Ana SayfaModaAksesuarDoğru Çanta Kombini

Doğru Çanta Kombini

-

Kadınlar olarak ayakkabılara çok düşkünüz evet. Ama bir de çanta delileri var ki onları da  unutmamak gerek. Üstelik de her ne kadar ayakkabı meraklısı olursanız olun, bir de  her ayakkabıya uygun bir çanta  seçme ve edinme zorunluluğumuz var öyle değil mi?  Peki bunca  çanta çeşidi arasında hangi ayakkabıya ya da kombine hangi çantaları kullanmalıyız öyle değil mi?

Çantalar öyle çok çeşitli ki; klutchlar çantalar, elimizle sarıldığımız portvöyler (yani bilek çantaları) her zaman elimizin altında olabiliyor örneğin. Bir diğer taraftan kova çantalar, mug çantalar, silindir formundakiler, zarf modeller, kutu çantaları da unutmamalıyız. Ya XL çantalar,  postacı çantaları, ikizkenarlar, zincirliler askılılar da kombinlerimizi güzelleştiren diğer moda öğelerindendir. Bel çantalarını, eğerlileri, kürklü olanları, totebugları,  hobo stilindeki omuz çantaları, sosis çantaları, spor çantaları daha sayamadık bile.

Hangi Çantaya Hangi Kombin?

Clucthlar; gece elbisesi giyerek bir davete ya da romantik yemeğe katılacağınızda elinize zarifçe alabileceğiniz en uygun çantalardandır. Parlak – ışıltılı dokulardakileri, saten veya kadife formlularını romantik bir akşam yemeğinde bile kullanabilirsiniz. Swarovskylileriyse balolar ve clublar için çok uygun olabilir. Dantel işlemeli gece çantaları ya da kutu çantaları da keza aynı şekilde. Günlük olarak ofis şıklığı içinse portvöyleri kullanabilirsiniz. Diğer taraftan günlük kıyafetlerinizle postacı çantaları, muglar, tote bugları dahi kullanabilirsiniz. Jean ve spor ayakkabılara ise sırt çantaları en güzel eşlikçilerdendir.

Jean – tişört – mont – trenç kot 4’lüsü içinse torba çantalar en güzel casual eşlikçisidir. Yine uzun- askılı çantalar spor tarzın en güzel çanta yorumlarındandır. Eğer boyunuz çok kısaysa bu tarz çantalarınızı çapraz takarak da kullanabilirsiniz.

XL mega boyutta ki çantalarıysa geniş ve hacimli hırkalar, kabanlar ya da kaplarla gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bunlar  spor – casual kombinleri oluşturmanız konusunda en güzel destekçilerinizden olacaktır. Yüksek bot ya da çizmeler jean pantolonlarla konseptinize büyük uyum sağlayabilir. Desenli çanta kullanacağınız zamanlardaysa kesinlikle mantonuzun düz ve detaysız olmasına dikkat etmenizi öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz