Home Moda Dağınık Topuz Modelleri 2017

Dağınık Topuz Modelleri 2017

1

İki farklı tip dağınık topuz var; birincisi daha resmi ve profesyonel bir görünüm yaratan, şık kadınlar için mükemmel bir seçim olan yüksek topuzlar; ikincisi daha günlük bir görünüm amaçlayan dağınık topuzlar. Genellikle yapımı 5 dakikadan daha kısa süren, modern, havalı ve trend bir görünüm yaratan dağınık topuz modelleri; hem arkadaşlarınızla eğlenceli bir gece geçirmek için mükemmel, gün boyunca kolay çalışabileceğiniz rahat bir kullanım sağlıyor.

Rahat ve günlük yaz kıyafetleriyle birlikte kullanabileceğiniz bu saç modelleri, açık saçlı kadınlara da yakışıyor; ancak özellikle koyu saç renginde muhteşem görünüyor. Bu nedenle, saç renginiz ne olursa olsun, dağınık topuz modellerini denemekten çekinmeyin.

Bu saç modelleri, ilk bakıldığında biraz özensiz gibi görünebilir ancak gerçek şu ki; küçük detaylara dikkat ederseniz, bu dağınık ve hareketli topuzların arkasında büyük bir strateji olduğunu keşfedebilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır?

Harika görünen ve eğlenceli bir dağınık topuza, üç kolay adımda ulaşabilirsiniz;

  • İlk olarak saçınızı gevşek ve rahat bir at kuyruğu yapın.
  • Saçınızın farklı bölümlerini dikkatlice ayırdığınızdan emin olun.
  • At kuyruğunu güzel ve özenli bir şekilde tepede ya da ense ile saç tepesi arasında sarıp tel toka ya da mandal toka ile sabitleyin.
  • Saç spreyi sıkın.
  • Artık hazırsınız!

Ekstra hacimli dağınık topuz modelleri, daha çok gece davetlerinde ve partilerde karşımıza çıkıyor. Abiye elbiselere daha çok yakışan bu topuzları, evde kendi başınıza rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca şu modeller de hoşunuza gidebilir;

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version