Ana SayfaModaÜnlülerDizi Aşkları Gerçeğe Dönüşen Çiftler

Dizi Aşkları Gerçeğe Dönüşen Çiftler

-

Senaryo gereği rol aldıkları dizide birbirine aşık olan oyuncular bazen bu aşkları senaryo dışında da yani gerçek hayatta da yaşayabiliyorlar.

İşte o dizi aşkları:

Bergüzar Korel-Halit Ergenç

2006’da yayınlanan Binbir Gece adlı dizide başrolü paylaşan ünlülerin dizi aşkları gerçek hayatta da devam etti ve 2008 yılında evlendiler. 2008’de arkadaşlarıyla beraber gittikleri Paris gezisinde aralarında bir şeylerin başladığını söyleyen çift halen daha evli ve bir çocukları var.

Ecem Özkaya-Mustafa Üstündağ

2010 yılında yayınlanan Cümbür Cemaat Aile adlı dizide başlayan birliktelikleri ile kısa sürede evlendiler. Çiftin 2013 yılının aralık ayında Ahmet Kaan adında bir çocukları oldu.

Pınar Altuğ-Yağmur Atacan

Çift İlk Aşkım adlı dizide anne-oğul rollerini canlandırdı. Dizide başlayan birlikteliklerini 2008 yılında evlilik ile taçlandırdılar. Çiftin şu anda bir kız çocukları var.

Burçin Terzioğlu-Murat Yıldırım

Fırtına adlı bir dizide birlikte rol alan çift 2008 yılında evlendiler. Fakat evlilikleri 4 yık sürdü ve 4 yılın sonunda boşandılar.

Birce Akalay-Sarp Levendoğlu

Rol aldıkları Küçük Ağa dizisinde evli bir çifti canlandıran ünlülerin dizi aşkları gerçek oldu ve gerçek hayatta da evlendiler. Ancak evlilikleri sandıkları kadar uzun sürmedi ve yaklaşık 1 yıl kadar evli kaldıktan sonra boşandılar.

Tuğba Büyüküstün-Onur Saylak

Gönülçelen dizisinde tanışan ikili diziden sonra hayatlarını birleştirdiler. Hatta bu evliliklerinde ikiz çocukları oldu fakat onlar da evliliklerine devam eden ünlüler arasında değiller. 5 Haziran 2017 tarihinde tek celsede boşandılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz