Ana SayfaKadınErkeklerin Kadınlarda Aradığı 8 Özellik

Erkeklerin Kadınlarda Aradığı 8 Özellik

Kadınlarda Aranan Özellikler Nelerdir?

-

Kadın, ön planda olmayı ve eşsiz olmayı seven çok yönlü bir yaratıktır. Fakat bazen bunu yaparken küçük hatalar yapıyor olabilir ve partnerinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. O zaman ne duruyorsunuz hadi harekete geçme zamanı. Erkeklerin bir kadında hangi sekiz özelliği aradığını Necibe.com sizler için araştırdı. İşte erkeklerin sadık kalmayı tercih ettiği ve gözlerini sizden alamayacağı 8 özellik.

Güven ve gülümseme en önemli silahlarınızdan biri olarak kabul edilir, ancak kalbini ve zihnini kazanabileceğiniz başka şeyler de vardır. Aşağıda bahsedeceğimiz özellikleri gündelik yaşamınıza ve daha resmi formlara entegre edebilir, büyüleyici aynı zamanda son derece etkileyici bir stil elde edebilirsiniz.

Erkeklerin tercih ettiği 8 kadın özelliği nelerdir?

Uzun saçlar

Kadının uzun saçları daha kadınsı görünümüne katkıda bulunur ve kesinlikle çok güzel görünüm ve daha çekicilik sağlar. Tabi ki de bir sonraki “Rapunzel” olmak zorunda değilsiniz, sadece en azından saçlarınız biraz uzun olmalı, bu sizi çekici kılar ve sizin de çok daha güzel hissetmenizi sağlar.

Gülümseyin

Her erkeğin sevgilisinde nezaket, iyilik ve gülümsemesiyle parıldayan bir gülüş olmasını ister. Erkek arkadaşınızı gördüğünüz zaman ondan çekinmeyin ya da utanmamaya çalışmayın, ancak ona ilginizi dolaylı olarak göstermeniz için ona gülümseyin.

Doğru duruş

Bir kadının düz oturması veya dik durması doğal olarak karşısındaki insana, dinamik ve kendinden emin olduğunu gösterir. Bu iki öğe erkeğin ilgisini oldukça çok çeker bu şekilde davranmanız sizi daha iyi tanımak istemesine sebep olacaktır.

Özgüven

Herkesin kendine olan güveni, kusurlarını otomatik olarak ortadan kaldırır ve gözlerimizde güçlü aynı zamanda çekici gösterir. Başkalarının ne düşüneceğini umursamayın, kendinizi sevin ve bu şekilde gösterin.

Kıvrımlar

Bir kadının kıvrımları, bir erkek için son derece kadınsı ve seksidir. Her erkeğin bakışlarını döndürmesini sağlayan bir vücut şekline sahip olmayan, kişiliği olmayan son derece ince bir kadın yerine, kendine güvenen son derece çekici bir kadın tercih etmek isterler. Baktığı zaman işte bu diyeceği bir kadın.

Gözlerine bak

Birinin gözlerine baktığınızda, ona onun için orada olduğunuzu, onu duyduğunuzu ve size söyleyecekleri ile gerçekten ilgilendiğinizi gösterirsiniz. Bu basit numarayla ona karşı ilgili olduğunuzu gösterin ve nasıl etkili olacağını göreceksiniz.

Hafif makyaj

Aşırı makyaj yapmış kadınlar dışarıdan bakıldığında gerçekliğe uymayan belirsiz ve ciddiyetsiz bir görünüm sergilerler. Doğal bir şekilde makyaj yapmaya çalışın, yüzünüzün özelliklerini en güzel şekilde göründüğü gibi vurgulayın, olduğu gibi yüzünüzde çok fazla değişiklik yapmayın. Aşırıya kaçmayın ve istenen sonuçlara ters düşmeyin.

Kıyafetinizde kırmızıyı tercih edin

Kırmızı renk kadının dişi ve seksi tarafı ile iç içe geçmiştir. Bir erkekle dışarıda akşam yemeğine çıkıyorsanız kırmızı bir elbise tercih edin ve sizi görünce gözlerinin nasıl parlayacağını fark edeceksiniz.

Sizinle paylaştığım 8 kadın özelliği, bütün erkekler tarafından tercih ediliyor ve bu özelliklerle ilk buluşmanızda daha onu etkilemenize yardımcı olacaktır. Gülümseyin, kırmızı kıyafetler seçin ve makyajda aşırıya kaçmayın. Kendine güvenen, kibar bir kadın olun ve sizi tanıyan herkesin sizden etkileneceğinden emin olun.

Sizin de bizimle paylaşmak istediğiniz öneriler varsa bize yorum bırakabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz bizi arkadaşlarınıza tavsiye etmeyi unutmayın.

Kaynakediva

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz