Ana SayfaGündemGeçmişten Bugüne Unutulmayan Magazin Haberleri

Geçmişten Bugüne Unutulmayan Magazin Haberleri

-

Ünlülerin ışıltılı hayatı insanların her zaman ilgisini çekmiştir. Bu yüzden magazin haberleri her zaman televizyonda en çok izlenen yayınlar arasında olmuştur. Ülkenin tarihine damga vuran kimi magazin olaylarına baktığımızda, birbirinden ilginç, gülünç haberlerle karşılaşıyoruz.

Birbirinden ilginç çiftler

Ülkedeki magazinsel olayların geçmişine baktığımızda, en çok ilgiyi ilginç çiftlerin çektiğini görüyoruz. Özellikle 2000’li yılların başında birbirinden ilginç çiftler, televizyon kanallarını uzun süre süsledi. Bunlar arasından ilk akla gelen, Ahu-Meriç çifti. Ünlü oyuncu Ahu Tuğba ile manken ve oyuncu Meriç Erkan’ın aşkları, tüm magazin programlarında konuşuluyordu. Özellikle Meriç Erkan’ın ilginç dansları ve ara ara ‘’Ahuuuu’’ şeklinde bağırması birçok kişiyi güldürmüştü. En az Ahu-Meriç  çifti kadar ilgi çeken diğer çiftler ise, Safiye-Faik, Ozan Orhon-Yeşim Erçetin, Tülin-Caner ikilileriydi.

Skandallar için yapılan magazin haberleri

Unutulmayan magazin haberleri arasında doğal olarak skandallar da büyük yer kaplıyor. Skandal deyince ilk akla gelen isimlerde biri Hande Ataizi. Hande Ataizi ile Sevda Demirel’in canlı yayında kavga etmesi ve Sevda Demirel’in Hande Ataizi’ne tokat atması uzun süre konuşulmuştur. Hande Ataizi’nin bir diğer unutulmaz skandalı ise, estetikli haliye magazincilere görüntülenmemek için kaçarken, tuvalet camına sıkışması.  Bir başka unutulmaz haber de Helin Avşar ile ilgili. Bir dönem adı sürekli skandallara karışan Helin Avşar’ın, bir çorbacının tuvaletinde bir erkekle seviştiği iddiaları uzun süre konuşulmuştu. Helin Avşar’ın ablası Hülya Avşar ile uzun süre evli kalan Kaya Çilingiroğlu’nun, Avşar’ı, Feraye Tanyolaç ile aldatması da uzun süre konuşulan bir magazin haberiydi. Tamer Karadağlı’ya otel odasında birlikte olduğu bir kadın tarafından tuzak kurulması ve sahnelerin basına sızması da gündemi uzun süre işgal etmişti. Çağla Şıkel’in, o dönem Yüksel Ak ile birlikte olan Şenol İpek’e tostumu yedim bekliyorum mesajı atması da unutulmayan olaylar arasında yerini hala kuruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz