Ana SayfaModaErkekler İçin R Noktası

Erkekler İçin R Noktası

-

Karşımıza sık sık çıkan kadınlarda bulunan G noktası, aslında erkeklerde de bulunan bir noktadır. Nasıl ki G noktası ilişkilerin ileri seviyelere gelmesini sağlıyorsa, erkeklerde de R noktası bulunmaktadır. Bu nokta tabiri caiz ise geri vites anlamına gelir, yani erkelerin ilişkilerde yaşadığı şok ile bir anda partnerinden soğumasına sebep olan noktasıdır. Bu durumda ne yapmamız gerekir? İlk olarak erkeklerde bu noktanın neler olduğunu bulmak gerekir. Geri noktasını bilmediğimiz erkek arkadaşımıza sert darbeler ile damarına basabiliriz. Bu durumların olmaması için nerede olduğunu bilmek gerekir.

Psikolojisini Bozacak Önemli Bir Nokta

Bildiğimiz gibi erkeklerde bulunan R noktası onu en alt seviyelere düşürmek için güçlü bir noktadır. Bu yüzden onların kararına ve durumlar karşısında verdiği tepkilere göre onları rahat bırakmak bazı durumlarda doğru bir davranış olabilir. Erkeklerin sizden soğumaması için ilk olarak yapılması gereken kendini suçlamamaktır, yani karşınızdaki erkek sizden uzaklaşıyorsa bunu kendinizde aramamalısınız. Geri vites denilen durumun yaşandığı o hassas konuyu bulmak gerekebilir.

R noktası için harekete geçiren bazı durumlar

İlişkilerin yeni başladığı zamanlarda yani ilk akşam yemeği, ilk sinemaya gitme gibi zamanlarda sürekli ne yapacağınızı erkeklere bırakmak da erkekleri geri iten durumlardandır. İktidara oynamaktan ziyade kadınların sıkıcı davranışları erkekleri ilişkiden kolayca soğutabilir. Bu durum psikolojik olarak erkeklerin R noktası sınırına ulaşmanın sonucu olarak açıklanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz