Ana SayfaModaAksesuarFile Çorap Trendi

File Çorap Trendi

-

İşte eril grubunun yüreğini hoplatacak ve giymesi cesaret isteyen bir moda parçası daha… Evet evet yanılmadınız file çoraplardan söz ediyoruz. İç gıcıklatma konusunda usta olan bu parçalar yüksek dozdaki albenisiyle yıllar yılı erotizmin mihenk taşını da oluşturmuşlardı. Ama şimdilerde devir değişti ve adeta bayanlar file çorap kullanırken adeta kombinlerle dalga geçiyorlar.

Bu arada hemen belirtelim ki her konuda olduğu gibi bu işinde bir kuralı var. Zira file çoraplar da çeşit çeşit. Örneğin basit kurallardan kullanım konusunda kısa boylulara siyah olanlarından ve mikro desenli olanlarından kullanmalarını öneriyoruz. Yok, bacaklarınız uzunsa tüm renkleri kullanabilirsiniz. Ama şunu da belirtmeliyiz ki; krem, pembe, ten rengi, vizon renkleri bu yıl pek bir trend.

File Çorabını Belden Göster!

File Çorap TrendiFile çorap deyince aklınıza sadece uzun olan modelleri gelmesin. Çünkü bu yıl kısa olanları da çok trend. Özellikle bu sene yırtık jean pantolon ya da şortlarınızın içinde vurgulayarak şakacı tavırlarda giymek pek bir popy… Şoset formundakileriyse spor ayakkabılarla giyebilirsiniz.

Öte yandan bu sene XL desenlilerine, kabartmalılarına, hatta 3 boyutlu kaneviçe formlu kabartmalı çiçek baskılılarına da kolayca erişebilirsiniz.  Amacınız tüm bakışları üzerinize çekmek ve seksilik konusunda top noktayı koymaksa deri etek ya da deri pantolonlarla da harika görünümler yakalayabilirsiniz. File Çorap Trendi

Yine paçaları kıvrılmış mom jeanslerle de daha sempatik bir şekilde kullanabilirsiniz. İşte size bir formül daha;  XL mega boyutlarda ki sweatshirtlerinizin altına, büyük ve hacimli triko kazak /elbiselerin altına ya da, oduncu formda gömlek elbiselerinizin altında file çorap kullanarak da ikonik tavırlar sergileyebilirsiniz.  File çoraplar kullanarak hırpani görünümler sergilemekse yılın ultra trendlerinden.

Öte yandan uzun file çorapları bele kadar çekerek düşük bel pantolon giymek ve bu şekilde bel frikiği vermek de senenin çılgın akımlarından. Göbek deliğinize taktığınız pearcinglerde bu işin olmazsa olmazlarından bilesiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz