Ana SayfaTeknolojiGörünüşünüze Renk Katacak 6 Mükemmel Uygulama

Görünüşünüze Renk Katacak 6 Mükemmel Uygulama

-

Eskiden görünüşünü değiştirmek için saatlerce uğraşmanız ve kendi üzerinizde çeşitli deneyler yapmanız gerekirdi. Oysaki günümüz teknolojisi artık görünüşünüze renk katma konusunda oldukça başarılı. Bugün tek yapmanız gereken doğru uygulamayı telefonunuza yüklemek ve sadece kullanmak.

Sizin için bu faydalı uygulamaları ve yaptıkları değişiklikleri derledik.

YouCam Makeup

For iOS and Android

Bu uygulamaya çok fazla uzak kalmamanızı şiddetle tavsiye ederiz, aksi takdirde onsuz yaşayamayacağınızı göreceksiniz! 100 milyon indirme, programın inanılmaz popülaritesini açıkça ifade etmektedir. Rahat bir sabah selfiesini Victoria Secret fotoğraf çekimine dönüştürmek için eksiksiz bir araç seti sunar. Mevcut seçenekler arasında yüzün konturlarını değiştirme, renk hizalaması, diş beyazlatma ve gözlere veya dudaklara makyaj uygulanması sayılabilir. Üstelik uygulamanın kendi sosyal güzellik ağı da var.

Virtual Nail Salon

For iOS and 


Bu uygulamanın yardımıyla, çeşitli tırnak cilası renkleri ve manikür tasarımlarının parmaklarınızda nasıl görüneceğini öğrenebilirsiniz. Bunu yapmak için elinizin olduğu bir resim çekin veya galeriden bir resim yükleyin. Böylelikle, renk seçimi konusunda zorluk çekmeyecek ve doğal bir yardımcıya sahip olacaksınız. Bir dahaki sefere kullanmak için sabırsızlanabilirsiniz, bizden uyarması !

Hairstyle Makeover

For iOS


Bir kız için en zor seçeneklerden biri saç stilinin seçilmesidir. Bu gibi durumlarda, iki yaygın taktikten biri genellikle geçerlidir: ya son modaya uygun saç kesimini kopyalar (ve herkes gibi görünürsünüz) veya yıllarca aynı saç modelini kullanırsınız. Ancak, bu kullanışlı uygulama ile imajınızı güvenle değiştirebilir ve daha farklı seçenekler tercih edebilirsiniz.

Hair Сolor Сhanger

For iOS and Android


Günümüzde saç renginin değiştirilmesi çok kolay! Hair color changer uygulamasını indirerek bazı anlık denemeler yapabilirsiniz. Ve ebeveynlerinize veya arkadaşlarınıza bir şaka yapmak isterseniz, onlara kendinize ait bir fotoğraf gönderin … ve mümkünse çılgın olsun!

Perfect 365

For iOS and Android


Tek bir Instagram resmi uğruna makyajı neden bırakayım ki? Binlerce kız fotoğraflarda güzel görünmek için bu uygulamayı kullanıyor. Program, kızarıklarınızı yok ediyor , gözlerinizi daha etkili yapıyor ve dudaklarınızı daha sulu veya dolgun hale getirmenizi sağlıyor.

MyDressing

For Android


Bu uygulama ile, tüm elbiselerinizin resimlerini sanal giyinme odasına yükleyebilirsiniz. Dolabın gardırobunun arkasında kaybolacak hiçbir şey yok! Kıyafetlerin fotoğraflarını kolayca keserek yeni görünümler oluşturabilir ve ofiste otururken akşam kıyafetlerinizi seçebilirsiniz. Sosyal ağlarla entegrasyon, fikirlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz