Ana SayfaModaAksesuarEşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün Geçirmek

Eşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün Geçirmek

-

Görünüşe göre tüm kızlar erkek arkadaşlarının / kocalarının kıyafetlerini evin içinde giymeyi sever. Bunları giyerken rahat ve konforlu hissederler ve ait oldukları insanın sıcaklığını doyasıya yaşarlar.

Bu yazımızda Rufina’nın, kadınların dışarıda erkek kıyafetleri giyip giyemeyeceğine ve şık görünüp görünmeyeceğine karar vermek için yola koyulduğu serüveni anlatacağız. Deney, birkaç günlüğüne oldukça başarılıydı ve kocasının kıyafetleriyle oldukça güzel zamanlar geçirdi. Hadi onun ağzından hikayeyi dinleyelim!

Eşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün

İlk başta, bu fikir konusunda tereddütlü hissettim. Benim için, bir çok kız çocuğu gibi, erkek kıyafetlerini giymek, konuşulamayan bir tabuydu. Fakat aynı zamanda kadınsı eşyaları giymenin dışında neler yapılabileceğini merak ediyordum.
Neyse ki, hızlı bir şekilde kıyafetlere bakıp, stilist arkadaşım Elmira sayesinde bana uygun çözümler bulmayı başardım. Gardropu açtık ve kocamın kıyafetlerini çıkarttık. Ve sonra düzenlemeye, birleştirmeye, karıştırmaya ve denemeye başladık.

Birinci Gün

Eşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün
Elmira bu askeri tarz pantolonları seçtiğinde ve beni ilk davet ettiğinde parmaklarımla kesinlikle olmaz diyerek reddettim. Beni rapçi gibi göstereceklerini düşünmüştüm.
Ancak, sonucu gördükçe hoşuma gitmeye başladı ve pantolon çok büyük olmasına rağmen, bir kemer yardımıyla kolayca belimde tutabiliyordum. Özellikle yüksek topuklu ayakkabı ve hoş görünümlü bir tişörtle kombine edildiğinde gerçekten şık görünüyorlardı. Resmi bir şapka ile kombini tamamladık. Herkesin dikkatini çektiğimi hissettim ve hoşuma gitti.

İkinci Gün

Eşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün
Sweatshirt’lerin sadece pantolonlarla değil etekle de mükemmel şekilde gittiğini biliyor muydunuz? Ben bilmiyordum. Bir erkeğin kazağını giyme konusunda birkaç şüphelerim vardı. Temel olarak kadınlarınkilerden farklı değiller bunun farkındaydım. Erkekler bölümündeyseniz ve böyle bir kazak seviyorsanız, devam edin ve bir defa daha düşünmeden hemen satın alın!

Ayrıca bağcıklı bir bot seçimi benim için doğru tercihti. Bu bana sorarsanız kadınsı yapımı vurguladı. Şapkaya gelince – eğlencenin sınırı yok öyle değil mi?

Üçüncü Gün

Eşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün
Kocamın gardrobunda uzun zaman önce giymeyi bırakmış olduğu bir kot gömlek vardı. Marsala renkli kalem etekle giymeye karar verdim. Şaşırtıcı bir şekilde sonuç oldukça harika çıktı. Bence bu görünüm her fırsat için oldukça ideal.

İş yerinde bir meslektaşım bana gömleğimi nereden aldığımı sordu. Kocama ait olduğunu söylediğimde, bana inanmadı!

Dördüncü Gün

Eşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün
Ofiste zor bir günün ardından iş arkadaşlarım ve ben akşamı birlikte geçirmeye karar verdik. Karmaşık ve çok yönlü bir şeyler giymeye karar verdim. Elmira derhal ilginç bir haki renkli gömlek çıkardı ve belime bir düğümle bağlamamı önerdi. Aviator gözlük ve sıkı bir pantolon ile birlikte görüntü tamamlandı. Gerçekten çekici hissettim.

Kadın bölümünde iyi bir gömlek bulmak çok zor. Genel olarak fırfırlı veya çiçekli modellere rastlamak mümkün. Bu nedenle, bu özel giyim tarzı için, doğrudan erkek reyonuna gitmeye başlayın!

Beşinci Gün

Eşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün
Trençkotlar hem erkek hem de kadınlar tarafından giyilebilen başka bir giyim çeşididir. Kocamın kolları benden çok daha uzun, ama önemli değil. Ben sadece kolları sıvadım ve mükemmel ruhlarla dünyayı fethetmek için yola çıktım. Erkek kıyafeti, bana oldukça hoş duruyor!

Altıncı Gün

Eşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün
Bugün saçlarımı kıyafetlerle uyumlu olması için ve genel canlılık açısından açmaya karar verdim. Beni şaşırtmak için, Elmira çizgili kazak önerdi; bunun sadece denizcilerle bağlantılı bir şey olmadığını, aynı zamanda şık bir Fransız simgesi olduğunu belirtti. Bu tür kazaklar herkes için iyi görünür ve zıt çizgiler sayesinde yüzünüzü görsel olarak tazeleyebilirsiniz.

Şeritli kazakların özellikle mavi veya kırmızı nesnelerle iyi göründüğünü unutmayın.

Yedinci Gün

Eşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün
Kocanızın kazakları, şapkaları ve eşarpları herhangi bir çekinceye girmeden giyebileceğiniz şeylerin başında gelir!

Kazak biraz fazla büyükse önemli değil, bu yalnızca şıklığı artıracaktır. Ve bu arada, bazı nedenlerden dolayı, erkek kazakları her zaman daha sıcak ve rahat hissettirir. Başka bir deyişle, soğuk kış havası için mükemmel bir seçimdir!

Sekizinci Gün

Eşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün
Bugün işte önemli bir toplantı yok, bu nedenle Elmira ve ben rahat ve konforlu bir kıyafet için tekrar eşyalara bakmaya karar verdik. Bunun için bir erkek kaşmir süveri ve erkek kot pantolonu kullandık. Bu kıyafetler o kadar keyifli bir şekilde ferahtır ki, sizi hiçbir şekilde sıkmaz ve rahatsız etmez.

Dokuzuncu Gün

Eşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün
Ceketler en çok yönlü kıyafetlerden biridir. Elmira’ya göre, onlar her açıdan mükemmeldir ve neredeyse her şeye iyi gelir. Örneğin, topuklu ayakkabı ile kombine etmek, erkek arkadaş jeanleri ile giymek ve her şeyden önce güzel bir çantayla birleştirilen bir ceket, zarif ve rahat bir görünüm sağlar.

Arkadaşımın doğum günü partisine böyle bir kombinasyon denedim ve hiç kimse, spor giydiğim ceketin aslında kocamın olduğundan şüphelenmedi.

Onuncu Gün

Eşinin Kıyafetleri İle 10 Koca Gün
Deneyin son günü, gözlerim kocamın tertemiz beyaz gömleğine takıldı. Benim için çok büyük görünüyordu, ama bu dezavantajı, kollarını sıvayarak ve uzun olan kısmını eteğime sokarak bir avantaja dönüştürmeyi başarabildim. Bana göre, ortaya çıkan sonuç hem cüretkâr hem de şık görünüyordu – her çalışan kadın için mükemmel bir seçim!

Daha sonra biraz düşünerek büyük bir erkek saati seçtik. Genel imaja kırılganlık kattı.
Eh, meydan okuma şimdi tamamlandı ve sonuç olarak şunu söyleyebilirim ki: giydiğim tüm erkek kıyafetleri son derece rahat ve işlevsel haldeydi! Sırıtmadılar ya da giydiğim zaman üzerimde kötü durmadılar.

Önyargılarımızı “Ben bir kızım” hatları boyunca atmamız gerektiğini düşünüyorum, bu nedenle erkek giyim beni çirkinleştirecektir düşüncesinden olabildiğince uzaklaşmak gerek. Dişiliğimiz yüzeysel değildir, bu nedenle kocanızın eşyalarını giymeye karar verirseniz kaybolmaz. Bana sorarsanız, bu tür kıyafetler aslında hassasiyetimizin altını çizer.
Başkalarının gardrobuna ara sıra baskın yapmaktan çekinmeyin! Ayrıca erkekler bölümünü daha sık ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. (satış görevlilerinin tavsiyesine dikkat edin!). Artık bundan böyle yapacağım şey bu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz