Home Moda Eşinizi Anlayın…

Eşinizi Anlayın…

Ne Sevdiğini Anla...

0
esinizi

Eşinizi Anlamaya Çalışmak Size Kendinizi Anlamanızı Kolaylaştırır. Aşkı, sevgiliniz veya eşiniz hakkında düşünmeniz gereken bazı şeyler.

1 İlk hareketi yapmayı düşünün. 21. yüzyıl, ama genelde erkeklerin önce kadınlara yaklaşması bekleniyor. Tabii ki, bazı kadınlar diğerlerinden daha cesur ve proaktiftir, bu yüzden önce o size sorarak sizi şaşırtabilir.

2 Kendine güvenin ve iyi bir mizah anlayışın var. Kadınlar bu nitelikleri takdir eder, özellikle de bir erkek arkadaşı veya eşi bulmak söz konusu olduğunda. Bu sizin olmadığınız bir kişi olmaya çalışmanız gerektiği anlamına gelmez, ancak bir kadını etkilemeye çalışırken bu özellikleri vurgulamak için çaba sarfedin.

3 Onu diğer kadınlarla karşılaştırmayın. Kadınlar kendilerini diğer kadınlarla çok sık ve genellikle kendi masraflarıyla karşılaştırırlar. Birçok kadın sonuç olarak görünüşlerinden memnun değiller. Süpermarkette yürüyüşe ya da alışverişe çıkarken makyaj yapabilirler, sadece ön görülebilir hissetmek için ihtiyaç duydukları için. Kendisi duygusal bağlamda aşağıdaysa, onun içsel değerini, ya da onu gördüğünüz yolu hatırlatmaya yardımcı olur.

4 Neyi sevdiğini anla. Sarılmalar mı, yoksa sözlü övgüler mi? Ona hangisi neyi sevdiğini hissettiriyor? Bu, sevginizi en çok takdir edeceğinizi bildiğiniz şekillerde göstermenize yardımcı olabilir.

5 Küçümseme olmadan nazik olun. Eğer kapıyı açık tutarsanız veya akşam yemeği için ödeme yapmayı teklif ederseniz, ölümsüz bir feminist bile bunu takdir edecektir. Ödemesine izin vermemesine rağmen, jest yine de takdir edilecektir. Nezaket ve hayırsever cinsiyetçilik arasındaki çizgi, ona yapamayacağı gibi davranıp tedavi etmediğinizdir. Örneğin, bir araba kapısını açarsanız küçümsemezsiniz çünkü onun bir prenses gibi hissetmesini istersiniz, çünkü bunu kendisinin yapamayacağını düşünmüyorsunuz.

6 Ona iltifat et. Her kadın bir süredir ne kadar güzel, akıllı ve tatlı olduğunu hatırlamayı sever. Bu özellikle, onunla ilgilendiğinize dair kanıtlara ihtiyacı olan romantik bir ortaklık için geçerlidir. Onu sevdiğini ona hatırlat.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version