Ana SayfaModaErkek Giyim Önerileri

Erkek Giyim Önerileri

-

Güzel görünmek için güzel giyinmek gerekir. Şık bir görünüm zevkli giyinme ile gerçekleşir. Erkekler için uzmanlar giyim önerilerinde bulundu. Bu önerileri dikkate alarak giyinerek fark yaratabilirsiniz. Giyim konusunda yapılan yanlışları görebilir estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Erkekler için uzmanların yaptığı giyim önerileri şunlardır:

Açık Tenli Erkekler:  Beyaz tenli, zayıf ve uzun boylu erkekler renk seçiminde çok koyu ve çok açık renklerden uzak durmalıdır. Gri, lacivert, füme, açık toprak renklerini tercih edebilirler. Tişört üstüne gömlek giyebilirler. Üstüne hırka, kazan ve kapşiyon giyebilirler. Pantolon olarak canvas, kadife ve bol olmayan boru paça kesimler tercih etmelidir.

ekose gomlekKoyu tenli erkekler: Kahve tonlarını renk olarak tercih etmelidir. Beyaz renklerini yaz mevsiminde kullanmaları gerekir. Triko giydiklerinde lacivert, kırmızı, haki, yeşil, mavi ve hardal tonlarını seçebilirler. Esmer erkekler uzun pantolon yanında tenç kotlar giyebilirler.

Uzun Boylu Erkekler:  Ayakkabı seçimi çok önemlidir. Parlak renk seçimi yapmaları gerekir. Takı kullanmaktan geri durmamaları gerekir. Deri ve metal bileklikleri bakır yüzüklerle zenginleştirmelidir. Çanta kullanarak boylarını gizleyebilirler.  Sırt çantası kullanmamalıdır. Sırt çantası yaşından küçük gösterebilir.  Kot pantolon giymemelidir. Kot vücut hatalarını gösterir. Bacakların uzunluğunu ortaya çıkarır ve vücuda çelimsiz görünüm kazandırır. Pitikare ve ekose gömlek giymeleri tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz