Ana SayfaCilt BakımıGül Suyu İle Cilt Temizliği

Gül Suyu İle Cilt Temizliği

-

Cilt temizliği uğraştırıcı olduğu kadar ekonomik olarak da külfetli bir iştir. Ama gül suyu ile hem doğal yollarla hem daha uygun bir maliyetle istediğiniz temiz cilde sahip olabilirsiniz. Gül suyu, cilt için kullanılan birçok güzellik ürünüyle kıyaslandığında tamamen doğal olmasının yanı sıra birçok cilt sorununa da çözüm olmaktadır.

Cilt temizliğinde kullanıldığı gibi ciltte oluşan lekelerin oluşumunu önlemede, daha önce oluşmuş olan lekelerin yok edilmesinde de kullanılmaktadır. Cildiniz yağlıysa ve sivilceleriniz varsa gül suyu sizin içinde uygun bir bakım maddesi olacaktır. Gül suyunu  düzenli kullandığınızda cildinizdeki sivilce sorununun sona erdiğini göreceksiniz. Tek yapmanız gereken biraz pamuk yardımıyla gül suyunu cildinize sürmek ve değişimi fark etmek olacaktır.

Ayrıca cildiniz eski gerginliğini kaybederek kırışıklıklar oluşmaya başladığında gül suyu kullanarak cildinizde oluşan kırışıklıklardan da kurtulduğunuzu fark edeceksiniz. Yorgunluğunuzu, uykusuzluğunuzu ele veren o gözaltı morlukları ve gözaltı torbalanması gibi bir probleminiz varsa gül suyu yine imdadınıza yetişiyor. Gözaltlarınızı gül suyu ile düzenli olarak temizlemek gözaltı sorunlarını çözmede en doğal yöntemlerden biridir.

Gül suyu, güzel kokusunun yanı sıra, mucizevi faydalarıyla kadınların kozmetik dünyasında yerini çoktan aldı. Cilt bakımındaki faydalarının yanı sıra kuru ve yıpranmış saçlarınız içinde gül suyu kullanarak muhteşem saçlara sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz