Ana SayfaModaFüzo Pantolon Geri Dönüyor

Füzo Pantolon Geri Dönüyor

-

Füzo pantolonları bilenler bilir ama anti parantez kimileriyse o da nedir diye garipseyebilir. Eskiden yani 90’lı yıllarda moda olan füzolar 2018 yılında büyük retrosuyla karşımıza çıkıyor. Paris, Newyork, Roma, Milano moda haftalarında düzenlenen defilelerde füzoların moda olacağı bangır bangır teşhir edilmişti. Çok da fazla seveni olmayan bu pantolon türü (binici pantolonları) güzel dikiş ve kesimlere sahip olduğunda aslında hoş figürler çizebiliyor bayan silüetlerinde.

Diğer adı binici pantolon olan füzolar, altlarında bulunan gergili taban bantları sayesinde bacakları düzgün ve formda gösterebiliyor. Örneğin çarpık bacaklı bayanlar açısından büyük imkanlar yaratacak olan füzo pantolonlar, fazla ince bacaklı bayanlar tarafından doğru kullanıldığında büyük bir kurtarıcı olabilir. Çünkü kalın dokulu kumaşlıları bacakları oldukça dolgun ve düzgün göstermekte. Eğer sizde bacaklarınızın fiziksel görünümünden şikayetçiyseniz füzoları günlük ya da gece kuracağınız kombinlerinize rahatlıkla katabilirsiniz.

Füzo Pantolon Nasıl Kullanılmalı?

Füzoları; gömlekler, şık bluzanlar, hacimli tunik ya da hırkalarla özgürce kombinleyebilirsiniz. Ütü izli ya da önden dikişli formlarda seçtiğiniz füzo pantolonlar daima üzerinizde gergin duracak ve bacaklarınızda ki hiçbir bozukluğunu ele vermeyecektir.

Aynı zamanda ön kısmında fitilli – ütü izli füzo pantolonlar bacak boyunu uzun gösterir bu yüzden kısa bir boya sahipseniz düşünmeden kullanabilirsiniz. Füzo pantolonların bir giyiş stili var ki o da şöyle; bu pantolonların paçalarının uç noktasında bulunan bantları ayakkabı tabanınızın altından geçirerek kullanmanız gerekiyor.

Bu tür bantlı pantolonları dilerseniz sporlaştırarak ve dilerseniz şık- klasik vurgularda kullanabilirsiniz. Örneğin blazer ceketler her daim füzolarla giyilebilecek olan parçalardandır. Stilettolar, çizmeler, bootyler ya da kitten hiller. Dilediğiniz ayakkabıyla da en güzel şekilde  kombinleyebileceğinizi bilmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz