Home Beslenme Göbek Yağlarını Eriten Yiyecekler

Göbek Yağlarını Eriten Yiyecekler

0
Ölü Hücreler İçin Maske Önerileri

GÖBEK YAĞLARINA LİMON SUYU;

Kadınların yok etmek amacıyla büyük uğraşlar verdiği göbek yağları için tabiat ananın birbirinden ilginç kürleri bulunuyor.Hareket azlığı, şekerli yiyeceklerin aşırı tüketimi ve insilün dengesizliği nedeniyle ortaya çıkan göbek yağlarını yağlarını eritmek için limon suyu her zaman işe yarar.  Gözünüze hoş gelmeyen karın yağlarında mücadele ederken kullanabileceğiniz bir bitkide yeşil çaydır. Günde üç litre su içmenizde göbek yağlarından kurtulmanıza yardımcı olur.

SORUN TEK ÇARE  BOL;

Kadınların korkulu rüyası göbek yağları bitkisel çözümlerle artık sorun olmakdan çıkıyor.Hareketsizlik ve şekerli maddeler tüketmekden dolayı orta çıkan göbek yağları için ilk tavsiye limon suyu. Günlük yapacağınız egzersizlere ek olarak tüketeceğiniz limon suyu yağlarda kısa zamanda çözülmeye neden olacaktır.Yeşil çay ve soğan suyuda yağların erimesinde etkin bitkilerdendir.

YAĞLARI ERİTEN REÇETELER;

Göbek yağları için hazırlanan bir kaç kürde bu konudaki sıkıntınıza çare olabilir. Örneğin bir adet kırmızı biber, 500 gram susam yağı, rendelenmiş taze zencefil ve bir çay kaşığı biberiye yağı ile hazırlanacak karışım göbek yağlarını eritmek de etkilidir. Haşlanan kırmızı biber ve diğer malzemeler kavanozun içinde bir gün bekletilerek her gece masaj yapılarak bölgeye sürülür.Böylelikle karışımın içindeki etken maddeler göbek yağlarının erimesine neden olur.

Biberiye yağı, Susam yağı, limon suyu ve okaliptüs yağından edilen karışımda bölgesel yağlanmanın giderilmesinde kullanılan tariflerden biridir.

Her sabah aç karnına fındık büyüklüğündeki sandaloz sakızını ezerek bir çorba kaşığı elma sirkesi ile yutmanızda göbek yağlarının yok olmasında işe yarıyor. Her aktarda bulabileceğiniz Sandoloz sakızı  şeker tansiyon gibi bir cok hastalığada  iyi geliyor.

Son olarak bir tatlı kaşığı mate yaprağı, Biberiye, Kekik, Funda yaprağı ve yeşil çaydan oluşan karışımı yirmi dakikada kaynatarak gün içerisinde içmenin yağ yakımlarında fayda sağladığı da bilinmekde.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version