Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (1 Mayıs 2018 Salı )

Günlük Burç Yorumları (1 Mayıs 2018 Salı )

-

1- Koç Burcu
Koç burçları bugün anlayış ve hoşgörüde okyanus gibi olabilir. Sakin ve dingin yapıları ile çevresindeki insanlar için güvenli bir sığınak olabilir. Sorunların çözümünde bugün kilit rollerde yer alabilir. Bugün çevrelerine pozitif enseji yayan koçlar çevreleri tarafından taktirle karşılanabilir. İstikametini bozmadan bu yolda ilerlemeye devam etmeleri tavsiye edilir.

2- Kova Burcu
Kova burçları bugün bir takım yanlış kararlar alabilir bunun sonucunda derin üzüntü ve pişmanlıklar yaşayabilir. Bazı beklenmedik gelişmeler bugün kovalara keyifsiz bir gün geçirtebilir. Açık ve şeffaf olma konusunda yetersiz kalan kovalar bugün tutarsız davranışlar sergileyebilir. Bu durun yanlış anlamalarına ve toplum dışına itilmelerine neden olabilir. Karar alma konuaunda bir uzmana danışıp fikir alışverişinde bulunmaları tavsiye edilir.

3- Balık Burcu
Balık burçları bugün enerji ve dinamik bir yapıya sahip olabilir. Tüm vakitlerini sevdiklerine ayırabilir. İş dünyasına ara verip kısa bir tatil yapabilirler. Bu tatil balıkları ekonomik olarak zor duruma sokabilir. Açılmayı seven balıklar bugün maddi ödeme güçlüğü çekebilir enerjilerini doğru yere aktarıp ekonomik dengeyi bozmamaya özen göstermeleri tavsiye edilir.

4- Başak Burcu
Başak burçları bugün önemli sağlık sorunları ile uğraşabilir. Sosyal ve iş yaşam yoğunluğuna dalan başaklar bu günlerde kendilerini ihmal edebilir. Ciddi sağlık sorunları Başakların bugün yaşam kakitesini düşürebilir. Bazı organizasyonlar iptal olabilir. Günün büyük bir bölümü hastanede geçebilir. Doktor tavsiyesine uymakta inat edebilir sevdiklerini bu konuda üzebilirler. Sağlık açısından iyi dinlenip bir an önce toparlanmaları gerekir.

5- Terazi Burcu
Terazi burçları bugün bir takım başarısız girişimlerde bulunabilirler. Girişimlerinde başarısız olan terazilerin umutları kırılıp erken pes edebilirler. Bugün içindeki mücadele ruhunu kaybedebilir. İş dünyasında pasif ve edilgen yapıları ile çevrelerine negatif enerji yayabilirler. Küçük tartışma içine girebililer. Aşk hayatında yeni dönem başlarken ekonomide tehlikeli çanları çalabilir.

6- İkizler Burcu
İkizler burçları bugün çılgınlar gibi eğlenip üzerindeki negatif havadan kurtulabilir. Bugün güzel bir piknik ya da gezi organizasyonuna katılabilir. Sevdiklerine zaman ayırıp kırdıkları kalpleri tamir edebilirler. Bugün önemli fırsatlar elde edebilir. İşler yoluna girmesi ikizlerin ekonomik durumunu düzeltebilir. İkizler bugünün tadını çıkarın her şey istediğiniz gibi olabilir.

7- Yay Burcu
Yay burçları bugün çileden çıkıp öfke patlaması yaşayabilir. Duygularına özellikle öfkesine hakim olma konusunda zorlanabilir. Haksız yere suçlanan yaylar bu suçlama ile ağır bedeller ödemek zorunda kalabilir. Gergin geçen günün sonunda bazı firsatlar göz göre göre kaçabilir. Öfkelerine hakim olup olaylara daha sakin ve mantıklı yaklaşmaları tavsiye edilir. Aksi taktirde olaylar tüm yaşantınızı olumsuz etkileyebilir.

8- Boğa Burcu
Boğa burçları bugün ev ve iş yerlerinde süpriz misafirler ağırlayabilir. Bugün bazı gelişmeler boğaların aşk hayatına yön verebilir. Teklifleri olumlu sonuçlanabilir. Geleceğe yönelik bazı planlar bugün atılabilir. Bugün pozitif enerjilerini sevdiklerine ve çevrelerine çok iyi yansıtan boğalar herkes tarafından çok sevilebilir. Maddi açıdan harcamanın bol olup açılacakları bir gün olabilir. Maddiyat konusunda ölçüyü elden bırakmamaları tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu
Aslan burçları bugün girişimci özellikleri ile kısa sürede bir çok işi bitirebilir. Yarım kalmış kabuk bağlamış sorunlar bugün çözülebilir. Verimli ve çalışkan aslanlar bugün işleri erken bitirip erken paydos edebilir. Kemer sıkan aslanlar bugün yeni ekonomik gelir kaynakları elde edebilir. İşleri bir bir yoluna koyan aslanlar artık aşk yaşamında da aynı başarıyı göstermeleri gerekir. Bu konuda daha hassas ve duyarlı olmaları aşk yaşamına hareketlilik katabilir.
.
10- Akrep Burcu
Akrep burçları bugün küçük kazalar yapabilir. Dikkatsiz ve sakar olan akrepler bu kaza sonucu yaralanabilir. İş dünyasında bazı işler yarım kalabilir. Bazı projelerin rafa kaldırılması akreplerin ekonomik dengesini bozabilir. Harcama konusunda ölçüyü elden bırakan akrepler ay başına ödeme sıkıntısı ile giriş yapabilir. Maddi konularda ölçüyü elden bırakmadan dengeli bir yaşam sürmeleri tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu
Yengeç burçları bugün önemli görev ve sorumlulukları yerine getirebilir. Pozitif, girişken, atılgan ve yaratıcı özelliklerini iş dünyasına aktarıp harika işlere izma atabilir. Terfi ve taktir alabilecekleri bir gün olabilir. İş konum ve pozisyonu değişebilir. Güzel ve sevindirici haberler alabilirler. Duygularına bugün karşılık bulabilirler. Sevdiklerini bugün biraz kıskanıp kaprisler yapabilirler. Güzel ve verimli günün tadını çıkarıp duygularına hakim olmaları tavsiye edilir.

12- Oğlak Burcu
Oğlak burçları bugün kendini güçsüz ve halsiz hissedebilir. Eneejilerini yanlış yönetip erken bitirebilir. İsteksiz çalışmaları iş dünyasında negatif etkilere neden olabilir. Odaklanma ve problem çözme konusunda bugün yetersiz kalabilirler. Bazı fırsatlar bugün kaçırılabilir. Bazı davetler alsa da bugün bu davetlere katılmak istemeyecekler. İçinde bulundukları bu durumdan bir an önce kurtulup topalanmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz