip enerji toplamaları ve daha sakin yaşam sürmeleri tavsiye edilir.

3- Balık Burcu

Balık burçları bugün hızlı ve hareketli bir gün geçirebilir. Hesapta olmayan konukları gelebilir. Önemli davet teklifi alabilir. Birikmiş işlere bugün yenilerini ekleyebilir. Bugün çok önemli fırsatları geri tepebilirler. İş dünyasına dalıp sevdiklerini ve kendilerini ihmal edebilirler. Bugün unutkan ve dalgın olabilir. Unutkanlık bazı işlerin daha uzun sürmesine neden olabilir. İş erteleme huyundan vazgeçip işlerine yoğunlaşıp daha düzgün ve disiplinli olmaları tavsiye edilir.

4- Başak Burcu

Başak burçları bugün bereketli bir gün geçirebilir. Disiplinli ve azimli olmanın meyvelerini bugün toplayabilirler. Önemli başarılara imza atabilir iş dünyasında beğeni ve taktir alabilir. İş arkadaşları ile güzel dakikalar geçirebilir. Duyguları bugün netlik kazanabilir. Kendilerini çok iyi ifade edebilir. Güzel bir yemek toplantısında yeni insanlarla tanışıp sosyal çevrelerini genişletebilir. Çok sevdikleri bir yakınının önemli sorunlarını çözüme kavuşturabilir.

5- Terazi Burcu

Terazi burçları bugün maddi anlamda büyük dengesizlik yaşayabilir. Gelir ile gider arasındaki makas iyice açılabilir. Gereksiz harcamalara hesapta olmayan harcamalar eklenince ödeme güçlüğü yaşayabilir. İşlerin ters gitmesi gelirin azalmasına neden olabilir. Bazı projeler bugün iptal olabilir.Ekonomik sıkıntılar bugün terazileri gergin ve asabi yapabilir. Kırıcı olabilirler. İlişkilerde daha hassas olması gereken bir gün geçirebilir. Maddi konulara dikkat edip gerginliği üzerinden atmaları tavsiye edilir.

6- İkizler Burcu

İkizler burçları bugün harika bir gün geçirebilir. Yanlış anlaşılma sonucu kaybolan itibarlarını bugün geri elde edebilirler. İkizler bugün eğlenceli ve neşeli bir gün geçirebilir. Sevdikledine zaman ayırıp iş dünyasından kısa bir süreliğine uzaklaşabilir. İkizler bugün mide ve bağırsak problemleri yaşayabilir. Önemli teklifler alıp hayatlarına şekil verebilirler. Çok önemli fırsatlar elde edebilir. Güzel ve sevindirici haberler alabilir.

7- Yay Burcu

Yay burçları bugün üzücü haber alabilirler. Bu haber yaylara küçük seyahat kapısı açabilir. Yaylar duygusal açıdan zor ve sıkıntılı bir gün geçirebilir. Güne negatif başlayan yaylar bugün iş yapmak istemeyebilir. Verimsiz bir gün geçirebilirler. Bazı işleri yanlış yapıp işlerin uzamasına neden olabilir. Olumsuz durumları iş yerinde istenmeyen adam ilan edilmelerine neden olabilir. İşlerden uzaklaşıp kendini bir an önce toplamaları tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu

Boğa burçları bugün zor bir gün geçirebilir. Duygusal yönden kendini ifade edemeyen boğalar yanlış anlaşılıp kötü duruma düşebilir. Birileri bugün boğaların canını fena halde yakabilir. Hırslarının ve öfkelerinin kurbanı olabilirler. Duygularını kontrol etmekte zorlanabilirler. İşleri düzeltmek adına yanlış hamleler yapabilirler. Danışmadan iş yapmanın faturasını çok ağır biçimde ödeyebilir. Daha net ve açıklayıcı ifadeler kullanmaları tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu

Aslan burçları bugün güne pozitif enerji ile başlayabilir. Güzel ve sevindirici haberler alabilirler. Uzun zamandır görmedikleri bir sevdiklerini görüp hoş vakit geçirebilirler. Eğlence noktasında sınırları zorlayabilirler. Ekonomik anlamda ödeme sıkıntısı yaşayacakları bir gün olabilir. Gereksiz harcamaları kısmaya çalışan aslanlara farklı alanlarda masraflar çıkabilir. Sevdikleri ile hoş vakit geçirmek adına biraz bugün kesenin ağzını açabilirler.

10- Akrep Burcu

Akrep burçları bugün bir dizi yanlışlar yapabilir. Sağduyulu olmayı elden bırakıp öfkelerine yenik düşebilirler. İstenmeyen durumlarla karışılabilirler. Kendilerini ifade etme konusunda kısır döngü içine düşebilirler. Yanlış anlaşılıp toplum dışına itilebilirler. Haklı iken haksız pozisyona düşebilirler. Yanlışı yanlışla düzelteme çalışabilirler. Bugün daha sakin olmaları ve sağduyulu olmaları tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu

Yengeç burçları bugün duygusal açıdan güzel bir gün geçirebilirler. Duygularına karşılık bulabilirler. Toplu bir ortamda bulunup yeni insanlarla tanışabilirler. Sosyal açıdan hareketli bir gün olabilir. Ekonomik tasarruf tedbirlerinin meyvesini bugün toplayabilirler. Bozulan ekonomileri yeni gelişmelerle birlikte düzelebilir. Ciddi iş teklifi alabilirler. Fırsatları değerlendirme konusunda yetersiz kalabilirler. İnatçı özellikleri ile dostlarını kırabilirler.

12- Oğlak Burcu

Oğlak burçları bugün ciddi sağlık sorunu yaşayabilir. Enerjilerini fazla tüketen oğlaklar dengesiz beslenme sorunu ciddi mide ve bağırsak sorunları yaşayabilir. Sağlık sorunları iş dünyasında verimsiz bir gün yaşamalarına sebep olabilir. Aşk hayatları hareketli geçebilir. Bazı davetleri sağlık sorunları nedeniyle iptal edebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz