Home Moda Ünlüler Eski Eşiyle Yeniden Evlenen Ünlüler

Eski Eşiyle Yeniden Evlenen Ünlüler

0
Eski eşiyle yeniden evlenen ünlüler

Ünlüler dünyasında evlenip boşanmaların sayısı çok fazla. Öyle ki bazı evlilikler başlarken, ömrünün ne kadar olacağı ile ilgili kolayca tahminde bile bulunabiliyoruz. Bazen de çiftler anlaşamayıp boşanıyor ama bir süre sonra yeniden denemeye karar veriyorlar. Bu yazımızda, eski eşiyle yeniden evlenen ünlüleri derledik…

Gamze Özçelik- Uğur Pektaş

Listemizin ilk sırasında yakın bir tarihte nikah masasına oturmaya hazırlanan Gamze Özçelik, Uğur Pektaş çifti var. Arka Sokaklar setinde tanışan ve 2008 yılında dünyaevine giren çift, daha sonra bir erkek çocuk da dünyaya getirdiler. Evlilikler 4 yıl sürdükten sonra 2012 yılında yolları ayrılan çift, 5 yıllık ayrılığın ardından önümüzdeki günlerde yeniden nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Peki eski eşiyle yeniden evlenen ünlüler arasında başka kimler var?

Levent Kırca- Oya Başar

Onlar 1985 yılında evlenmiş ve iki çocuk sahibi olduktan sonra 2000 yılında anlaşmalı olarak boşanmışlardı. Ayrı kalmaya dayanamayan çift, bir yıl sonra yeniden nikah masasına oturma kararı aldı. Ancak ikinci denemeleri de başarılı olmadı ve bu kez 4 yılın ardından tekrar boşandılar.

Emel Sayın- İsmet Kasapoğlu

Emel Sayın, 21 yaşındayken İsmet Kasapoğlu ile dünyaevine girmiş, 9 yıl evli kaldıktan sonra anlaşmalı olarak boşanmışlardı. Ayrılıkları sadece 1 yıl süren Emel Sayın- İsmet Kasapoğlu çiftinin ikinci evliliği 3 yıl sürdü.

Muazzez Abacı- Hasan Heybetli

Eski eşiyle yeniden evlenen ünlülerden biri de Muazzez Abacı. Türk müziğinin usta ismi, 1976 yılında Hasan Heybetli ile dünya evine girdi. Onların evlilikleri 3 yıl sürdü ve 1980’de boşandılar. Aradan yıllar geçtikten sonra 1986 yeniden evlenen çift, 1993 yılında yollarını tekrar ayırdı.

Irmak Ünal- Emre Karabacak

2008 yılında aşk yaşayan Irmak Ünal- Emre Karabacak çifti, 2009 yılında yollarını ayırmıştı. Ayrılığa fazla uzun süre dayanamayan çift kısa bir süre sonra gelen barışma çiçekleri ile tekrar bir araya geldi ve 2010 yılında nikah masasına oturdular. İki çocuk sahibi olan çift, önümüzdeki günlerde boşanacak.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version