Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları ( 11 Mayıs 2018 Cuma )

Günlük Burç Yorumları ( 11 Mayıs 2018 Cuma )

-

1- KOÇ BURCU :

Koçlar bugün hayat dolu neşeli bir gün geçirebilir. Sevindirici haberler alabilirler. Yeni iş teklifi ile ekonomik hayatları canlanabilir. Yakın dostlarına yardımlarda bulunup çevresinin beğenini toplayabilir. Aşk hayatı bugün yanlış hamlelerle çıkmaza girebilir. Bugün koçlar yanlış anlaşılabilir. Kendilerini ifade ederken güçlük yaşayabilirler. Harcama konusunda bugün ölçüyü biraz kaçırabilirler

2- KOVA BURCU :

Kovalar bugün ciddi sağlık sorunları yaşayabilir. Bugün bir takım kazalar yapıp iş dünyasından erken paydos edebilirler. Kovalar bugün sevdiklerini üzebilirler. Düşünceli ve hassas olmaları gereken bir konuda düşüncesiz hareket edebilirler. Kovalar bugün sağlık nedeniyle bazı iş gezilerini ve davetlerini iptal edebilirler. Aşk hayatında her şeyin yolunda gitmesi bekleniyor.

3- BALIK BURCU :

Balıklar bugün ciddi stres ve kaygı yaşayabilir. İş dünyasında tansiyonlar yükselebilir. Bazı işlerin iptal edilmesi bütün dengeleri ve planları bozabilir. Balıklar bugün Ödeme güçlüğü yaşayabilir. Yeni kaynak arayışına yönelip bir yandan kemer sıkmaya devam edebilir. Maddi konularda sevdiklerini üzebilirler. Aşk hayatı durgun bir sürece girebilir. Duyguları bugün yoğun yaşayabilir.

4- BAŞAK BURCU :

Başaklar bugün yeni fırsatlar elde edebilir. Aşk hayatında süpriz gelişmeler yaşanabilir. Duygular bugün netlik kazanabilir. Aşk hayatında ne bekliyor, ne istiyorsa bugün elde edebilir. Dürüst ve açıksōzlü olmaları partnerlerinin dikkatini çekebilir. Sevdiklerine bugün güzel süprizler yapıp gönülleri keşfedebilirler. İş dünyasında zamanı verimli kullanma konusunda sıkıntı çekebilirler.

5- TERAZİ BURCU :

Teraziler bugün içine kapanık kendi halinde bir psikolojiye bürünebilir. İnsanları kırmamak ve kırılmamak adına bugün kabuğuna çekilebilir. Yanlış anlaşılan teraziler bugün kendilerinin ifade etme konusunda büyük isteksizlik yaşayabilir. Tutarsız davranışlar ile çevrenin dikkatini çeken teraziler çevrelerinden büyük tepkiler alabilirler. Boş vermiş tutumlarından vazgeçip hayata daha sıkı sarılmaları tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :

İkizler bugün duygusal ve romantik bir tablo çizebilir. Sevdiklerini bugün kendilerine bir kere daha aşık edebilirler. Dürüst ikizler bugün büyük fedakarlık örneğin sergileyebilir. Aşk hayatında çok önemli kararlar alabilirler. Sosyal yaşamda önemli davetler alıp bu davetelerde önemli fırsatlar elde edebilir. Maddi açıdan karlı ve kazançlı işlere imza atabilirler.

7- YAY BURCU :

Yaylar bugün büyük maddi kayıplar yaşayabilir. Bu kayıplar yay burcunun maddi ve manevi snlamda dengesini bozabilir. Bazı iş teklifleri geri çekilebilir. Bazı işler iptal olabilir. İş dünyasında yaşanan gerginlikler aile yaşantısını da olumsuz yönde etkileyebilir. Aile bireyleri ile para yüzünden küçük tartışmalar yaşayabilir. Gerginlikten çıkıp işleri bir an önce yoluna koymaları tavsiye edilir.

8- BOĞA BURCU :

Boğalar bugün büyük korkular yaşayabilir. Korkuları ile yüzleşmekten korkan boğalar bugün korkuları ile yüzleşme fırsatı elde edebilir. Bugün verimsiz ve kısır bir gün geçirebilirler. İşleri zamanında bitirme konusunda sıkıntı çeken boğalar bugün fazla mesai yapabilir. Maddi yönden iyi durumda olan boğalar bugün yapacakları alışveriş ile maddi durumlarını zora sokabilirler.

9- ASLAN BURCU :

Aslanlar bugün büyük üzüntü yaşayabilir. Beklenmedik durumlar ve hadiseler aslanlara bugün hayal kırıklığı yaşatabilir. Duyglarını kontrol etmede zorluk çeken aslanlar öfkeli tavırlarla çevrelerinin dikkatini çekebilir. Aslanlar bugün yalan söylemek zorunda kalabilir. Duygusal yönden kendilerini yalnız hisseden aslanlar bugün dertleşek bir dert ortağı arayabilir.

10- AKREP BURCU :

Akrepler bugün sakin ve geniş yapıları ile çevrelerinde beğeni toplayabilirler. Ortamı yumuşatmayı çok iyi bilen akrepler bugün çevrelerine pozitif enerji saçabilir. Aşk hayatında süpriz gelişmeler akrepleri çıkmaza sokabilir. Sevdiklerini kıskanan akrepler bugün yoğun duygular yaşayabilir. Sevdikleri ile fikir ayrılığı yaşayan akrepler bugün bu sorunun üstesinden kolaycs gelebilirler.

11- YENGEÇ BURCU :

Yengeçler bugün sabır noktasında yetersizlik gösterebilirler. Sabır etmedikleri için bazı fırsatları kaçırabilirler. Maddi konularda ölçüsüz davranan yengeçler ay ortasında tüm sermayeyi bitirebilir. Uzun zamandır tahsil edemedikleri bir alacağı bugün tahsil edebilirler. Aile bireyleri ile parasal konularda tartışma yaşayabilirler. Sabırlı olmaları ve maddi konularda dikkatli olmaları tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :

Oğlaklar bugün aktif bir gün geçirebilir. İşlerin açılması, sosyal yaşamda davetlerin artması oglakların tüm enerjisini alabilir. Zamanı ve enerjisini verimli kullanan oğlaklar bugün günü kazançlı kapatabilir. Bugün önemli fırsatlar elde edebilir. Günü kendine ve sevdiklerine ayırmak isteyen oğlaklar bunu ancak hafta sonu yapabilir. Oğlaklar çalışma çizgisinden ayrılmadan aynı kararlılık ve azimle çalışmaları tavsiye edilir.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz