Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (12 Mayıs 2018 Cumartesi )

Günlük Burç Yorumları (12 Mayıs 2018 Cumartesi )

-

1- KOÇ BURCU :

Koçlar bugün heyecan fırtınası yaşayabilir. Sosyal ortamda yeni kişilerle farklı ortamlarda hoş dakikalar geçirebilir. Kendilerini ispat etmek ve geliştirmek adına önemli firsatlar elde edebilirler. İnsanlarla olumlu etkileşimde bulunup önemli fırsatlar elde edebilirler. Koçlar bugünü çok güzel geçirebilir. Günün tadını çıkarmaları enerjilerini dengeli kullanmaları tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :

Kovalar bugün stresli ve gergin bir gün geçirebilir. İş dünyasında istenmeyen olaylar yaşayabilirler. Problem çözme ve sorunları aşma konusunda bugün yetersiz kalabilirler. Olayları büyütüp yüksek tepki vermeleri çevreleri tarafından hoş karşılanmayabilir. Kovalar bugün sağ duyularını kaybedebilir. Sevdiklerini kırmamak adına ortamdan uzaklaşıp sakinleşmeleri tavsiye edilir.

3- BALIK BURCU :

Balıklar bugün başına buyruk yaşamanın bedelini çok ağır ödeyebilir. Özgürlüğüne düşkün olan balıklar bugün bir takım engel ve kısıtlamalar ile karşılaşabilir. Görev ve sorumlulukları altında ezilebilir. Kapssitesinin üstünde görevler alıp bu görevleri yerine getirmek için yoğun tempolu çalışmak zorunda kalabilir. Çalışmalarında düzen ve disipline önem verip, daha işbirlikçi olmaları tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :

Başaklar bugün sağlıklarını ihmal edip tüm günü hastane koridorlarında geçirebilir. Yoğun iş temposu başakların tüm enerjisini alabilir. Günün sonunda yorgun ve bitkin düşebilir. Bugün hayati önleme sahip bazı problemleri ortadan kaldırabilirler. Çalışkanlıkları ile iş dünyasında olumlu atmosfer oluşturabilen başaklar bugün dikkat çekmeyi kolayca başarabilirler.

5- TERAZİ BURCU :

Teraziler bugün sevdiklerini mutlu etmek adına ciddi harcamalar yapabilir. Bu ay terazileri ciddi ödeme sorunu bekleyebilir. Gereksiz harcamalar yapan teraziler bazı işlerin iptal edilmesi ile birlikte ciddi gelir kayıpları yaşayabilir. Yaz için planlanan tatil planları suya düşebilir. Sevdikleri ile parasal nedenlerle tartışma yaşanabilir. Maddi konularda ölçüyü koruyup harcamaları kontrol altında tutmaları tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :

İkizler bugün paylaşımcı özelliklerini kaybedebilir. Sevdiklerine hayır dedikleri için bazı konularda sevdiklerini üzebilirler. Üzülmemek adına çevresinden gelen taleplere olumsuz yaklaşabilirler. İyi niyetleri sömürülmek istenebilir. Bugün insanlara karşı mesafeli davranan ikizler yanlış anlaşılabilir. Çevresindeki insanlarla daha sıcak bir ortam kurup, duygularına hakim olmaları tavsiye edilir.

7- YAY BURCU :

Yaylar bugün gerilebilir. Sevdiklerinin naz ve kaprisleri yayları derinden etkileyebilir. Yaylar bugün sevdiklerini mutlu etmek için yoğun çaba sarfetmek zorunda kalabilir. Aşk hayatında süpriz gelişmeler yaşanabilir. Duygularına bugün karşılık bulabilir. Teklifleri bugün olumlu sonuçlanabilir. Maddi açıdan gün verimli geçebilir. İşler açılıp yeni gelir kapıları elde edebilir.

8- BOĞA BURCU :

Boğalar bugün kendilerini çok güçlü hissedebilir. Bütün işlerini problem çözmeye ayırabilir. Çevresindeki insanların sorunlarına derman olan boğalar çevrelerine güven ve huzur telkin edebilir. Ne kadar önemli ve değerli bir kişilik oldukları bugün ortaya çıkabilir. Bugün boğalar beğeni ve taktir toplayabilir. İş dünyasında verimli ve kazançlı bir gün geçirmeleri bekleniyor.

9- ASLAN BURCU :

Aslanlar bugün cesaretlerini kaybedebilir. Bazı işlerde başarısız olmak aslanları hedeflerinden uzaklaştırabilir. Aslanlar bugün kendilerini yetersiz hissedebilir. Bir takım olumsuz düşünceler sülük gibi aslanların yakasına yapışabilir. Kolay pes edip kolaycılığa kaçmaları aslanları başarısız kılabilir. Üzerindeki olumsuz duygulardan kurtulup cesaretlerini toplamaları tavsiye edilir.

10- AKREP BURCU :

Akrepler bugün bazı tuzaklara düşebilir. İnsanları kendisi gibi saf ve temiz kabul eden akrepler bugün tuzaklara düşebilir. Hayata bakış açıları bugün değişebilir. İnsanlara karşı daha sert olma konusunda bugün bilenebilirler. Akrepler bugün ciddi maddi kayıplar yaşayabilir. İyi niyetleri kötüye kullanılabilir. İnsanlara karşı daha mesafeli yaklaşıp maddi konularda ölçüyü elden bırakmamaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :

Yengeçler bugün uyku sorunu yaşayabilir. Rahat uykuya hasret kalan yengeçler bugün iş dünyasında verimsiz bir gün geçirebilir. Dikkatlerini toplama ve işe yoğunlaşma konusunda zorluk çekebilirler. Gün içinde kendilerini yorgun ve bitkin hissedebilirler. İsteksiz çalışan yengeçler bugün çevrelerine negatif enerji saçabilir. Uyku düzenini sağlayıp bir an önce bu olumsuz durumdan kurtulmaları tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :

Oğlaklar bugün zamanı etkin ve verimli kullanma konusunda zorluklar yaşayabilir. Yavaş tempoda çalışan oğlaklar bugün bazı işleri yarım bırakmak zorunda kalabilirler. Hızlı ve yoğun çalışma temposu hizmetlerin kalitesini düşürebilir. Bazı işler kalitenin azalmasından dolayı iptal olabilir. İptal olan işler ekonomisi çok hassas olan oğlakları derinden etkileyebilir. Zamanı etkili kullanmak adına gereksiz işlerle uğraşmaya son vermesi tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz