Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...
Ana Sayfa Televizyon Erkan Petekkaya, Kayıt Dışı Dizisi ile Fox Ekranlarında

Erkan Petekkaya, Kayıt Dışı Dizisi ile Fox Ekranlarında

-

Ekim ayında yayınlanacak olan yeni dizi Kayıt Dışı, Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Dizinin baş rollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert yer alıyor.

Erkan Petekkaya Kayıt Dışı dizisinde, yurtdışı ile ilişkileri bulunan bir suç şebekesini yok etmeyi planlayan istihbarat ajanı rolünde olacak.

Fox TV yeni sezonda birbirinden ilginç diziler yayınlıyor. Bunlardan biri olan Kayıt Dışı dizisi, Red Arrow Entertaintment’in bir kuruluşu olan Karga Seven Pictures yapımcılığında gerçekleşiyor. Dizinin senaryosu Şahin Altuğ ve Caner Güler tarafından yazılmış. Cevdet Mercan’ın kreatif yönetmenliğini yaptığı dizide birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Puhu TV’deki Fi dizisi ile isminden söz ettiren Songül Öden, daha önce Paramparça dizisinde Erkan Petekkaya ile birlikte rol almıştı.

İzleyicileri ekrana kilitlemesi beklenen dizinin oyuncu kadrosu da oldukça güçlü görünüyor.

Erkan Petekkaya (Ali Kemal)

Erkan Petekkaya, Kayıt Dışı Dizisi ile Fox Ekranlarında12 Aralık 1971 yılında Elazığ’da doğan ünlü oyuncu, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Şimdiye kadar bir çok tiyatro oyunu, sinema filmi ve dizide rol alan oyuncu, kariyerine 1994 yılında yayınlanan kamera şakaları ile başlar. Güzel Günler, Aynalı Tahir, Aşkına Eşkıya, Bedel, Serseri, Beyaz Gelincik, Sessiz Fırtına, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Paramparça, usta oyuncunun oynadığı dizilerden sadece bazılarıdır.

Songül Öden (Zeynep)

1979 yılında Diyarbakır’da doğan tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Songül Öden, Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ferhunde Hanımlar, Gümüş, Umutsuz Ev Kadınları ve Fi gibi dizilerde rol almıştır.

Erkan Petekkaya, Kayıt Dışı Dizisi ile Fox Ekranlarında

Dolunay Soysert (Esra)

Erkan Petekkaya, Kayıt Dışı Dizisi ile Fox Ekranlarında

1973 yılında Adana’da doğan başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine Cumhuriyet filminde canlandırdığı Latife Hanım ile giriş yapar.

2004 yılında Çağdaş Sinema Oyuncuları Derneği’nin “Umut Veren Kadın Oyuncu” ödülünü kazandı. 2005 yılında 9. Afife Tiyatro Ödülleri’nde “Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu” ödülünü aldı. 2007 yılında 9. Eyüpoğlu Tiyatro Buluşması’nda “Yılın En İyi Tiyatro Sanatçısı” ödülünü almıştır.

Kaygısızlar, Çılgın Bediş, Baskül Ailesi, Cumhuriyet, Salkım Hanımın Taneleri, Bir İstanbul Masalı, Adanalı ve Veda oynadığı ses getiren dizilerden birkaçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı buraya yazın

Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...

Eşinizi Anlayın…

Eşinizi Anlamaya Çalışmak Size Kendinizi Anlamanızı Kolaylaştırır. Aşkı, sevgiliniz veya eşiniz hakkında düşünmeniz gereken bazı şeyler. 1 İlk hareketi yapmayı düşünün. 21. yüzyıl, ama genelde...

Seni Yeneceğim ” HAYAT “

Seni Yeneceğim “ HAYAT ” Hayat her zaman bize pembe pamuk şekeri tadında görünmez. Bir sürü inişler, çıkışlarla karşı karşıya kalırız. “Düşmem” der düşeriz, “Şaşmam”...

Sapyoseksüel Bir Kişi İle Çıktığınızı Gösteren 7 İşaret

Sapyoseksüel Bir Sevgiliniz Varsa Zekanız Onaylıdır! Bulunduğunuz kişiyle neden çıktığınızı her zaman tam olarak belirleyemeyebilirsiniz, ancak büyük olasılıkla, diğerlerinin sizi başlangıçta onlara çeken özelliklerine...

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?Erkekler ve kadınlar eşit muamele görmeyi hak ederken, meselenin gerçeği, iki cinsiyet arasında belirli toplumsal farklılıklar olmasıdır. Bu makale size bu temel...