Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (12 Haziran 2016 Salı)

Günlük Burç Yorumları (12 Haziran 2016 Salı)

-

KOÇ:
Koç burçları bugün sıkıcı bir ortamda bulunabilir. Enerjilerini gereksiz işlere harcayan koçlar bugün yorgun ve bitkin olabilir. İş dünyasında bazı aksilikler koçların moralini bozabilir. Bazı olumsuz gelişmeler koçlara para kaybettirebilir. Maddi açıdan zor günler geçiren koçlar tatil planları suya düşebilir. Alacak verecek konularında bir yakın arkadaşını fena halde kırabilir.

KOVA:
Kova burçları bugün kendilerini güvende hissedebilir. Zor anlarında çevrenin yakın desteğini gören kovalar hayata güvenle bakabilir. Bugün iş dünyasında yeni girişimlerde bulunabilir. Kovalar bugün beğeni ve taktir toplayabilir. Sağlık sorunları yaşayan kovalar bugün bazı ağrı ve sızılar çekebilir. Sosyal yaşamda bazı durumlar kovaların toplum dışına itilmesine neden olabilir.

BALIK:
Balık burçları bugün aşk hayatında yeni gelişmeler yaşayabilir. Kendilerini güzel ifade eden balıklar bugün sevdiklerinin kalbini kazanabilir. Duygusal açılımlarda bulunup olumlu sonuçlar elde edebilir. Eğitim yaşantısına yön verecek karalar verip bu kararları bugün uygulamaya koyabilir. Yenilikçi balıklar bugün kendilerini geliştirecek etkinlikler içinde yer alabilirler.

BAŞAK:
Başak burçları bugün kıskançlık duygusunun esiri olabilir. Kıskançlık bugün başakların gözlerini karartabilir. İstenmeyen bir dizi olay ve durumlar yaşayabilir. Başaklar bugün hem kırılıp hem de kırabilirler. Ağır sözlerle sevdiklerini üzebilirler. Bazı dostlarını defterden silebilirler. Başaklar bugün duygularına hakim olmayabilir. Küçük bir tatil yapıp duygusal olarak kendilerine gelmeleri tavsiye edilir.

TERAZİ:
Terazi burçları bugün aşırı heyecan yaşayabilir. Heyecan terazilerin içini kıpır kıpır hale getirebilir. Teraziler bugün yeni maceralara atılabilir. Alışılmış kalıpların dışına çıkmak adına yeni girişimlerde bulunabilir. Hafta sonu için planlar bugünden yapılabilir. Teraziler bugün kazançlı bir gün geçirebilir. İşleri yoluna giren teraziler alışveriş yaparak bugünü mutlu bir şekilde geçirebilir.

İKİZLER:
İkizler burcu bugün iş dünyasına ara verip bütün günü kendilerine ve sevdiklerine ayırabilir. Sağlık sorunlarını geride bırakan maddi durumu düzelten ikizler bugün harika bir gün geçirebilir. Güzel haberler alabilir, günün sonunda sosyal bir davete katılabilir. Davetlerde yeni insanlarla tanışabilir. Geleceğe yönelik ciddi planlar bugün yapılabilir. Günün tadını çıkarın.

YAY:
Yay burçları bugün akılcı hamlelerde bulunabilir. Yeni iş projeleri geliştirebilir. Yaylar bugün uyumlu ve hoşgörülü yapıları ile önemli başarılar elde edebilir. Bugün ellerini hangi işe atarsa atsınlar kısa sürede başarıya ulaşabilirler. Yaylar üretken ve çalışkan yapıları ile kısa sürede bir çok iş yapabilirler. Zamanı etkili ve verimli kullanan yaylar bugün ciddi kazanç elde edebilir.

BOĞA:
Boğa burçları bugün merak duygusuna yenik düşüp zor bir duruma düşebilir. Aşırı sorgucu olmaları ve çok konuşmaları boğaların başını belaya sokabilir. Aile bireyleri ile bugün özel yaşam ihlali nedeni ile küçük tartışmalar yaşayabilir. Boğalar bugün yanlışlar yapıp hatalarında diretebilirler. Boğalar sevdikleri tarafından bugün dışlanabilir. Aşırı tepkiler veren boğalar bugün çok dikkatli olması gerekir.

ASLAN:
Aslan burçları bugün tutarsız davranışlarla çevresindeki insanların güven duygusunu kaybedebilir. Aslanlar bugün kendilerini doğru biçimde ifade edememenin sıkıntısını çekebilir. Aslanlar bugün bencil, egoist ve kendini düşünen birisi olarak algılanabilirler. Bazı davet ve toplantılarda yer alamamak aslanları derinden etkileyebilir. Ölçülü ve dengeli bir yaşam sürüp yanlış anlaşılmaların önüne geçmeleri tavsiye edilir.

AKREP:
Akrep burçları bugün güzel haberler alabilir. Güzel haberler akrepleri maddi ve manevi anlamda güçlendirebilir. Sevdikleri ile aralarındaki buzları eriten akrepler bugün enerji dolu bir gün geçirebilir. Günün sonunda güzel bir organizasyon düzenleyebilirler. Çevresindeki insanlarla olumlu iletişim kuran akrepler ciddi iş teklifleri alabilir. Akrepler maddi anlamda bugün bazı yatırımlar yapabilir. Aceleci olmaları akrepleri sıkıntıya sokabilir.

YENGEÇ:
Yengeç burçları bugün ayakları yere sağlam basabilir. Tuttuğunu koparan, girişimci yengeçler bugün iş dünyasında önemli başarılar elde edebilir. İş pozisyonu değişip maaşlarına zam alabilirler. Yengeçler bugün toplumda aranan insan olabilirler. Bugün bazı harcamaları sevdiklerini mutlu etmek adına yapabilirler. Ekonomik durumu iyi olan yengeçler bugün tatil planı yapabilir. Hafta sonu için güzel bir piknik organize edebilirler.

OĞLAK:
Oğlak burçları bugün cazibeli ve çekici yapıları ile çevrenin beğenisini alabilir. Oğlaklar bugün çevrenin taktirini alabilir. Hızlı düşünüp doğru kararlar alan oğlaklar bugün önemli sorunları çözüme kavuşturabilir. Önemli görev ve sorumluluklar alan oğlaklar bugün zorlanmadan tüm görevleri yerine getirebilir. Uyumlu yapıları ile oğlaklar bugün işbirliği ile sorunları kısa sürede çözüme kavuşturabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz