Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (1 Haziran 2018 Cuma )

Günlük Burç Yorumları (1 Haziran 2018 Cuma )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün elindeki imkanları kullanarak ciddi başarılar elde edebilir. İşbirliği ve dayanışma içinde çalışan koçlar bugün uyumlu özellikleri ile çevresinin beğeni ve taktirini toplayabilirler. Sosyal yaşamda önemli davet ve toplantılar bugün iptal olabilir. Görev ve sorumluluklarını çok iyi bilen koçlar bugün iş dünyasında önemli sorunların çözümünde baş aktör olabilir. Koçlar bugün keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebilirler.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün konuşkan özellikleri ile ön plana çıkabilir. Duygu ve düşüncelerini zorlanmadan ifade edebilirler. Aşk hayatında istenmeyen bir takım olaylar yaşanabilir. Sabırlı olma ve sakinliği koruma noktasında bugün başarısız bir grafik çizebilirler. Sıcak ve cana yakın insanlarla bir araya gelen kovalar keyifli ve eğlenceli vakitler geçirebilirler. Israrcı olmaları çevreleri tarafından yadırganabilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün iş dünyasında zamanlama ve taktiksel hata yapabilirler. İşleri vaktinde yapma konusunda sıkıntı çekebilirler. Zamanı etkili ve verimli kullanamayan balıklar bazı işleri vakit yetmediği için erteleyebilir. Balıklar bugün bir takım olumsuz girişimlerde bulunabilir. Balıklar bugün azim ve mücadele gücünü yitirebilir. Çevrelerinden bekledikleri desteği bugün görmeyebilirler. Bu durum balıklarda hayal kırıklığı yaşatabilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün önemli teklifler alabilirler. Bu teklifler başakların hayat felsefesini değiştirebilir. Hayata bakış açıları değişebilir. Başaklar bugün çok konuşup sevdiklerini üzebilirler. Hatalarını düzeltme konusunda geç kalabilirler. Sakin ve rahat tavırları çevrelerince yanlış anlaşılabilirler. Başaklar bugün bazı sağlık sorunları yaşayabilir. Bu durum balıkları iş yaşamında çalışma sahasının dışına itebilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün güçlü ve sağlam karakter yapıları ile çevrelerinin beğenisini kazanabilir. Teraziler bugün önemli başarılar elde edebilirler. Bu başarılar ile övünmeleri çevrelerince hoş karşılanmayabilir. Kibir duygusu bugün terazilerin sevdiklerini üzebilir. Aşk hayatında bugün bazı küskünlükler yaşanabilir. Özür dilemek için fırsat kollayan teraziler bugün bu fırsatı elde edemeyebilir. Kibir duygusunu kontrol etmeleri tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün iyimser ve güçlü kişilik yapıları ile çevrelerini kendine hayran bırakabilir. Ciddi sorunlarla karşılaşan ikizler bugün sorunları aşıp büyük rahatlama yaşayabilir. Aile bireyleri arasında alınan bazı kararlara uymamaları evde sorun yaratabilir. Kurallar ve yasaklar ikizlerin dengesini bozabilir. Özgürlüklerine düşkün olan ikizler bugün bazı engellerle karşılaşıp küçük bir öfke patlaması yaşayabilirler.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün önemli sanatsal etkinlikler düzenleyebilirler. Eğitim hayatına şekil ve yön verecek kararlar alabilirler. Geleceğe yönelik ciddi atılımlar atabilirler. Birikimlerini yatırım yapmak için harcayabilirler. Kafasının dikine giden ve danışmadan iş yapan yaylar bugün yanlış kararlar alabilirler. Sakin olmaları gereken bir noktada sakinliğini kaybedebilirler. Aşk hayatı bugün ciddi yaralar alabilir. Önemli kararlar alırken çevrelerine danışmadan karar almaları tavsiye edilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün bazı yanlış adımlar atıp bu adımlarla çevrelerine ciddi zararlar verebilirler. Boğalar hızlı karar verip düşünceyi bugün devre dışı bırakabilirler. Boğalar bugün bireysel çalışıp önemli başarılar elde edebilirler. Gurupla çalışma ve işbirliği konularında eksiklikleri bulunan boğalar bugün bireysel özellikleri ile ön plana çıkabilirler. Parasal anlamda bugün yanlış harcamalar yapıp bütçe dengesini bozabilirler. Parayı yönetmekte bugün zorlanabilirler.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün kıskançlık duygusuna kapılabilirler. İş dünyasında başarı elde eden iş arkadaşını kıskanabilir. Olumsuz bir duygu olan kıskançlık duygusu akreplere bugün rekabet duygusu yükleyebilir. Çalışmalarına hız verip daha azimli ve mücadeleci olabilirler. Aslanlar bugün başarılı olmak adına ciddi fedakarlık yapabilirler. Aslanlar bugün iş dünyasında mesaiye kalabilirler. Yoğun iş temposu aslanlar ile sevdiklerinin arasını açabilirler.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün dağınık ve düzensiz olmaları nedeniyle hem ev hem de iş yerlerinde ciddi sorunlar yaşayabilirler. Düzensiz olmak akreplere bugün zaman kaybettirebilir. Aradıklarını bulamayan akrepler bugün sinirli bir yapıya kavuşabilir. Duyguları yoğun yaşayan akrepler bugün ani çıkışlar ile tüm dikkatlerini üzerine çekebilir. Beklenmedik gelişmeler akreplerin bugün moral düzeyini yükseltebilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün pozitif özellikleri ile çevresindeki insanlara umut aşılayabilir. Savaşmayı ve mücadele etmeyi seven yengeçler bugün önemli sorunları çözüme kavuşturabilir. Yengeçler bugün ciddi maddi kazançlar yaşayabilir. Yanlış adımlar atan yengeçler ay başına maddi sıkıntılar içinde girebilir. Gereksiz harcama yapan yengeçler bu özellikleri yüzünden yakın çevresinden tepki alabilirler. Maddi konularda ölçülü olup parayı iyi kontrol etmeleri tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün bazı sorunlarla savaşmak ve mücadele etmek yerine kaçabilirler. Bazı sorunları görmek istenmeyen oğlaklar bugün kolay pes edebilirler. Sorun çözme konusunda çevrenin desteğini almak istemeyen oğlaklar ciddi tepkiler alabilirler. Uzun süredir beklenen bir durum oğlakların istediği şekilde sonuçlanabilir. Hafta sonu için tatil planlarını bugün yapabilirler. Süpriz maddi girişler bugün oğlaklara harcama yaptırabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz