Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (11 Nisan 2018 Salı)

Günlük Burç Yorumları (11 Nisan 2018 Salı)

-

1- Koç Burcu

Koç burçları aşk hayatında önemli gelişmeler yaşayabilir. Duygularını ifade etmek için çok ideal bir gün geçirebilir. İş dünyasında yakaladığı pozitif havayı aşk dünyasına yansıtıp güzel sonuçlar elde edebilir. Maddi anlamda kazançlı bir gün geçirebilir. Çok önemli bir iş teklifi alabilirler. Bazı fırsatları çok iyi değerlendirip günü karlı kapatabilir. Sorunların üstüne gidip uzun zamandır çözülmemiş sorunları çözüme kavuşturabilirler.

2- Kova Burcu

Kova burçları bugun çok güzel haberler alabilir. Bu haberler kovalara bugün güzel bir gün yaşatabilir. Arkadaşları ile bazı sorunlar yaşayabilir. Duygularına hakim olma konusunda sıkıntı çekebilir, öfkelerine hakim olma konusunda yetersiz kalabilirler. Bazı hareketleri yanlış anlaşılabilir. İş dünyasında yoğun bir gün geçirmeleri bazı işleri ertelemelerine neden olabilir. İhmalkar davranışları iş dünyasında bazı projelerin rafa kaldırılmasına neden olabilir.

3- Balık Burcu

Balık burçları bugün parasal anlamda sıkıntılı bor gün geçirebilir. Gereksiz harcama ile bütçelerini zora sokabilir. Bazı beklenmedik olaylar balık burçlarına masraf çıkarabilir. Para harcama konusunda tutumlu olmaları yanlış anlaşılabilir. Uzun zamandır görmedikleri bir dostunu görüp keyifli eğlenceli dakikalari geçirebilir. Çok konuşmaları ve sabırsız olamaları başlarına dert açabilir. Bazı sağlık sorunları balık burçlarının iş temposunu düşürür.

4- Başak Burcu

Başak burçları iş dünyasında bazı sıkıntılar yaşayabilir. Özellikle is yerine geliş ve gidiş saatleri patronların gözüne batabilir. İşlerin kötü gitmesi başak burçlarına zora sokabilir. Çalışkan olmaları ve teknik anlamda gelişmiş başaklar toplum tarafından çok beğenilir. Bazı sorunları kıvrak zekaları ile çözebilirler. Birlikte çalışma ve takım olma konusunda eksiklikleri bulunan başaklar bireysel yetenekleri ile ön plana çıkabilir. Bu da iş dünyasında iş arkadaşlarının tepkisini çekebilir.

5- Terazi Burcu

Terazi burçları uzun zamandır görmedikleri bir sevdikleri ile karşılaşabilir. Beklenmedik davetler alabilir hoş ve eğlenceli bir gün geçirebilir. Sevdiklerini bugün ihmal edebilirler. Bazı konularda hayır demekte zorlanabilirler. Yumuşak yüzlü ve iyi niyeli olmaları bazı kesimler tarafından kullanılabilir. Bugün birilerine yardımcı olup manevi mutluluk elde edebilirler. Harcama ölçüsünü bugün biraz kaçırabilirler. Sağlık konusunda bazı sıkıntılar çekebilirler. İnsanlarla ilişkide daha esnek olmaları gerekebilir.

6- İkizler Burcu

İkizler burçları bugün büyük haksızlığa uğrayabilir. Hakkını ararken gergin ve kırıcı olabilir. Bugün bir dizi yanlışlar yapabilir. Danışmadan kimsenin fikrini almadan bzı kararlar alabilirler. Ani ve hızlı karar alıp büyük pişmanlıklar yaşayabilirler. Duygusal anlamdw inişli çıkışlı bir gün geçirebilir. Duygularından emin olmayan ikizler mantıkları ile hareket etmeleri gerekebilir. Bugünü sağlıklı atlatmaları adına sakin olmaları, hızlı karar almamaları ve bazı konularda dostlarının fikirlerini almaları tavsiye edilir.

7- Yay Burcu

Yay burçları bugün acı çekebilir. Acı duygusal kaynaklı olabilir. Duygularına karşılık bulmakta zorlanabilir. Aşk dünyası farklı bir boyut alabilir. Bazı gerçekleri bugün kabul edebilirler. Bugün yanlış anlaşılıp kendilerini ifade edemeyebilir. Aşk hayatındaki olumsus gelişme yayları iş dünyasına yoğunlaştırabilir. Bütün enerjisini iş dünyasına aktarıp önemli işler başarabilirler. Hızlı ve pratik yapıları ile kısa sürede bir çok iş yapabilirler. Duygusal anlamda kendilerini bir an önce toplamaları tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu

Boğa burçları bugün hırçın ve asabi tutumları yüzünden sevdiklerini kırabilirler. Boğalar bugün yalnız kalmak kafalarını toplamak isteyebilir. Küçük bir tatil planı yapabilirler. Şehir gürültüsünden uzak, işlereden elini eteğini çekip rahatlamak isteyebilirler. Ekonomisi iyi olmayan boğalar şartları zorlayıp küçük bir tatile çıkabilir. Plan yaparken sevdiklerini plana dahil etmemeleri ve fikir almamaları bencillik olarak değerlendirilebilir. Sakin olup, kararlara sevdiklerini dahil etmeleri tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu

Aslan burçları bugün büyük tehlike atlatabilir. Güne küçük bir kaza ile başlayabilir. Kazayı dikkatli olmaları ve kıvrak yapıları ile önleyebilir. Çevresine karşı korumacı bir tavır sergileyen aslanlar çevresinden beğeni ve taktir alabilir. Hızlı ve doğru kararlar alabilir. Bugün bazı gelişmeler aslanları mutlu edebilir. Güne enerjik giren aslanlar gün sonunda yorgun ve bitkin düşebilir. Bugün enerjilerini dengeli kullanmaları ve dikkatli olmaları tavsiye edilir.

10- Akrep Burcu

Akrep burçları bugün sevdiklerini kıskanabilir. Kıskançlık duygusu ile bir dizi yanlışlar yapabilir. Sevdiklerini sık boğaz edip çevrelerine negatif enerji yayabilirler. Yoğun duygular yaşayabilirler. Kendini ifade etme konusunda zorlanabilirler. Yanlış anlaşılıp büyük tepkiler alabilirler. Bugün sosyal ve hareketli bir gün geçirebilirler. Duyglarını kontrol etme konusunda zorlanabilirler. Dikkatli olmaları gereken bir gün olabilir. Duygulardan çok mantıkları ile hareket etmeleri tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu

Yengeç burçları bugün çok güzel bir gün geçirebilir. İş dünyasında verimli bir gün geçirebilir. Önemli iş teklifleri alabilir. Parasal anlamda sıkıntıları geride bırakan yengeçler sevdikleri ile alışverişe çıkabilir. Hafta sonu için güzel planlar yapabilir. Çok önemli sorun ve sıkıntıları geride bırakabilir. Aşk hayatları hızlı ve hareketli geçebilir. Kendilerini çok iyi ifade edebilirler. Duygularına bugün karşılık bulabilirler. Böyle güzel bir günü iy değerlendirip tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

12- Oğlak Burcu

Oğlak burçları bugün hayatlarına ilişkin çok önemli kararlar alabilirler. İş değişikliği yapabilirler. Monotonluk ve aynı tempo oğlaklara sıkıcı gelebilir. Hayatı daha heyecalı yaşamak isteyen oğlak burçları heyecan ve macera arayışına girebililer. Yaz tatili için küçük planlar yapabilirler. Ekonomik anlamda karlı bir gün olabilir. Bazı gelişmeler oğlakların ekonomisine katkı sağlayabilir. Hızlı karar alıp pişmanlıklar yaşayabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz