Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (10 Haziran 2018 Pazar)

Günlük Burç Yorumları (10 Haziran 2018 Pazar)

-

KOÇ:
Koç burçları bugün verimli ve kazaçlı bir gün geçirebilir. Yeni iş ve proje teklifi alabilirler. Bazı fırsatlar maddi imkan yetersizliği yüzünden kaçabilir. Koçlar bugün büyük düşünüp büyük oynayabilir. Dikkatli ve titiz olmaları bugün bazı sorunların yaşanmadan bitmesine neden olabilir. Hızlı kararlar alıp bunun pişmanlığını derinden yaşayabilir. Günü iyi değerlendirip karar alırken bir daha düşünmeleri tavsiye edilir.

KOVA:
Kova burçları bugün yetenekli oldukları bir alanda kolayca öne çıkabilirler. Kovalar bugün mühim meselelerle uğraşabilir. Sorunlar kovaların bütün enerjisini alabilir. Mücadele ruhunu kaybedip kolay pes eden balıklar bugün çevrelerinden tepki alabilir. Teslimiyetçi yapıları korkaklık ve tembellik olarak değerlendirilebilir. Rutin hayat kovaları bugün boğabilir. Yeni heyecan arayışına yönelebilirler.

BALIK:
Balık burçları bugün bazı duygusal konularda açlık çekebilir. Özlem duygusunu yoğun ve derinlerde yaşayabilir. Geçmişe yaşanan güzel günlere özlem duyabilir. Geçmişine bağlı yaşayan balıklar gerçek hayattan kopabilirler. Öfkelerine hakim olma konusunda zorlanan balıklar öfkeli halleri ile çekilmez birisi olabilir. Balıklar ani ve dengesiz tepkilerle sevdiklerini üzüp şaşırtabilirler

BAŞAK:
Başak burçları bugün hayata pozitif başlayabilir. Enerjilerini doğru yerde doğru biçimde sarfedip önemli başarılara imza atabilir. Bugün hayat tam da başakların istediği gibi gidebilir. Aşk hayatındaki fırtına bugün son bulabilir. Maddi kaynak arayışları bugün sona erebilir. Sosyal yaşamda hareketli bir gün geçirebilir. Ciddi yatırımlar yapabilir. Dostlarla aradaki buzlar bugün eriyebilir. Günün tadını çıkarıp iyi değerlendirin.

TERAZİ:
Terazi burçları bugün maddi konularda ölçü ve sınırları zorlayabilir. İhtiyacları karşılamak adına alışverişe çıkıp bir dizi gereksiz harcama yapabilirler. Azalan gelire karşı artan harcamalar terazileri ay ortasında sıkıntıya sokabilir. Parasal konularda aile bireyleri ilc ciddi sorunlar yaşayabilir. Bugün iş dünyasında bazı girişimleri başarısızlıkla sonuçlanabilir. Karamsar ve ümitsizliğe kapılıp kolay pes edebilirler.

İKİZLER:
İkizler burcu bugün önemli sağlık sorunları ile uğraşabilir. Yakın bir sevdiği hastalanabilir. Tüm günü hastane koridorlarında geçirebilir. İkizler bugün duygusal yönden çok hassas ve kırılgan olabilir. Sevdiklerinden bekledikleri inceliği görememek ikizleri üzebilir. Sevdiklerini bir başkası ile kıyaslayıp beklenti çıtasını yukarıda tutan ikizler bu yapıları ile kolay kolay mutlu olamazlar.

YAY:
Yay burçları bugün tüm zamanını hatalarını telafi etmek için harcayabilir. Yaylar çok önemli yanlışlar yapabilirler. Neyseki yaptıkları hatayı farkedip vakit kaybetmeden düzeltmeye çalışabilirler. Sakinliğini korumakta zorlanan yaylar bugün kırıcı sözler kullanabilir. Sevdiklerine karşı çok ağır konuşabilirler. Yaylar bugün romantik yaşamdan kopup gerçekci bir yaşam sürebilir.

BOĞA:
Boğa burçları bugün şiddetli baş ağrısı çekebilir. Yoğun iş temposu ve stresli yaşam boğalarda baş ağrısına neden olabilir. Dinlenmeden işleri kısa sürede bitirmek isteyen boğalar yoğun çalışabilir. Hızlı ve aceleci olmak işlerin istenen düzeyde yspılmasına engel olabilir. Patronlar hızlı çalışmayı yanlış değerlendirebilir. Boğalar bugün yanlış anlaşılabilirler. Kendilerini ifade etmek istemeyen boğalar bugün içekapanıp kendi haline kalmak isteyebilir.

ASLAN:
Aslan burçları bugün rahat bir gün geçirebilir. İşleri vaktinde bitiren aslanlar bugün tüm zamanını kendine ve sevdiklerine ayırabilir. Şehrin gürültüsünden uzak bir yere pikniğe ve kafa dinlemeye gidebilirler. Aslanlar bugün enerji toplayıp haftaya bomba gibi bir giriş yapabilir. Sevdiklerini küçük süprizlerle mutlu edebilirler. Maddi konularda bugün ölçülü hir harcama yapan aslanlar kısa sürede eski günlerine geri dönebilir. Yeni kaynak arayışına bugün ara verebilir.

AKREP:
Akrep burçları bugün aşk acısı çekebilir. Duygusal girişimlerde bulunup olumsuz cevap alabilir. Net olma ve kendini doğru ifade etmede başarılı olan akrepler sevdiklerini bugün etkileme konusunds yetersiz kalabilir. Sevdikleri ile ciddi fikir uyuşmazlığı yaşayan akrepler bugün bunu farkedip kendilerine yeni rota belirleyebilirler. Duygusal çöküntüye girip yeni aşk arayışına yönelebilirler. Acele etme ve dikkatsiz olmaları akreplere bugün sıkıntılar yaşatabilir.

YENGEÇ:
Yengeç burçları bugün şık ve zarif görüntüleri ile çevresindeki insanları kolay büyüleyebilirler. Çevresinden olumlu tepkiler alan yengeçler bugün şen ve şakrak bir gün geçirebilirler. Ortama renk ve ahenk katan yengeçler bugün hoş sohbetlere dahil olabilirler. Bugün bütün olumsuz duygulardan arınabilirler. Yengeçler bugün hayata yeniden gelmiş gibi saf temiz ve enerji dolu bir gün geçirebilir. Yakaladıkları bu olumlu havayı uzun süre muhafaza etmeleri tavsiye edilir.

OĞLAK:
Oğlak burçları bugün radikal kararlar alabilirler. Hayatlarına yön verecek ciddi kararlar alabilirler. Hayata ve insanlara bakış açıları değişen oğlaklar daha garantici bir yapıya kavuşabilir. İnsanlara şüpheci yaklaşmaları ve güvensiz olmaları çevrelerinden olumsuz tepkiler almasına neden olabilir. Oğlaklar bugün itici bir kişilik yapısı ile insanlardan kendini uzaklaştırabilir. Şüpheciliği dengede tutup insanlara daha ılımlı yaklaşmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz