Ana SayfaModaÜnlülerEn Gözde Ünlü Birliktelikleri Hangileri?

En Gözde Ünlü Birliktelikleri Hangileri?

-

Ünlülerin hayatını magazin programları, internet veya dergiler aracılığıyla takip etmek birçok kişi için oldukça eğlenceli bir durum. Ünlülerin hayatı deyince ilk akla gelen konulardan biri de ünlü birliktelikleri oluyor.  Bakalım hangi ünlü kiminle birlikte?

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı çifti ilgi odağı

Ünlülerin ışıltılı dünyasında yaşanan ve bu yıl en gözde olan birlikteliklere baktığımızda ilk sırada Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çiftini görüyoruz. Acun Ilıcalı TV programcılığına ilk olarak Acun Fİrarda ile başlamış fakat asıl çıkışı yıllar önce yapılan Var mısın Yok musun ile olmuştu. Var mısın Yok musun serilerinden birine, Şeyma Subaşı yarışmacı olarak katılmış ve çift böylece tanışmıştı. Çift son olarak evlilik kararı aldı ve şimdilerde mutlu bir evlilikleri var.

Burak Özçivit – Fahriye Evcen birlikteliği evlilikle taçlandı

burak ozcivit ve fahriye evcen
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen

Burak Özçivit – Fahriye Evcen çifti, ünlü birliktelikleri deyince akla ilk gelen çiftlerden biri. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve güzel oyuncu Fahriye Evcen, birlikteliklerini geçtiğimiz günlerde evlilikle taçlandırmıştır.

Murat Boz-Aslı Enver ünlü birliktelikleri arasında en çok konuşulan

Murat Boz ve Aslı Enver
Murat Boz ve Aslı Enver

Şarkıcı Murat Boz ile oyuncu Aslı Enver’in birlikteliği en gözde ünlü birliktelikleri arasında. Kavak Yelleri ile tanınan ve Suskunlar ile ününe ün katan güzel oyuncu Aslı Enver ile, son yıllarda Türkiye’de pop müzik dendiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Murat Boz uzun bir süredir birlikte. Fakat haklarında ara ara ayrılık haberleri çıkmaya da devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz