Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (10 Nisan 2018 Salı)

Günlük Burç Yorumları (10 Nisan 2018 Salı)

-

Günlük Burç Yorumları 10 Nisan 2018 Salı günü için hazır. Yorumlarınızı bekleriz.

1- Koç Burcu

Koç burçları bugün iş dünyasında bazı tersliklerle karşılaşabilir. Bazı işler beklenmedik şekilde olumsuz sonuçlanabilir. Sabırlı ve soğukkanlı olarak sorunları aşabilirler. İş yerinde iş arkadaşları ile küçük sorunlar yaşayabilir. Sorunları çözmek için anlayışlı ve hoşgörülü olmaları gerekir. Sorunları büyütmeden azim ve kararlı olmaları gerekir. Erteleme ve iş biriktirme huylarından vazgeçmeleri tavsiye edilir. Bugün çok dikkatli olup kalp kırmamaya özen göstermeleri gerekir.

2- Kova Burcu

Kova burçları bugün duygusal yaşamları çok hareketli geçebilir. Duygularını güzel bir biçimde ifade edip karşı cinsi etkileyebilir. İleriye dönük aşk hayatında önemli kararlar alabilirler. Duyguları netlik kazanabilir. Bugün çok mutlu olacağı gelişmeler meydana gelebilir. Çok önemli fırsatlar kapısını çalabilir. Fırsatları cömertçe geri tepebilir. Güzel haberler alıp günü çok iyi bir şekilde bitirebilirler. Günün tadını çıkarıp fırsatları iyi değerlendirmeleri tavsiye edilir.

3- Balık Burcu

Balık burçları bugün maddi anlamda zor ve sıkıntılı günler yaşayabilir. Ölçüsüz para harcayıp ekonomik dengelerini bozabilirler. Hesapta olmayan bazı gelişmeler balıklara harcama yaptırabilir. Gereksiz harcamalar konusunda kendilerine çekidüzen vermeleri gerekir. Gelir gider dengesini iy ayarlamazsa daha büyük sıkıntılar yaşayabilirler. Bazı konularda tasarruf yapıp yeni ekonomik kaynak arayışına yönelebilirler. Maddi sıkıntı balıkların yaşam kalitsini düşürebilir.

4- Başak Burcu

Başak burçları bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilir. İş dünyasına aşırı dalan başaklar bu ara kendilerini ve sağlıklarını ihmal edebilirler. Enerjileri tüketebilir ve bitkin düşebilirler. Beslenme ve uyku düzeni bozulan başaklar bağırsak ve sindirim sorunları yaşayabilirler. İş dünyasında yaşanan olumsuz gelişmeleri kafaya çok takan başaklar stres ve depresyon durumu yaşayıp psikolojileri bozulabilir. Sorunları kafaya takmamaları sağlık ve beslenmeyi ihmal etmemeleri tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu

Terazi burçları bugün güzel hir gün geçirebilir. Her şey istedikleri gibi gidebilir. İş dünyasında işleri kısa sürede bitirip kendilerine vakit ayırmak için zaman yaratabilirler. Bugün çok önemli başarılar elde edip iş arkadaşlarının ve patronunun taktirini kazanabilirler. Azimli ve kararlı olarak uzun zamandır çözüm bekleyen bir sorunu çözüme kavuşturabilirler. İş dünyasında yaşanan olumlu hava ekonomik hayatlarına olumlu yansıyabilir. Bazı borçları bugün kapatabilirler. Harcamalara dikkat etmeleri tavsiye edilir.

6- İkizler Burcu

İkizler burçları bugün üzücü bir haber alabilir. Bu haber ikizler burcunun iç dünyasında küçük depremler yaratabilir. Güne olumsuz duygular ile başlayabilir. Tüm olumsuz durumlara rağmen çalışkan ve azimli tutumları ile iş dünyasında başarılı sonuçlar elde edebilirler. Aşk hayatında durgun bir gün geçirebilirler. Çok önemli bir daveti geri çevirebilirler. Bugün bir çok konuda isteksiz bir görüntü çizebilirler. Can sıkıntısını alışveriş ile düzeltmek isteyebilirler. Harcama konusunda bütçeyi zorlayan harcamalar yapabilirler. Uzun zamandır almak istedikleri bir şeyi bugün alabilirler. Üzerindeki negatif havayı atmaları ve ekonomik dengeyi korumaya özen göstermeleri tavsiye edilir.

7- Yay Burcu

Yay burçları bugün hir takım kültürel faliyetlere katılabilirler. Çok önemli bir davet alabilirler. Bu davette çok önemli insanlarla tanışıp hayatlarına ilişkin önemli kararlar alabilirler. Ortamda pozitif enerji yaratıp dikkat çekip, tüm beğeni ve taktirleri üstünde toplayabilirler. Fikirlerini ifade ederken kırıcı olabilirler. Güçlü mizah anlayışı ile insanları kendine hayran bırakabilirler. Hafta sonu planlarını bugünden yapabilirler. Çok önemli firsatlar elde edip bunları çok iyi değerlendirebilirler. Kendilerini ifade etme konusunda çok başarılı olacakları bir gün geçirebilir. Anın tadını çıkarıp kırıcı olmamaya özen göstermeleri tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu

Boğa burçları bugün gergin ve stresli bir gün geçirebilirler. Yanlış anlaşılan boğalar yapmadıkları bir işle suçlanabilirler. Kendilerini ifade etme ve aklanma konusunda zorluk yaşayabilir. Yanlış yerde yanlış cümleler kullanıp haklı iken haksız pozisyona düşebilirler. Kendilerini yalnız hissedip sığınak bir dost arayışına girebililer. Konuşkan boğalar çok konuşarak çok hata yapabilirler. Gergin tavırlarını aşk hayatına yansıtıp ilişkileri bozabilir. Bugün çok dikkatli olmaları gereken bir gün olabilir. Sorunları büyümeden sağduyulu olmaları tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu

Aslan burçları bugün sevdiklerine bazı konularda hayır diyebilir. Duygu ve düşüncelerini ifade ederken kırıcı bir uslüp kullanabilir. Sevdikleri ile arasına dikenler çekebilirler. Prensiplerine son derece bağlı olan aslanlar bu huylarından taviz vermemek adına sevdiklerini üzebilirler. Maddi konularda sıkıntılı bir dönem geçiren aslanlar harcama konusunda tutumlu olmayı abartabilirler. Bu durum çevrelerinde cimri biri gibi algılanmalarına neden olabilir. Duygy ve düşünceleri ifade ederken daha şeffaf olmaları tavsiye edilir.

10- Akrep Burcu

Akrep burçları bugün çok önemli haberler alabilirler. Çok önemli sorunları geride bırakabilir. Bozulmuş ekonomik yapıları bazı güzel haberlerle düzelebilir. Kendilerine yeni bir ekonomik kaynak elde edebilir. Uzun zamandır kontrollü ekonomik harcamaların bugün meyvesini alabilirler. Sağlık durumu düzelen akrepler bugün enerjik yapıları ile çevrelerine pozitif enerji saçabilirler. İş dünyasında önemli başarı elde edip tüm dikkatleri üzerine çekebilirler. Güzel ve anlamlı bir günü iyi değerlendirip tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu

Yengeç burçları bugün işkolik bir yapıya bürünüp sevdiklerini ihmal edebilirler. Biriktirdikleri işleri bugün bitirmek adına fazla mesai yapabilirler. Bazı işler çıkmaza girebilir. İş dünyası bütün enerjilerini alabilir. Eve iş götürmemek adına hızlı çalışan yengeçler bugün dikkat toplamada zorlanabilir. Ciddi sağlık sorunu ile karşı karşıya kalabilirler. Kendilerini ve sevdiklerini ihmal eden yengeçler bugün çevrelerine negatif enerji yükleyebilir. İş dünyasından uzaklaşıp kafalarını toplamaları ve sevdiklerini ihmal etmemeleri tavsiye edilir.

12- Oğlak Burcu

Oğlak burçları aşk yaşamından önemli gelişmeler yaşayabilirler. Bugün yeni birisi ile tanışabilirler. Duygusal yönden hareketli ve canlı bir gn geçirebilirler. Heyecanlı olacakları güzel bir gün geçirebilirler. Çok önemli bir davette bulunup duygusal yaşamına yön verecek birisi ile tanışabilirler. Çok konuşarak kendilerini ifade etmeye çalışan oğlak burçları hata yapabilirler. Bazı konularda yanlış anlaşılabilirler. Erken duygusal açılımda bulunmamaları tavsiye edilir. Dikkatli olup hata yapmamaya dikkat etmeleri gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz