Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (11 Haziran 2018 Pazartesi )

Günlük Burç Yorumları (11 Haziran 2018 Pazartesi )

-

KOÇ:
Koç burçları bugün değerlerinden taviz vermek zorunda kalabilir. Koçlar bugun bugün yapmak istemedikleri bir şeyi yapmak zorunda kalabilir. Koçlar bugün bazı durumlara hazırlıksız yakalanabilir. Koçlar bugün sağlıklı düşünme ve karar alma mekanizması aksaklığa uğrayabilir. Bir takım kararlar alıp bu kararların pişmanlığını yaşayabilir. Olaylara sağ duyulu yaklaşıp sakinliklerini korumaları tavsiye edilir.

KOVA:
Kova burçları bugün krizleri fırsata çevirme özellikleri ile dikkat çekebilir. Bir dizi olumsuzluklar yaşayabilirler. Yaşanılan olumsuz durumlar kovaların moralini bozsada kovaları yıkmaya yetmeyebilir. Güçlü kişilik yapısı ve mücadeleci özellikleri ile sorunları kısa sürede aşacaktır. İş dünyasında yeni iş teklifleri ve siparişler alabilir. Maddi anlamda sıkıntılar bugün kovaların elini kolunu başlayabilir.

BALIK:
Balık burçları bugün sevdiklerinden uzaklaşabilir. Tutarsız davranışlar sergileyen balıklar bugün yanlış anlaşılabilir. Parasal konularda aile bireyleri ile sorunlar yaşayabilir. Gereksiz harcamalara son vermek isteyen ve tasarruf yapan balıklar çevrelerince cimri olarak nitelendirilebilir. Yeni kaynak arayışına giren balıklar bugünkü girişimlerden olumsuz sonuç alabilir. Parasal konularda ölçüyü elden bırakmadan aynı disiplinle yol almaları tavsiye edilir.

BAŞAK:
Başak burçları bugün büyük hatalar yapabilir. Hatalar sonucu sosyal çevresinden kopabilir. Bazı dostları başaklara mesafeli yaklaşabilir. Başaklar bugün ani tepkiler verebilir. Yoğun duygular yaşayan balıklar bugün duygusal ve kırılgan olabilir. Havadan nem kapan başaklar bugün acı çekebilir. Dostlarından özür dileyen başaklar günün sonunda affedilebilir. İkili ilişkilerde daha hassas olup bir an önce alınganlığa son vermeleri tavsiye edilir.

TERAZİ:
Terazi burçları bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilir. Düzensiz ve dengeli beslenmeye bağlı olarak sindirim ve bağırsak sistemi sorunları yaşayabilir. Sağlık sorunları terazilerde iş yaşamında verim ve performans düşüklüğüne yol açabilir. Günün ortasında iş dünyasına son verip istirahate çekilebilir. Maddi sıkıntıları devam eden teraziler bugün bazı alışverisleri erteleyebilir.

İKİZLER:
İkizler burcu bugün önemli davet teklifi alabilir. Bu teklif ikizlere ciddi fırsat kapıları açabilir. İkizler bugün fırsatları kolay harcayabilir. Dikkat toplama ve yoğunlaşma sorunu yaşayabilir. Çalışkan ve azimli yapıları ile bugün hayata ilişkin önemli sorunları çözüme kavuşturabilirler. Sevdiklerini işe dalıp ihmal edebilirler. ikizler bugün kendilerini çok iyi ifade edip çevreye pozitif eneeji saçabilirler.

YAY:
Yay burçları bugün sevindirici haberler alabilir. Sevindirici haber sağlıkla ilgili olabilir. Sevdiği bir yakını sağlığına kavuşabilir. Yaylar bugün heyecan dolu kıpır kıpır yapıları ile dikkatleri üstüne çekebilir. Aksilikler bugün yayların peşini bırakmayabilir. Güçlü ve kararlı duruşlar sergileyerek bütün sorunları çözüme kavuşturabilirler.

BOĞA:
Boğa burçları bugün maddi sıkıntıyı derinden yaşayabilirler. Son günlerde yaşanan iş kaybı ve artan masraflar boğaları ekonomik anlamda boğabilir. Kaynak arayışı sonuçsuz kalan boğalar stresli bir gün yaşayabilir. Bir takım ödemleri bugün ertelemek zorunda kalabilir. Tatil planları bugün yaşanan kayıplar yüzünden rafa kalkabilir.

ASLAN:
Aslan burçları bugün sevdikleri ile ciddi kavgalar edebilir. Aslanlar bugün bencil ve egoist olmakla suçlanabilir. İş yerinde önemli başarılar elde etmesi bazı çevreleri rahatsız edebilir. Bireysel yetenekleri ile ön plana çıkan aslanlar aynı performansı ekip çalışmasında göstermekte zorlanabilir. Sosyal çevrelerinden sıkılan aslanlar bugün yeni çevre arayışına girebilir.

AKREP:
Akrep burçları bugün dağınık ve düzensiz olmanın bedelini çok ağır ödeyebilir. Düzensizlik akreplere bugün zaman kaybettirebilir. Bazı projeler yarım kalabilir. Bazı fırsatlar bugün akreplerin ağır ve hantal iş yapmalarından dolayı kaçabilir. Zamanı etkili ve verimli kullanamayan akrepler bugün iş dünyasında büyük tepkiler alabilir. Düzenli olma konusunda kendilerine çekidüzen vermeleri tavsiye edilir.

YENGEÇ:
Yengeç burçları bugün bütün işleri saat gibi tıkır tıkır yolunda gidebilir. Beklenmedik gelişmeler yengeçlere ekonomik kazanç kapılarını açabilir. Yeni iş teklifler alabilir. İş yerinde konum ve pozisyon değişikliği olabilir. Çok önemli bir projede baş aktör olabilirler. Aşk hayatında bugün buzlar eriyebilir. Sevdiği ile hoş anlar geçirip ileriye dönük ciddi adımlar atabilirler. Günün tadını çıkarmaya bakın.

OĞLAK:
Oğlak burçları bugün çok önemli bir toplantıya geç kalabilirler, Uyku düzeni bozulan oğlaklar bugün verimsiz bir gün geçirebilir. İş yaparken dikkatini uzun süre işlere vermekte zorlanabilir. Oğlaklar iş yerinde ciddi tartışmalar ve kavgalar yapabilir. Bazı işlerin iptal olması oğlakların iş yerinde pozisyonunun değişmesine neden olabilir. Yaşanan olumsuzluklar oğlaklara negatif enerji yükleyebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz