Ana SayfaBurçlarDolunay Oğlak Burcunda! Bu Süreç Tüm Burçları Etkileyecek!

Dolunay Oğlak Burcunda! Bu Süreç Tüm Burçları Etkileyecek!

-

Dolunayın Oğlak burcuna geçmesi, 2017 senesi sona ermeden önce kalıcı kararlar almak için tüm burçlar üzerinde oldukça uygun bir fırsat yaratıyor…

Dolunay, 9 Temmuz 2017 günü saat 07:06’da Oğlak burcuna geçti. Bu geçiş, zodyakta bulunan tüm burçlar üzerinde yenilenme etkisi yaratacak ve kişiler, kendilerini yeni bir dönüm noktasında bulacaklar. Etkisi uzun süre devam edecek olan bu süreçte, özellikle yapılandırma ve dönüşüm ön planda olacak. Bu dönemde tüm burçlar, geride kalan ve artık sona ermesi gereken olayları hafızalarından çıkaracaklar. Aynı zamanda gelecekleri hakkında daha akılcı, etkili ve yararlı kararlar alacaklar.

Oğlak burcuna geçiş yapan Dolunay, özellikle Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarında etkisini bariz şekilde gösterecek. Bu dönem boyunca yapmak istenilen ve yapılması gereken şeyler arasında seçimler yapılacak. Zaman zaman sancılı bir süreç olsa da, sorumluluk almak tüm burçlar üzerinde olumlu etkisini gösterecek. Aynı zamanda Dolunayın bu özel etkisi tüm burçları maddi idare, sorumluluklar, kişisel disiplin, mantığa uyan ve uymayan değerler, güven problemleri, algı biçimi, değer yargıları, hesaplaşmalar ve kişisel çıkarlar konularında düşünmeye itecek. Bunun sonucunda ise daha temiz ve berrak gelecekler inşa edilmeye başlayacak.

[irp posts=”353″ name=”Oğlak Burcu Kadını Özellikleri”]

Adaletin ön planda olacağı ve sırların açığa çıkacağı Dolunay etkisi, sonlardan ve zorluklardan doğacak. Bu doğum, özel anlamlarla dolu başlangıçların habercisi olacak. Aynı zamanda bu süreç içerisinde kapanan sayfalar ve çözüme ulaşan sorunlar, bir kez daha gündeme gelmemek üzere tüm burçların hayatlarından çıkacak.

Tüm burçların Dolunay Oğlağından en güzel şekilde yararlanmaları dileğiyle…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz