Ana SayfaTeknolojiGoogle'da Aramamanız Gereken 10 Şey

Google’da Aramamanız Gereken 10 Şey

-

Çoğu durumda Google, ihtiyacınız olan bir şeyi aramanızda ve bulmanızda büyük bir yardım sağlayabilir. Ancak, bazen size karşı işleyebilir.
Necibe.com‘da, Google’den kaçınmanız gereken şeylerin bir listesini yaptı.

Belirtileriniz

Google'da Aramamanız Gereken 10 Şey

Her şeyden önce, sağlık sorunlarınız hakkında konuşalım. Bu tür içeriklerde uzmanlaşmış bir çok web sitesi vardır ve tabii ki çoğu tıbbi uzmanlar tarafından yönetilmiyor. Belirtilerinizin anlamını internette aramak size kesinlikle yardımcı olmayacaktır. Tam tersi – kendinizi daha kötü hissedeceksiniz ve panikleyeceksiniz. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa “Doktor Google” ı tercih etmeyiniz. Onun yerine gerçek bir doktora gitmenizde yarar var.

Suç olabilecek şeyler

Google'da Aramamanız Gereken 10 ŞeyPekala, öncelikle bu durum oldukça ciddi. ” Bomba nasıl yapılır? ” veya ” Uyuşturucu nasıl hazırlanır? “ gibi şeyleri merak edip arayabilirsiniz. Ancak güvenlik ve uyuşturucu kontrol hizmetlerinin daima bu tür aramaları izlediğini bilmelisiniz ve IP adresinizin böyle bir veritabanında görünür olacağından haberiniz olsun. Merak yüzünden başınızın derde girmesini istemezsiniz öyle değil mi ?

Kanser

Google'da Aramamanız Gereken 10 ŞeyÖncelikle sağlığınız hakkında ne kadar az şeyi kafanıza takarsanız okadar rahat uyursunuz. Kanserin ise bin bir türlü çeşidi vardır ve çoğu diğer hastalıklarda da görülebileceği gibi ufak semptomlarla ortaya çıkar. Çoğu kişi baş dönmesi, halsizlik, mide bulantısı vb gibi belirtileri hemen kansere yorar ve paniklemeye başlar. Aslında hiç alakası olmayan bu durum sizi psikolojik olarak etkiler ve bu da hiçbir zaman için iyi birşey değildir.

Tahta kuruları

Google'da Aramamanız Gereken 10 ŞeyMuhtemelen bu küçük canavarları duymuşsunuzdur, özellikle her türlü otel incelemelerinde oldukça bahsedilir. Ve belki bazılarınız zararlarını kendi cildinde tecrübe etmiştir. Ama şimdiye kadar tahta kurularının neye benzediğini hiç düşündün mü? Geceleri uykuya devam etmek istiyorsanız, bakmamanızda yarar var. Lütfen yapmayın.

Cilt Hastalıkları

Google'da Aramamanız Gereken 10 ŞeyCilde bağlı bir çok hastalık var ve bunların çoğu gerçekten kötü görünebiliyor. Bazı nedenlerden dolayı, hemen hemen hepsinin çevrimiçi görüntülerini bulabilirsiniz. Bununla birlikte, bu tür bir içeriği görmektense cahil olmanız çok daha iyidir, çünkü bu tür içerikler oldukça rahatsız edici olabiliyor. Lütfen genital enfeksiyonlara da bakmayın.

Sigara içilmiş akciğer

Google'da Aramamanız Gereken 10 ŞeyÇoğumuz sigara içiyor ve zaman zaman akciğerlerimize verdiğimiz zararlı sigara içimini düşünüyoruz. İnternet, ağır sigara içen anormal akciğer görüntüleriyle doludur ve muhtemelen ciddiye alabilir ve canınızı sıkabilirsiniz. Tabii ki, kurtulmak için güçlü bir motivasyona ihtiyaç duyarsanız bunu Google’da deneyebilirsiniz, ancak yapmamanız daha iyidir.

Tehlikeli hayvanlar

Google'da Aramamanız Gereken 10 ŞeyYeni fobiler edinmek istemiyorsanız böyle bir listeden uzak durun. Gezegenimizde çok korkunç hayvanlar vardır ve bazıları muhtemelen sizin bölgenizde var olabilirler. Dahası, böyle bir fobi edinmek, size seyahat etme fikirlerinize karşı cesaretinizi kırabilir. Bunun olmasını istemezsiniz, değil mi?

Adınız

Google'da Aramamanız Gereken 10 Şeyİnternet çağında gizliliğimizin korunamıyor olması büyük bir sır değil. Adınızı Google’da aratmaya çalışırsanız, muhtemelen bazı hoşa gitmeyen sonuçlara rastlarsınız. Kötü fotoğraflar, eski bilgiler, alakasız içerikler – ki biz bu tür şeyleri çok ciddiye alıyoruz. Böyle bir şey bulursanız, muhtemelen hepsini silmek isteyeceksiniz. Ancak, bu işlemlerin bütünü basit bir şey değil. Belki de oluruna bırakmalıyız ne dersiniz? Ya da sadece Google’a bakmamak iyi bir çözüm.

Siyah nokta temizleme

Google'da Aramamanız Gereken 10 ŞeyAçık konuşmak gerekirse bu biraz farklı. Kesinlikle sizi korkutmayacak veya başınıza belaya sokmayacak, ancak tüm zamanınızı alabilir. Çünkü kendinize hakım olamayacaksınız. Siyah nokta çıkarmaların bu kadar çok görsel doyum yaratmasına şaşırıyor olabilirsiniz ama gerçekten de öyle. Dolayısıyla bundan uzak durmanızı öneriyoruz.

Doğum videosu izleme

Google'da Aramamanız Gereken 10 ŞeyHepimiz bu tür sahneleri filmlerde izledik. Kadın yüksek sesle bağırıyor, doktorlar onu sakinleştirmeye çalışıyor – tüm bu olayların hepsi bir filmde bile stresli görünüyor. Bununla birlikte, doğum anının gerçekteki süreci yüzlerce kez daha rahatsız edicidir. Özellikle kadınların izlemesi tehlikelidir ve hatta çocuk sahibi olma konusunda cesaretini kırabilir. Bu yüzden aramaya bile kalkışmayın. Bu konu sezeryan doğum isteyenler için de geçerli.

O halde neyi arayacağız ?

Google'da Aramamanız Gereken 10 ŞeyTabiki bu listenin haricinde arayabileceğiniz binlerce konu mevcut. Tatsız şeyler aramak yerine, her zaman Google ile eğlenebilirsiniz. Öncelikle “neden”, “nasıl”, “ne” gibi şeyler ile başlayarak aramayı deneyin. En popüler aramaları gösterecektir ve birçok insanın ilgisini çekenler sizi şaşırtacaktır! Keyfini çıkarın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz