Ana SayfaKişisel BakımEvde Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır

Evde Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır

-

Geçmişten günümüze bakıldığında vücudu tüylerden arındırma her zaman büyük bir problem haline gelmiştir. Bizler bu tüylerden geçici olarak değil kalıcı olarak kurtulmak için çeşitli yöntemlere başvurmuşuzdur. Artık teknoloji bu alana da el atmıştır. Evde kendiniz yapabileceğiniz ve kalıcı çözümler sunan lazer epilasyon yöntemini deneyebiliriz. Bu yöntem ile vücutta bulunan ve alınmasında problem yaşanan tüylerden kalıcı olarak kurtulabiliriz.

Epilasyon ve dikkat edilmesi gerekenler

Kısa süren araştırmaların ardından etkili yöntem sunan lazer epilasyon cihazı alınır. Cihazı kullanmadan önce kullanma kılavuzunun okunması gereklidir. Ürün içerisinde bulunan tablodan cilt tipinizi belirlemeniz gerekir. Özellikler uygulama yapacağımız bölgeyi tıraş etmemiz gerekir. Bu işlem üç dört saatte bir tekrarlanmalıdır. Her zaman vücudumuzda uygulama yapacağımız bölgeye uygun başlık kullanmalıyız.

Epilasyonu yaparken cilt tipine uygun ışık yoğunluğunu ayarlamamız gerekecektir. Kullanmak istediğiniz mod açıldıktan sonra cilt üzerine temas ettirerek atış düğmesine basarak işlemi tekrarlamalıyız. Yalnız dikkat edilmesi gereken başlıkları uygun bölgelere göre ayarlamak gerekir. Ve uygulama yapıldıktan sonra güneşlenmek istenilirse, uygulama güneşlendikten 48saat sonra yapılmalıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz