Home Moda Erkekleri Etkilemek İçin Neler Yapmalısınız?

Erkekleri Etkilemek İçin Neler Yapmalısınız?

0
Erkekleri Etkilemek İçin Neler Yapmalısınız?

Aşk ve cinsellik, insanlık tarihi kadar eski iki olgudur. İnsanların hayatlarında çok önemli yer tutan bu konu, insanlar ne kadar modern hayata adapte de olsa, dünya ve teknoloji ne kadar değişse de önemini yitirmemiştir. İnsanların karşı cinsi etkilemek istemesi de oldukça doğaldır. Bu yüzden birçok kadın erkekleri etkilemek için etkili yolların neler olduğunu merak etmektedir.

Üstüne çok düşmeyin

Kadınların, erkekleri etkilemek konusunda ilk akıllarında bulundurması gereken konu, erkeklerin çok fazla üzerlerine düşen kadınlardan hoşlanmadıkları, hatta kaçmaya çalıştıklarıdır.  İnsanlar doğası gereği, kendilerine daha çok ilgi gösteren kişilerin peşinden çok fazla koşma gereği duymaz. Fakat kendisine yaklaşıp daha sonra geri çekilip bekleyenler daha çekici gelir. Bu yüzden erkeğe ilginizi bir defa gösterdikten sonra çok fazla üstüne düşmemeye çalışmak erkekleri etkilemek konusunda akılda bulundurulması gereken en önemli noktadır.

Temiz olun

Temiz olmak genelde kadınları etkilemeye çalışan erkeklere verilen bir tavsiye olsa da tam tersi durumlarda da mutlaka uyulması gereken bir tavsiyedir. İnsanlar evrimsel olarak, aşık olacakları kişiyi gelecekte kendilerine sağlıklı bir çocuk verebilme ve iyi aile kurabilme ihtimaline göre, istemsiz olarak seçerler. Temiz bir kadın da daha iyi bir anne adayı olarak gözükecektir. Bu yüzden, erkekleri etkilemek istiyorsanız mutlaka temiz olmalısınız.

Pozitif olun

Erkekler genelde etraflarına neşe saçan, gülen ve hayata olumlu bakan kadınlardan hoşlanır. Bu yüzden espri yapın, yapılan esprilere gülün, sürekli can sıkıcı şeylerden bahsetmeyin.

Erkekleri etkilemek için arkadaş gibi görünmeyin

İkili ilişkilerde en sık düşülen hata, şakalaşmanın, sohbetin dozunu ayarlayamayıp, flört evresine geçememektir.  İlgilinizi seçeceğiniz kelimeler, konuşacağınız konular ile belli etmelisiniz. Eğer bir süre sonra birbirinize geçmişteki sevgili deneyimleriniz gibi konulardan bahsetmeye başlarsınız, ya da sadece dertleşmekten ibaret bir sohbetiniz olursa, karşınızdaki erkekle hiç istemediğiniz bir şekilde sevgili yerine arkadaş olabilirsiniz.  Bu yüzden, kendisine olan ilgilinizi çok abartılı olmayacak şekilde belli etmelisiniz. Gizeminizi koruyup her şeyi ona anlatmamalı, size dair bir şeyleri merak etmesini sağlamalısınız. Bunlara uyduğunuzda erkekleri daha kolay şekilde etkileyebilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version