Ana SayfaMakyajGöz Rengine Göre Düğün Makyajı

Göz Rengine Göre Düğün Makyajı

-

Bir gelin imajında yüz görünümü çok önemlidir. Düğün boyunca ilginin merkezi olacak olan gelinin makyajı, yüzünün güzelliğini vurgulayacak bir makyaj olmalıdır. 2018 makyaj trendlerine göre düğün makyajı; doğal, çekici ve bu iki niteliklerin uyumlu bir kombinasyonu olması gerekir.

Düğün Makyajı Önerileri

Düğün makyajı yapılırken, her gelin adayı kendi cilt rengine uygun olup olmadığını düşünmelidir. Cilt makyajının seçiminde, cildin, yüzün ve saçın rengi önemli faktörlerdir. Bu detayların göz önünde bulundurulması, sadece yüzü daha güzel göstermekle kalmaz, aynı zamanda elbiseye, saç stiline ve aksesuarlara da uyar.

Düğün makyajı 2018

Ela Gözler

Ela gözler için düğün makyajı

Ela gözler derinliği ve ifade gücü ile tanınır, bu nedenle düğün makyajı gibi klasik makyaj çeşitleri ela gözler için çok uygundur. Göz farında renklerin kısıtlaması yoktur, yalnızca turuncu ve pembe renkler seçeneklerin dışında tutulmalıdır.

Yeşil Gözler

Yeşil gözler için düğün makyajı

Yeşil gözleriniz varsa; mor, altın rengi, menekşe, bakir ve mavi gibi göz farı renklerini seçebilirsiniz. Parlak bir makyaj istiyorsanız, kıyafetinize uyacak bir seçim yapın. Dudaklara gelince, mercan, pembe ve şeftali tonlarında rujlar uygun bir seçim olacak.

Mavi Gözler

Mavi gibi parlak ve güzel  bir göz rengine sahip olanların, gözlerini odak noktası yapmaları gerekiyor. Mavi gözlerin ana kuralı, zarafet ve inceliktir. Gözlerinizin doğal güzelliğini vurgulamak için düğününüzde, pembe ve mor tonlarında bir makyaj tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz