Home Moda Günlük Burç Yorumları ( 10 Mayıs 2018 Perşembe)

Günlük Burç Yorumları ( 10 Mayıs 2018 Perşembe)

0

KOÇ BURCU
Koçlar bugün ciddi sağlık sorunları ile mücadele edebilir. Dengesiz ve düzensiz beslenen koçlar bugün mide ve bağırsak sorunları yaşayabilir. İş dünyasında beklenmedik gelişmeler gerçekleşebilir. Bazı işler kendiliğinden yoluna girebilir. İş biriktirme ve yarım bırakma huyları yüzünden gerginlikler yaşanabilir. Adapte olma ve organize olma konularında sıkıntı çekebilirler. Sağlıklarını ihmal etmeden işlerine daha sıkı sarılmaları tavsiye edilir.

KOVA BURCU
Kovalar bugün günü enerji dolu ve canlı geçirebilir. İş dünyasındaki hareketli yaşam sosyal yaşamlarına taşınabilir. Günün sonunda önemli davetler alabilir. Yeni kişiliklerle tanışmak farklı ortamlara girmek kovalara iyi gelebilir. Kovalar bugün günah çıkarıp bazı suçlarını itiraf edebilirler. Sosyal ortamları ile olumlu iletişim kuran kovalar bugün beğeni ve taktir toplayabilir. Dürüst olmaları bugün kovaları ortamda yükseltebilir.

BALIK BURCU
Balıklar bugün dengesiz ve tutarsız hareketler ile çevrelerinin dikkatini çekebilir. Kendileri ile çelişebilirler. Balıklar bugün yanlış kararlar alabilirler. Bu kararların derin pişmanlığını yaşayabilir. Fikir danışmak için bir yakın arkadaşının kapısını çalabilir. Balıklar bugün ifade zorluğu çekebilir. Kendilerini net bir şekilde ifade edemeyen balıklar yanlış anlaşılabilirler. Karar alma aşamasında dikkati olup çevresindeki insanların fikirlerini alması tavsiye edilir.

BAŞAK BURCU
Başaklar bugün zamanı etkili ve verimli kullanarak kısa sürede birçok işi başarabilir. İş dünyasında biriken ve çözüm bekleyen işler bugün neticeye kavuşabilir. Önemli teklifler alabilirler. Ekonomik anlamda başaklar bugün zorlanabilir. Harcama konusunda bugün ölçüyü kaçırabilirler. Gelir ve gider arasındaki dengesizlik başaklara ödeme güçlüğü çıkartabilir. Maddi konularda ölçülü olmaları tavsiye edilir.

TERAZİ BURCU
Teraziler bugün sevdiklerini üzebilirler. Sevdikleri ile fikir ayrılığına düşebilirler. Fikirlerini karşı tarafa ifade ederken kırıcı olabilirler. Duygularını kontrol etmede güçlük çekebilirler. Teraziler bugün yanlış anlaşılabilir. Aşk hayatında tehlike çanları çalabilir. Bugün sevdiklerini üzüp aşk hayatlarını çıkmaza sokabilirler. Duygusal konularda daha hassas olup dikkat etmeleri tavsiye edilir.

İKİZLER BURCU
İkizler bugün çok önemli misafirleri evlerinde konuk edebilir. Önceden planlanmış bir organizasyona katılabilirler. Sosyal anlamda hareketli bir gün geçiren ikizler bugün enerjilerini doğru kullanma konusunda sıkıntı çekebilir. Günün sonunda eve bitkin gelebilirler. Akşam önemli misafirleri ağırlayabilir. Bu buluşma ikizlere bazı fırsatların kapısını aşabilir. Farklı kişilerle bir araya gelen ikizler bugün mutlu ve keyifli bir gün geçirebilir.

YAY BURCU
Yaylar bugün sinirlerine hakim olma konusunda güçlük çekebilir. Bazı gelişmeler yayların sinirini bozabilir. Büyük haksızlığa uğrayabilirler. Haklarını arama noktasında sağlıklı adımlar atamayabilir. İçindeki öfkeyi dışa vurup topluma ve çevrelerine negatif enerji yayabilirler. Bugün yaylar çekilmez birisi haline gelebilir. Yalnız kalmak isteyebilirler. Bazı davetleri geri çevirebilirler. İş dünyasında verimsiz ve isteksiz bir görünüm sergileyebilirler. Bir an önce içinde bulundukları bu olumsuz durumdan çıkıp hayata sıkı bağlanmaları tavsiye edilir.

BOĞA BURCU
Boğalar bugün hayat dolu ve neşeli bir gün geçirebilir. Güzel haberler alabilirler. İş ve aşk hayatında olumlu gelişmeler meydana gelebilir. İş hayatında yeni fırsatlar elde edebilir. Aşk hayatında duygularına karşılık bulabilirler. Bugün kendilerini çok güzel ifade edebilirler. Sosyal yaşam hareketli geçebilir. Önemli davetler alabilir. Boğalar için bugünün çok güzel geçmesi bekleniyor.

ASLAN BURCU
Aslanlar bugün iş dünyasında riskli ve cesur adımlar atabilirler. İş bitirici özellikleri ile bugün çok önemli sorunları geride bırakabilirler. Problem çözme yeteneği gelişmiş olan aslanlar bugün çok önemli sorunların çözümünün baş aktörü olabilirler. İş yerinde dikkat çekebilirler. Çalışkan özellikleri ile çevrelerinde olumlu izlenim uyandırabilirler. Aslanlar bugün maddi konularda ölçüyü elden bırakıp açılabilirler.

AKREP BURCU
Akrepler bugün intikam duygusu ile bazı yanlışlar yapabilirler. Duygularına yenik düşüp olumsuz davranışlarda bulunabilirler. Hırs ve öfke bugün akreplerin mantığını devre dışı bırakabilir. Duygularını kontrol edemeyen akrepler bugün kırıcı olabilir. Çevrelerine negatif enerji saçan akrepler bugün bazı kesimlerce dışlanabilir. İş dünyasında verimsiz bir gün geçiren akreplerin bir an önce bu olumsuz havadan sıyrılmaları tavsiye edilir.

YENGEÇ BURCU
Yengeçler bugün küçük seyahate çıkabilir. İş dünyasındaki Sürpriz gelişmeler yengeçlere küçük seyahatler yaptırabilir. İş teklifleri alabilirler. Yengeçler bugün maddi açıdan kazançlı bir gün geçirebilir. Uzun zamandır erteledikleri bazı alışverişleri bugün gerçekleştirebilirler. Maddi durumları düzelen yengeçler sevdiklerine küçük sürprizler yapabilir. Yengeçler bugün hayatta bazı önemli kusurlarını telafi etmek için fırsat elde edebilirler.

OĞLAK BURCU
Oğlaklar bugün önemli fırsatlar elde edip bu fırsatlardan bazılarını kolayca harcayabilir. Oğlaklar bugün önemli kararlar alabilir. Hayatlarına yön verecek kararlar alırken kendilerini yalnız hissedebilirler. Duyguları ile mantığı bugün oğlakları köşeye sıkıştırabilir. Duygu kontrolünde zorlanan oğlaklar bugün sevdiklerini üzebilir. Kırıcı olabilir ve kendilerini doğru biçimde ifade edemeyebilir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version